Stran 1 od 1
Kam naj peljem Scenica na servis in dim iz izpusne cevi...
Objavljeno: 07 Avg 2008, 15:05
Napisal/-a kirsa1
Lp..Rad bi peljal svojega Scenica na servis in me zanima,kateri dober servis mi priporocate v okolici Maribora,Ptuja..Seveda so izjeme pooblasceni servisi Renault..Danes sem se ugotovil,ko sem se vozil zadaj za svojim Scenicom,da pri speljevanju,verjetno v 3 in 4 brzini avto dimi..Iz izpusnega lonca se zadimi..Kaj bi to bilo?Ali je to normalno pri dizlih?Hvala za odgovore..Aljosa

Re: Kam naj peljem Scenica na servis in dim iz izpusne cevi.
Objavljeno: 07 Avg 2008, 15:45
Napisal/-a Tommy30
kirsa1 napisal/-a:Lp..Rad bi peljal svojega Scenica na servis in me zanima,kateri dober servis mi priporocate v okolici Maribora,Ptuja..Seveda so izjeme pooblasceni servisi Renault..Danes sem se ugotovil,ko sem se vozil zadaj za svojim Scenicom,da pri speljevanju,verjetno v 3 in 4 brzini avto dimi..Iz izpusnega lonca se zadimi..Kaj bi to bilo?Ali je to normalno pri dizlih?Hvala za odgovore..Aljosa

Imam isti problem. EGR steka in pac malo bolj kadi....