Stran 1 od 1
Clio 1.6 16v izpusni kolektor
Objavljeno: 26 Jan 2008, 12:22
Napisal/-a majstr
Najprej en lep pozdrav vsem, pred casom sm tud jest postal lastnik renaulta.
In imam eno vprasanje

Zanima me ce komu doma lezi kaksen rabljen, gnil, pocen. . . . izpusni kolektor za cliota/megana 1.6 16v letnik 99. Rabil bi mere za narediti prirobnico za nov izpusni kolektor, mi lahko gdo pomaga kje dobiti te dimenzije
Ali pa ce gdo ve kje bi lahko dobil te informacije,svojega kolektorja pa nebi jemal zdaj dol.
Lep pozdrav
Objavljeno: 27 Jan 2008, 10:39
Napisal/-a majstr
kaj res nima nobeden nic takega doma?

kje bi laho dobil se te informacije?
Objavljeno: 27 Jan 2008, 17:26
Napisal/-a RoZleht
ne me drzat za besedo, ampak ce se ne motm pr izpusnih sistemih novak prodajajo nove ... vprasat ni greh ce bi ti pomagal ... pa se link do njihove strani
http://www.auspuh-novak.com/
Objavljeno: 30 Jan 2008, 10:25
Napisal/-a majstr
Koncno dobil zelene informacije, sedaj slehi izdelava prirobnice ter nato se svasamo skupaj krivine pa bo nov kolekor;) ce koga zanima lahko prilempim par slikc
Objavljeno: 30 Jan 2008, 11:55
Napisal/-a Drmo
majstr napisal/-a:Koncno dobil zelene informacije, sedaj slehi izdelava prirobnice ter nato se svasamo skupaj krivine pa bo nov kolekor;) ce koga zanima lahko prilempim par slikc
Ti kr prlep

nc sparat

Bl me zanimajo fi-ji

Objavljeno: 26 Maj 2010, 13:29
Napisal/-a Sura
Pozdravljeni.
Tudi jaz imam na k4m počen kolektor. Da ne odkrivam toplo vodo, me zanima kakšna bi bila najbolj dolgoročna rešitev, da bo zdržal dolgo?
Nov? Mogoče kakšen izboljšan ponaredek? Kaj je z zaščito glede ohlajanja, nad njim je že air box?
Finance so zmeraj problem, vendar če je najbolje kupiti novega ga bom.
Hvala.
Objavljeno: 22 Apr 2011, 21:57
Napisal/-a Sura
No, po enem letu sem se le lotil pogledat, če je res počen kolektor... in je.
http://www.shrani.si/f/1n/1p/1Lv5avOd/kolektor.jpg
Bi mi lahko kdo v parih alinejah opisal kako si pripravit oz. kaj odstranit v vrstnem redu, da lahko odstranim kolektor?
In kako oz. s čim odšraufat tisti senzor na sliki preden odšraufam kolektor?
Aja, pa se da dobiti kakšen rabljen cel kolektor, ali bo treba novega kupiti?