Stran 1 od 2
Clio 1,4e rt l96
Objavljeno: 30 Jan 2009, 16:10
Napisal/-a Hitmen
Dons sem hotu mal zalafat cliota k ga predelujem pa ni vzgal oziroma sploh ni posvetila rumena lucka za elektriko niti ni vklopilo bencinske pumpe.
Pogledal sem rele in sprobal direkt priklopit pumpo in ona dela.
Do releja ni bilo toka. Cez cas sem seenkrat probal in prizgala se je lucka rumena ter tudi pumpa in avto je vzag.To mi je ze veckrat naredil je mozno da je racunalnik al pride se kje kaksen rele.

Objavljeno: 30 Jan 2009, 17:43
Napisal/-a rambo
pri men je bla masa slaba
tam iz akumolatorja na vezno stango odspredaj
sem pomrdal zbruso pa je zaj ok
Objavljeno: 10 Feb 2009, 09:19
Napisal/-a Hitmen
rambo napisal/-a:pri men je bla masa slaba
tam iz akumolatorja na vezno stango odspredaj
sem pomrdal zbruso pa je zaj ok
Sem tut jaz spucal pa pomrdal pa nic avto med voznjo ugasne in spet nazaj prizge ko se prizge rumena lucka
Objavljeno: 20 Feb 2009, 18:13
Napisal/-a Hitmen
Avto mi stoji ze stirinajst dni pa se zmerom je v kurcu racunalnika ne dobim ker noben ne pase k so vsi preveliki moj pa je majhen mam se enega cliota doma pa mi nic ne pase mislim da bo boljse da dam 16v motor notr k je ceneje kot pa da kupim racunalnik za cliota
Objavljeno: 21 Feb 2009, 12:46
Napisal/-a TineBR
Jest mam en racunalnik od 1.4 pa je tud bl mejhn.
Ce se rabis ga loh slikam.
Objavljeno: 21 Feb 2009, 13:17
Napisal/-a megane96
Hitmen napisal/-a:Avto mi stoji ze stirinajst dni pa se zmerom je v kurcu racunalnika ne dobim ker noben ne pase k so vsi preveliki moj pa je majhen mam se enega cliota doma pa mi nic ne pase mislim da bo boljse da dam 16v motor notr k je ceneje kot pa da kupim racunalnik za cliota
No ne klamfat neumnosti...da se ne da dobit za enga cliota racunalnika.
Mores na tapravmu mestu vprasat pa se zmeri kej najde.
Povej kaksne znamke je pa stevilke napisi pa bom se jst pogledu kaj bi imel, vem da imam ene dva sigurno.
Predvidevam pa da gre za
delco racunalnik al sagem ki je res manjsi kot so obicajni siemmensi.
Objavljeno: 21 Feb 2009, 20:05
Napisal/-a Hitmen
TineBR napisal/-a:Jest mam en racunalnik od 1.4 pa je tud bl mejhn.
Ce se rabis ga loh slikam.
Daj poslikaj bom vidu po sliki ce pase
Objavljeno: 21 Feb 2009, 20:07
Napisal/-a Hitmen
megane96 napisal/-a:Hitmen napisal/-a:Avto mi stoji ze stirinajst dni pa se zmerom je v kurcu racunalnika ne dobim ker noben ne pase k so vsi preveliki moj pa je majhen mam se enega cliota doma pa mi nic ne pase mislim da bo boljse da dam 16v motor notr k je ceneje kot pa da kupim racunalnik za cliota
No ne klamfat neumnosti...da se ne da dobit za enga cliota racunalnika.
Mores na tapravmu mestu vprasat pa se zmeri kej najde.
Povej kaksne znamke je pa stevilke napisi pa bom se jst pogledu kaj bi imel, vem da imam ene dva sigurno.
Predvidevam pa da gre za
delco racunalnik al sagem ki je res manjsi kot so obicajni siemmensi.
mislim da gre za delco bom ga jutri ven snel pa ti pisem
Objavljeno: 22 Feb 2009, 11:51
Napisal/-a Hitmen
megane96 napisal/-a:Hitmen napisal/-a:Avto mi stoji ze stirinajst dni pa se zmerom je v kurcu racunalnika ne dobim ker noben ne pase k so vsi preveliki moj pa je majhen mam se enega cliota doma pa mi nic ne pase mislim da bo boljse da dam 16v motor notr k je ceneje kot pa da kupim racunalnik za cliota
No ne klamfat neumnosti...da se ne da dobit za enga cliota racunalnika.
Mores na tapravmu mestu vprasat pa se zmeri kej najde.
Povej kaksne znamke je pa stevilke napisi pa bom se jst pogledu kaj bi imel, vem da imam ene dva sigurno.
Predvidevam pa da gre za
delco racunalnik al sagem ki je res manjsi kot so obicajni siemmensi.
Sem imel pac tako sreco da so imeli vsi velik racunalnik
no stevilke racunalnika so :
HOM7700861413
DELCO ELECTRONICS
7700872546
tako je napisano na racunalniku v takem stolpcu
ce mas kaj tazga poglej
Objavljeno: 22 Feb 2009, 12:01
Napisal/-a rambo
mam pa motor za prodat
1.4
Objavljeno: 22 Feb 2009, 12:30
Napisal/-a Hitmen
rambo napisal/-a:mam pa jaz komplet motor za prodat z narejeno generalko
1.4
Kolk denarja in pa kaj si menjal
Objavljeno: 22 Feb 2009, 16:23
Napisal/-a megane96
Sem imel pac tako sreco da so imeli vsi velik racunalnik
no stevilke racunalnika so :
HOM7700861413
DELCO ELECTRONICS
tako je napisano na racunalniku v takem stolpcu
ce mas kaj tazga poglej
No te stevilke so iste tazadnja pa ni ista, ampak ni pomembna.
Kolkor rac. sem jst prodal smo zmeraj iskali po stevilki ki se zacne z HOM....
Je pa nekodiran.
Glede tipa se lahko ze od dalec vidi kateri tip je avtomobili ki so imeli dva vijaka na filtru za zrak so imeli delco racunalnik, pa neko amersko vbrizgavanje.
Tisti ki imajo pa tri vijake, imajo pa siemensa pa boschevo vbrizgavanje.
Objavljeno: 22 Feb 2009, 18:48
Napisal/-a Hitmen
megane96 napisal/-a:
Sem imel pac tako sreco da so imeli vsi velik racunalnik
no stevilke racunalnika so :
HOM7700861413
DELCO ELECTRONICS
tako je napisano na racunalniku v takem stolpcu
ce mas kaj tazga poglej
No te stevilke so iste tazadnja pa ni ista, ampak ni pomembna.
Kolkor rac. sem jst prodal smo zmeraj iskali po stevilki ki se zacne z HOM....
Je pa nekodiran.
Glede tipa se lahko ze od dalec vidi kateri tip je avtomobili ki so imeli dva vijaka na filtru za zrak so imeli delco racunalnik, pa neko amersko vbrizgavanje.
Tisti ki imajo pa tri vijake, imajo pa siemensa pa boschevo vbrizgavanje.
Tocno tako a mas kaksen racunalnik
Objavljeno: 23 Feb 2009, 12:20
Napisal/-a TineBR
Ja cifre na mojem so iste. Tko da ce se rabis se loh kej zmenva.
Objavljeno: 23 Feb 2009, 16:46
Napisal/-a Hitmen
TineBR napisal/-a:Ja cifre na mojem so iste. Tko da ce se rabis se loh kej zmenva.
Kolk denarja