Izpusni lonec

Modifikacije vozil
Uporabniški avatar
Drmo
Prispevkov: 2959
Pridružen: 08 Avg 2005, 10:52
Kraj: Garage

Odgovor Napisal/-a Drmo »

Kaj se smejete!

To mam jst notr in je res zakon! Še dva "alpine marine" zvočnika si bom montiral pod motorni pokrov in bo čist isto k bi meu V8!!!
Enigma motorsport
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a rambo »

denisk napisal/-a:
rambo napisal/-a:
fricko napisal/-a:sej ne prièakujem neko grmenje, vsaj malo drugaèen zvok, ne pa tišina, drugaèe si bi kar nastavek montiral.
ali pa si omislis tole

http://www.soundracer.se/?p=98
LOL :smt035
ja no.
pa je problem z drugacnim zvokom resen ali ni? :D :D :D :D :D :D :D
Renault Laguna Monaco GP 2.0t-NAPRODAJ-FOR SALE
Renault Megane Coupe 2.0 16V L96 - SOLD
clio 1.4 RT letnik 95 BUHTL - SOLD
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Drmo napisal/-a:Kaj se smejete!

To mam jst notr in je res zakon! Še dva "alpine marine" zvočnika si bom montiral pod motorni pokrov in bo čist isto k bi meu V8!!!
Ti maš itak s tem 5 cilindrašem potencialno enga boljših zvokov kar jih je :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
Drmo
Prispevkov: 2959
Pridružen: 08 Avg 2005, 10:52
Kraj: Garage

Odgovor Napisal/-a Drmo »

Še mal počakej pa ne bo več samo potencial. :lol:
Enigma motorsport
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3702
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Da ne boš še tortilca zrajcu :lol: neki je že meu ideje o straight-pipe na svojm 8)
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
nejc 21
Prispevkov: 43
Pridružen: 11 Dec 2011, 19:12
Kraj: medvode

Odgovor Napisal/-a nejc 21 »

najbol d das gor powerfull pa ta sredn lonc uzams vn ma nooooor glas garentiram (sprobano) 8)
hitim drvim
Uporabniški avatar
saso24
Prispevkov: 547
Pridružen: 12 Okt 2009, 19:10

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a saso24 »

Pozna kdo koga ki bi mi lahko zrihtal ploščico ki je ponavadi na loncih s katero lahko narediš homologacijo 8)

Slika
Uporabniški avatar
saso24
Prispevkov: 547
Pridružen: 12 Okt 2009, 19:10

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a saso24 »

Kšn predlog kaj narest, dobil lonec na avtu rostfrei in ga je škoda dol dajat :|
Uporabniški avatar
gamblerDH20
Prispevkov: 211
Pridružen: 06 Maj 2012, 22:47

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a gamblerDH20 »

zdravo!!

torej od kod vam informacije da so izpuhi od byfabiani tako ugodni?
ravnokar sem klical in mi je dec zračunal da bo prišlo cca 400e od katalizatorja naprej (za clio rs 197).

pravi da je to že montiral na štiri takšne v sloveniji in da so vsi zadovolni. je mogoče kdo od takih na forumu?

mogoče kdo ve kakšna je cena za magnaflow?

pa še eno vprašanje. ko sem kupoval cliota sem šel v šk.loko pogledat tistega r27, ki je baje najlepši v Sloveniji :D . no ta je imel tak zvok da bi ga kupil že samo zaradi zvoka če bi imel dost denarja.. tisto pokanje ko na obratih spustiš gas mi je pač zakon. Kako dosežeš tak zvok? odstraniš katalizator, stvar izpušnega lonca, kaj na računalniku??
Uporabniški avatar
Aleen
Prispevkov: 1456
Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a Aleen »

gamblerDH20 napisal/-a:zdravo!!

torej od kod vam informacije da so izpuhi od byfabiani tako ugodni?
ravnokar sem klical in mi je dec zračunal da bo prišlo cca 400e od katalizatorja naprej (za clio rs 197).

pravi da je to že montiral na štiri takšne v sloveniji in da so vsi zadovolni. je mogoče kdo od takih na forumu?

mogoče kdo ve kakšna je cena za magnaflow?

pa še eno vprašanje. ko sem kupoval cliota sem šel v šk.loko pogledat tistega r27, ki je baje najlepši v Sloveniji :D . no ta je imel tak zvok da bi ga kupil že samo zaradi zvoka če bi imel dost denarja.. tisto pokanje ko na obratih spustiš gas mi je pač zakon. Kako dosežeš tak zvok? odstraniš katalizator, stvar izpušnega lonca, kaj na računalniku??
Cena 400€ za komplet izpuh niti ni tako preterana je čisto normalna.

