Stran 1 od 1

Pokanje zadnjih amortizrjev in prednjih krogel!

Objavljeno: 12 Mar 2009, 10:58
Napisal/-a Denkooo
Ko se peljem preko lezecih policajev na dnjih amortizerih zaslisim pok ko grem preko in pok ko se spustim! Ali seda to kje namaza ali je kaj drugega narobe?

Menjali so mi prednje krogle oz mislim da so vilice, ampak se vseeno ko se peljem preko luknje vcasi pokne, kot takrat ko so bile se stare no! Ali se tam tudi kaj podmaze?

Hvala za odg..

LP

Objavljeno: 12 Mar 2009, 13:06
Napisal/-a iro
Zakaj si menjal sprednje amortizerje ce ti poka odzadaj? :roll:
Preveri zadnje amortizerje in dele podvozje kjer je guma.

Objavljeno: 12 Mar 2009, 17:12
Napisal/-a sLOVEnec
Pokanje zadaj ponavadi pomeni potrebo po menjavi pus zadaj. Lastniki Lagune to se predobro poznamo... :roll:

Objavljeno: 12 Mar 2009, 19:35
Napisal/-a Denkooo
spredaj je ze pokalo in se! Ne vem zakaj!

Koliko stanejo kaj zadnje puse?

Objavljeno: 12 Mar 2009, 19:52
Napisal/-a vojko1962
Lahko tudi napises kaksen avto vozis.
Ce vozis laguno2 bo to stalo nekje 150eur+delo.Na sevisu za delo vzamejo nekaj cez 200eur,popoldanec pa dosti manj.

Objavljeno: 12 Mar 2009, 20:37
Napisal/-a sLOVEnec
Pri moji Laguni bo to menjano ravno v ponedeljek, cena je 65eur za materijal in 60eur za delo (ni Renault servis).

Spredaj pa imas vec moznosti: lahko so koncniki (cca 25eur), lahko je lezaj amortizerja (cca 35eur), tezko verjamem da je glavni lezaj, ker potem bi ti tulil in bi se ga v ovinkih pri hitrosti bolj slisalo. Zapelji avto do mehanika, pa se zapeljita naokoli, ce je izkusen, bo takoj ugotovil, kaj je...