Kako homologirat,ce ni podatkov?

Homologacije, zakoni, predpisi
Odgovori
Prospect
Prispevkov: 25
Pridružen: 23 Nov 2008, 18:09

Kako homologirat,ce ni podatkov?

Odgovor Napisal/-a Prospect »

LP!

Pred parimi tedni sem kupil sportni lonec. Brez kakrsnegakoli papirja. Vgraviranih nima nobenih stevilk(mislim da bi jih moral imeti?). Samo firma pise in na zadnih rorih ''nes sport''.

Klical sem na LPP,kako naj zdaj to zadevo homologiram in mi je konstantno zenska govorila da jo pac moram,ne pa kako.
Skusal sem ji dopovedat,da lonec nima nobenih stevilk(mislm da za homologacijo potrebujes serijsko od lonca,ki naj bi se ujemala s stevilkami na tuv ?-popravite ce se motim),bolj je govorila da moram zadevo homologirat.
Zdaj pa ne vem kaj lahko naredim glede tega,tudi ne vem kaj nj povem policaju za papirje,kajti danes sem k sreci zavijal v drugo stran,na levi pa sem videl kako je policistka priletela z loparckom h robu ceste ko me je slisala.

Prosim za nasvet (tudi zgodbica kako se je gdo resil policajev zaradi te reci).
Se lahko sploh resim,ali je edina vrjanta da odstranim lonec?

Ze vnaprej hvala!
Uporabniški avatar
en3rgie
Prispevkov: 299
Pridružen: 30 Okt 2007, 15:22
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a en3rgie »

Mogoce si kupil univerzalen lonec, univerzalne mislm da se neda homologerat .. naj me kdo poprav ce se motm.
Uporabniški avatar
casiop3
Prispevkov: 156
Pridružen: 11 Jan 2009, 01:53
Kraj: Stalingrad

Odgovor Napisal/-a casiop3 »

vgraviras cifre u lonc papirje od drugega pa gasa ..
darkdog24
Prispevkov: 547
Pridružen: 18 Sep 2003, 16:41
Kraj: Slovenia

Odgovor Napisal/-a darkdog24 »

Res se ne znate znajti.
Uzames kovinsko ploscico, jo neses graverju da ti vgravira ser. st., ploscico nato zavaris na izpuh in jo spricnes v crno barvo.
Na internetu si pridobis TUV za sportni lonec in v TUV vpises isto ser.st. kot je na izpuhu na ploscici.
TUV preuredis malo in gres na LPP in homologiras.

to smo delali 5 let nazaj in to se se dela danes za univerzalne lonce.
Prospect
Prispevkov: 25
Pridružen: 23 Nov 2008, 18:09

Odgovor Napisal/-a Prospect »

Tezava v tem da sploh se nism videl kako tuv zgleda in nic...tudi ne vem kje bi to dobil.

Mogoce lahko das kasn link oz poves kje bi to dobil,kajti sam s tem nimam cisto nic izkusen,tko da se prosim ne jezit.
Prospect
Prispevkov: 25
Pridružen: 23 Nov 2008, 18:09

Odgovor Napisal/-a Prospect »

In ce vgraviram cifre v ploscico in nato prsvasam na lonec,lahko zatezijo da je zadeva ponarejena,kajti vidlo bi se da je naknadno prisvasano in bi po mojem mnenju ispadlo malo sumljivo?
Uporabniški avatar
R19
Prispevkov: 748
Pridružen: 11 Dec 2006, 19:35
Kraj: Sentjur / Celju

Odgovor Napisal/-a R19 »

So ti povedal kako nared ce pa upas ali pa ne je pa tvoja volja... Ce ne naredis tako pa pusti in kupi uredu zadevo
Prospect
Prispevkov: 25
Pridružen: 23 Nov 2008, 18:09

Odgovor Napisal/-a Prospect »

Uredu...Hvala
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rambo »

Prospect napisal/-a:In ce vgraviram cifre v ploscico in nato prsvasam na lonec,lahko zatezijo da je zadeva ponarejena,kajti vidlo bi se da je naknadno prisvasano in bi po mojem mnenju ispadlo malo sumljivo?
jaz sem za origanl hodo trikrat
ko smo ga predelali,papirje za tuv pol je pa slo
pa sem mel papirje
Renault Laguna Monaco GP 2.0t-NAPRODAJ-FOR SALE
Renault Megane Coupe 2.0 16V L96 - SOLD
clio 1.4 RT letnik 95 BUHTL - SOLD
Odgovori