Beli R27 ima izpušni sistem k-tech
http://www.k-tecracing.com/show_product ... 60&appid=3" onclick="window.open(this.href);return false;

lp
RENAULT Sport
Slika
Uporabniški avatar
gamblerDH20
Prispevkov: 211
Pridružen: 06 Maj 2012, 22:47

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a gamblerDH20 »

Aleen napisal/-a:
gamblerDH20 napisal/-a:zdravo!!

torej od kod vam informacije da so izpuhi od byfabiani tako ugodni?
ravnokar sem klical in mi je dec zračunal da bo prišlo cca 400e od katalizatorja naprej (za clio rs 197).

pravi da je to že montiral na štiri takšne v sloveniji in da so vsi zadovolni. je mogoče kdo od takih na forumu?

mogoče kdo ve kakšna je cena za magnaflow?

pa še eno vprašanje. ko sem kupoval cliota sem šel v šk.loko pogledat tistega r27, ki je baje najlepši v Sloveniji :D . no ta je imel tak zvok da bi ga kupil že samo zaradi zvoka če bi imel dost denarja.. tisto pokanje ko na obratih spustiš gas mi je pač zakon. Kako dosežeš tak zvok? odstraniš katalizator, stvar izpušnega lonca, kaj na računalniku??
Cena 400€ za komplet izpuh niti ni tako preterana je čisto normalna.

Beli R27 ima izpušni sistem k-tech
http://www.k-tecracing.com/show_product ... 60&appid=3" onclick="window.open(this.href);return false;

lp
aha hvala. ja vem da ni nekaj pretirano ampak je pa kar dosti če sploh ne veš kakšen bo rezultat. poleg tega pa imam ponudbo akrapoviča za -50% to je pa kolikor je meni znano cca. 500€.. no ja to so sladke skrbi.

aleen ti imaš magnaflow izpuh na meganu? cena? se morm en dan oglasit pri technoracingu da mal vidm njihovo ponudbo.
če pa poznate koga ki prodaja rabljen športen izpuh sem pa definitivno zainterisiran.

lp
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Hja, cene loncev so od 80€ dalje, odvisno kakšne želje imaš (velikost, obilka, materjal,...) in za 2-3 lonce, materjal in delo je 400€ res dobra cena! Ker kolikor sem uspel videt njegove izdelke, so res lepo narjeni.

Je pa problem da Clio III RS z VSAKIM, razen Akrapovič izpuhom IZGUBI na moči. Pika. Konec debate. Zvok ti pa naredi po želji ja :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
moofdi
Prispevkov: 980
Pridružen: 21 Feb 2007, 17:21
Kraj: Radovljica

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a moofdi »

gamblerDH20 napisal/-a:aleen ti imaš magnaflow izpuh na meganu? cena? se morm en dan oglasit pri technoracingu da mal vidm njihovo ponudbo.
če pa poznate koga ki prodaja rabljen športen izpuh sem pa definitivno zainterisiran.

lp
Technoracing je men dal ponudbo za univerzal srednji lonec + zadnji lonec + 200 celični katalizator cca. 500€. :roll: Če bi hotel zadnjega s papirji še cca. 100€ zraven. Ima (zelo) navite cene.

Na koncu sem uzel 2 univerzalna popolnoma direktna - po meri original loncev(srednji 20% večji, zadnji kot original) pri Gantarju za 120€ pa za 110€ s poštnino 200 celični kat iz e-baya...skupaj manj kot pol cene kot mi je naračunal pri techno racingu.
Če je ravno, ni zabavno.
Uporabniški avatar
Aleen
Prispevkov: 1456
Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a Aleen »

gamblerDH20 napisal/-a:
Aleen napisal/-a:
gamblerDH20 napisal/-a:zdravo!!

torej od kod vam informacije da so izpuhi od byfabiani tako ugodni?
ravnokar sem klical in mi je dec zračunal da bo prišlo cca 400e od katalizatorja naprej (za clio rs 197).

pravi da je to že montiral na štiri takšne v sloveniji in da so vsi zadovolni. je mogoče kdo od takih na forumu?

mogoče kdo ve kakšna je cena za magnaflow?

pa še eno vprašanje. ko sem kupoval cliota sem šel v šk.loko pogledat tistega r27, ki je baje najlepši v Sloveniji :D . no ta je imel tak zvok da bi ga kupil že samo zaradi zvoka če bi imel dost denarja.. tisto pokanje ko na obratih spustiš gas mi je pač zakon. Kako dosežeš tak zvok? odstraniš katalizator, stvar izpušnega lonca, kaj na računalniku??
Cena 400€ za komplet izpuh niti ni tako preterana je čisto normalna.

Beli R27 ima izpušni sistem k-tech
http://www.k-tecracing.com/show_product ... 60&appid=3" onclick="window.open(this.href);return false;

lp
aha hvala. ja vem da ni nekaj pretirano ampak je pa kar dosti če sploh ne veš kakšen bo rezultat. poleg tega pa imam ponudbo akrapoviča za -50% to je pa kolikor je meni znano cca. 500€.. no ja to so sladke skrbi.

aleen ti imaš magnaflow izpuh na meganu? cena? se morm en dan oglasit pri technoracingu da mal vidm njihovo ponudbo.
če pa poznate koga ki prodaja rabljen športen izpuh sem pa definitivno zainterisiran.

lp
Magnaflow sem imel prec štirimi leti na meganu ja ne sedaj na RSu je original :wink:
RENAULT Sport
Slika
Uporabniški avatar
TheXPS
Prispevkov: 64
Pridružen: 07 Jul 2012, 22:30

Re: Izpusni lonec

Odgovor Napisal/-a TheXPS »

zdravo
ve kdo koliko stane od rs zadnji lonec in če se kaj pozna če zamenjaš in kako je s homologacijo?
imam pa tega v mislih http://www.youtube.com/watch?v=N-BqEPrFwE0" onclick="window.open(this.href);return false;
Lp
Odgovori