Tuv za vzmeti

Homologacije, zakoni, predpisi
Odgovori
Uporabniški avatar
R19
Prispevkov: 748
Pridružen: 11 Dec 2006, 19:35
Kraj: Sentjur / Celju

Tuv za vzmeti

Odgovor Napisal/-a R19 »

Jih potrebujem za svojo 19 na rdecih fedrah pise Jamex
Ce bi kdo lahko to prosim priskrbel do cet naj doda na msn:) pa povem se ostalo pa razlozim kako pa kaj;)
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

no takole je to ... kokr jst vem zastopnika v slo vec ni ... ceprov je na strani avtomobilizem.com, enkrat eden pisal da lahko zrihta tuv za jamex fedre ... mal pobrski tam, ce je se kej ta clovek na forumu gor ... drugace pa ko sem jst iskal papirje za jamex, sem dejansko na nizozemskem najdu ene zastopnike, ki so bli prpravleni poslat tuv, ce bi jim sporocu cifre ki so na fedrih ... na mojo zalostn, cifr gor ni blo, ker je barva tam odpadla ... in potem nadaljevanje zgodbe, en sef pozna druzga sefa, potem je un sef svojmu sefu reku, in sm homologiral fedre, s tuv-om, na katerih je pisalo da so rdece barve, niso pa bli za jamex fedre itn ... tko da ti priporocam, da mal po avtomobilizmu pogledas, za une nizozemce pa mislm da je bla vcasih stran www.jamex.nl ... se tle mal poglej ...
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
R19
Prispevkov: 748
Pridružen: 11 Dec 2006, 19:35
Kraj: Sentjur / Celju

Re: Tuv za vzmeti

Odgovor Napisal/-a R19 »

R19 napisal/-a:Jih potrebujem za svojo 19 na rdecih fedrah pise Jamex
Ce bi kdo lahko to prosim priskrbel do cet naj doda na msn:) pa povem se ostalo pa razlozim kako pa kaj;)
:?:
Uporabniški avatar
R19
Prispevkov: 748
Pridružen: 11 Dec 2006, 19:35
Kraj: Sentjur / Celju

Odgovor Napisal/-a R19 »

Bi lahko kdo kokerkoli tole pomagu pridobit prosim
:?: :?:
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

a tist gor si kej probal?
Lp RoZleht
Odgovori