R19 16V Cabrio

Kotiček renojevih starodobnikov
Uporabniški avatar
Fuego 85
Prispevkov: 825
Pridružen: 20 Feb 2005, 15:23

R19 16V Cabrio

Odgovor Napisal/-a Fuego 85 »

Zdravo!

Nekateri se sigurno spominjate bordo rdece 19 cabrio, katera je bila veckrat na avto.net. Posebnost so bila dojce platisca 9J in kromirana ogledala... Avto je bil spuscen v poden in precej lepo ohranjen.

Skratka voz je bil zame najlepsa R19 pod soncem, sel sem jo celo kupovat vendar takrat ni zneslo... Se bom potrudil poiskat kako fotko.

Rad bi samo omenil da je zopet naprodaj, vendar v kaksnem stanju si pa sami poglejte :cry: :cry: ...

Upam da bo kdo rihtal, ce ne pa R.I.P.!

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2984298&show=1

Lp
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

OMG kaj je nastal iz avta.Tale 19ka je bla res ena izmed lepsih.Kratek cas jo je imel en iz nasega konca kateri je prodal menda ''rahlo'' udarjeno spredaj.Svoj cas je bla res cudovita in je tud mene mikala ,ce nebi ze mel svojga valvercka bi morda celo koncala pri meni.
Uporabniški avatar
Kiko
Prispevkov: 1049
Pridružen: 18 Okt 2005, 14:47
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a Kiko »

R19 cabrio je zame se vedno najlepsi cabrio med Renaulti. Bratranec je imel taksno pred cca 8imi leti. Feltne na rob, spredaj 7,5 x 16" in zadaj 9J. Zakon avto! Se vedno me mika, da bi si eno nabavil.

Skoda za tole rdeco, ker je bila res lepa. :(


BTW, lejte kam je stlacu "vetrnice" !! :mad:
Slika
dr__de

Odgovor Napisal/-a dr__de »

link ne dela vec :? Ma kdo kako sliko?
primitive
Prispevkov: 87
Pridružen: 26 Jul 2007, 18:11
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a primitive »

Vozim Renault...ker se cenim!
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Mislim, da vem o kateri 19 cabrio govorite.. Kolega pred leti leti je imel R19 cabrio bordo rdeče. Vbistvu je bla 19ka original bele barve ker se je možakar naveličal jo je celo pihnil v bordo rdeče. Ime pa mu je Danjel, možakar dela pa na špedicji. Ko dobim par slikic jih nakačim semle, da vidimo če je bla res ta, ker njegova je bila fantastična.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
samirdz
Prispevkov: 3
Pridružen: 09 Maj 2010, 20:28

Odgovor Napisal/-a samirdz »

ce govorite o bordo rdeci 19ki z krom spegli in nalepkoo oaklej pri zadnjih kolesih spodaj pod lajstno je to potem mojaa 19ka ki pa ni bila nikdar bele barve... je pa to bil top avto za katerega mi je se danes zal da sem ga prodal !
vel satis....
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

samirdz napisal/-a:ce govorite o bordo rdeci 19ki z krom spegli in nalepkoo oaklej pri zadnjih kolesih spodaj pod lajstno je to potem mojaa 19ka ki pa ni bila nikdar bele barve... je pa to bil top avto za katerega mi je se danes zal da sem ga prodal !
To je ta 19ka ja.In res ti je lahko žal,da si jo prodal ker je bila prečudovita.V kakem stanju pa je bila v onem oglasu pa raje ne komentiram.
Uporabniški avatar
adriano
Prispevkov: 270
Pridružen: 29 Nov 2008, 19:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a adriano »

samirdz napisal/-a:ce govorite o bordo rdeci 19ki z krom spegli in nalepkoo oaklej pri zadnjih kolesih spodaj pod lajstno je to potem mojaa 19ka ki pa ni bila nikdar bele barve... je pa to bil top avto za katerega mi je se danes zal da sem ga prodal !
a maš kšno sliko kakšna je bla u najbolših letih?
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Ne.Bila je bordo rdeča.Povdarek na BILA.Od avta ni ostalo več nič.
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

ja ka ma kir kake slike od te 19ke?? dejte folk mal prečekirat komp, pa če je kej gor, prilepte da vidmo kaka je to bla 19ka.
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Končno sem dobil slike od bivšega lastnika R19.

Nightmare. A je bla ta o kateri se govori ?

Slika

:lol: :lol:
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Ma mislim,da ni bla tale.Al je barva klele čudna,feltne sicr majo rob ma mislim,da niso enake pa tud prvi podalšek ni bil enak.
dr__de

Odgovor Napisal/-a dr__de »

ta je čudna barva, pa tud ogledala niso krom ampak so pobarvana na srebrno
Odgovori