R19 16V Cabrio

Kotiček renojevih starodobnikov
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Tole bo ta lepotica,drži. Le da so prejšnje feltne naredile res piko na i in pa ni imela teh plavih nalepk.
Uporabniški avatar
DragR
Prispevkov: 572
Pridružen: 17 Okt 2006, 20:08

Odgovor Napisal/-a DragR »

Te se pa spomnim, sem jo kake 2-3 leta nazaj kupoval, sam taka kot je na sliki na prejšnji strani, je bila že izven svoje TOP forme, saj se vidi da so spredaj deli od navadne 19-ke. Sprednja havba, odbijač in luči so ble od navadne 19-ke. Sm tkt klicu modela k je to prodaju pa je reku da je kupu rahlo udarjeno, ker je mel doma eno za dele iste barve in je samo preložil dele, se pa ni kaj veliko spoznal, ker je mislil da je samo havba drugačna, ostalo sploh porajtal ni. :) No od takrat je šlo pa avtu samo še strmo navzdol, menjala veliko lastnikov, dokler ni žalostno končala tako kot je lansko leto. :?
Slika
Uporabniški avatar
knight
Prispevkov: 10
Pridružen: 01 Nov 2010, 08:18

Odgovor Napisal/-a knight »

Mislim da vem kje se nahaja ta avto in je zelo žalostno končal. Ko bom kje u bližini bom naredu kako fotko pa prlimal na forum da vidite tudi ostali, če vas zanima seveda.
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

knight napisal/-a:Mislim da vem kje se nahaja ta avto in je zelo žalostno končal. Ko bom kje u bližini bom naredu kako fotko pa prlimal na forum da vidite tudi ostali, če vas zanima seveda.

pa ta ma mal več teh cabrio ane??
Uporabniški avatar
knight
Prispevkov: 10
Pridružen: 01 Nov 2010, 08:18

Odgovor Napisal/-a knight »

Ne nima, to je kupu da bo streho na svojo dal, je pa brez motorja pa u zelo slabem stanju, v bistvu je samo še za dele.
Uporabniški avatar
wily
Prispevkov: 1253
Pridružen: 11 Feb 2008, 00:22
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a wily »

knight napisal/-a:Ne nima, to je kupu da bo streho na svojo dal, je pa brez motorja pa u zelo slabem stanju, v bistvu je samo še za dele.
lahko dobiš telefonsko, ker bi rabu en kolega od boncla nekaj delov!?
Uporabniški avatar
R19-racing
Prispevkov: 592
Pridružen: 14 Jan 2010, 19:16
Kraj: koper

Odgovor Napisal/-a R19-racing »

ve kdo kaj o uni 19tki cabrio ki se prodaja na avto.net za 200 eur?
Uporabniški avatar
knight
Prispevkov: 10
Pridružen: 01 Nov 2010, 08:18

Odgovor Napisal/-a knight »

A se še prodaja? Možakarja je kar težko dobit na telefon se mi zdi.
Uporabniški avatar
knight
Prispevkov: 10
Pridružen: 01 Nov 2010, 08:18

Odgovor Napisal/-a knight »

wily napisal/-a:
knight napisal/-a:Ne nima, to je kupu da bo streho na svojo dal, je pa brez motorja pa u zelo slabem stanju, v bistvu je samo še za dele.
lahko dobiš telefonsko, ker bi rabu en kolega od boncla nekaj delov!?
Kaj bi rabu?
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

No pa smo učeraj v Zagredu pri Škocjanu(Krško) našli tole 19ko. :cry:
Oz. kar je ostalo od nje.:

Slika
Slika
Uporabniški avatar
R19CABRIO
Prispevkov: 1
Pridružen: 18 Maj 2009, 00:01
Kraj: MARIBOR

Re: R19 16V Cabrio

Odgovor Napisal/-a R19CABRIO »

ja ta je bila moja nazadnje in jaz sem jo obrno na streho slike ko je bila se cela in kako je bila skotana itd pa so na mojem fb profilu srecko muhic
skratka na avto sem potem menjal spodnjo vezno spucal ga z vapom :p pa je avto se vedno vzgal in bil vozen prav tako je streha cabrio platno itd ostalo popolnoma celo in se je streha zapirala in odpirala.potem sem z nje prodal masino i nazadnje se avto kateri je sel nekam na gorenjsko kolko se mi zdi in da bo avto zrihtan in spet na cesti ce je blo kaj pol iz te cabrio se al ne pa ne vem ... lp
NI VSAK CABRIO DOBER CABRIO
Odgovori