Renault 21 GTS '91 ... nevada

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
sorum
Prispevkov: 363
Pridružen: 30 Sep 2013, 12:05
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a sorum »

Shusuglao napisal/-a:zapelji avto iz garaže pa da vidimo mojstra na delu :mrgreen:
aha... :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=HyuESV7IsHE" onclick="window.open(this.href);return false;

njegovo visočanstvo se nebo premaknilo iz garaže za take pasje procesije, za to so rižotarska jajca in bemfli :lol:
Uporabniški avatar
sorum
Prispevkov: 363
Pridružen: 30 Sep 2013, 12:05
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a sorum »

za atraktivno vožnjo ne rabiš full konjev na papirju od erca, brembo ali japonski motor kjer se do 5000rpm ne zgodi nič :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=UBZAVLBe9Os" onclick="window.open(this.href);return false;

a jero testira motor? :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=xoqhdEbSAdQ" onclick="window.open(this.href);return false;
bam
Prispevkov: 163
Pridružen: 15 Nov 2016, 17:23

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a bam »

mas ti monolog?
Renault 5 GT Turbo l.88
Renault Safrane 3.0 V6 24V l.00
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

zadnjič so mi vrata stran padla :?

ampak to še ni najbolj smešen del
se vračamo na parking do avtomobilov, pa se ravno zraven mojega tlači not en alkoholiziran pripadnik ljudstva ki ima rado športna oblačila, in veselo buta z vrati v moj blatnik. sem si mislil ok, pa butajmo. Oklenem avto in še jaz suvereno butnem z vrati....napača. So se vsuli vsi športniki iz avta in začeli vpiti in skakati naokrog, en je odprl moja vrata in težil, drug se je odmajal k sovoznikovim vratom in hotel biti glavni, ampak ko jih je odprl so mu vrata ostala v roki. Nobenemu ni bilo nič jasno, ostali so se po hitrem postopku skidali v svoj avto, oni revež je pa hitel tlačit vrata nazaj, pa mu ni ravno uspelo :mrgreen:

slik incidenta žal ni
nauk zgodbe.....hm ne vem, če že imate zaradi trenutnega navdiha težave z nauravnovešenimi osebami, je fino imeti avto z self destruct funkcijo
Slika
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
sorum
Prispevkov: 363
Pridružen: 30 Sep 2013, 12:05
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a sorum »

:mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=CQN93uj5Jhc" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Hauba
Prispevkov: 1191
Pridružen: 16 Nov 2012, 21:20

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Hauba »

https://www.youtube.com/watch?v=bf7q8lWEd-o

Sem se takoj na tole spomnu ko je Drejchi razlagu o tem incidentu na lokalcu :lol:
1: 2000 Renault Clio II 1.4i 8v 55kw Alize
2: 2001 Citroen Xsara Picasso 1.8i 16v 85kw SX
3: 2003 Renault/Matra Avantime 2.2dCi 110kw Privilege
4: Main car: 2010 Citroen C5 III 2.0HDi 120kw Exclusive, Hydractive III+
5: 2nd car: 2003 Citroen Xsara Picasso 2.0HDi 66kw Exclusive
bam
Prispevkov: 163
Pridružen: 15 Nov 2016, 17:23

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a bam »

se prav je biu avto lih tok posran zaradi športnikov kot ti :D
Renault 5 GT Turbo l.88
Renault Safrane 3.0 V6 24V l.00
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

ne, avto je bil edini ki je dejansko nekaj naredil in ni samo čakal, kaj da bo, tako da sem mu hvaležen :D
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
bam
Prispevkov: 163
Pridružen: 15 Nov 2016, 17:23

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a bam »

hahaha faca
Renault 5 GT Turbo l.88
Renault Safrane 3.0 V6 24V l.00
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

sem se odločil da ga bom imel vsaj še eno leto, kaj se bo odločil avto bomo pa še videli :mrgreen:

nujno je bilo menjati levi ležaj, ker je bil na avtocesti glasnejši od motorja...ki ni ravno tih, da vibracij niti ne omenjam,ter končnike na desni strani, ker skačejo gor dol levo in desno, manšeta volana na isti strani je prav tako strgana. Nabavil sem material in nekaj mesecev čakal na navdih. Včeraj sem ga dobil, pravzaprav je bil bolj strah da mi kolo ne pade stran. Razstrelil vse na levi strani in ugotovil da so tudi tam končniki zanič, na srečo so na obeh straneh enaki, tako da sem porabil kar tiste ki sem jih že nabavil.
vožnja se spet prijetno tiha in manj "zračna", ko napadem desno stran bo še boljše 8)
slika masakra
Slika
zemljo za rože imajo v obiju, po 1.75€ na žakelj :mrgreen:
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
TwingoLove
Prispevkov: 311
Pridružen: 08 Feb 2015, 14:11

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a TwingoLove »

Smem vprašat kaj so tisti matematični zapiski na levi od GTS :lol:
Torej si pokop avta prestavil na drugo leto, pa si že zdaj nabavil zemljo za nagrobne rože? :D
Renault VelSatis Initiale Paris 2005, 2.2dCi
Avantime 3.0 V6 Privilege
Avantime 2.2dCi Privilege 3x
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

točno tako, treba je biti pripravljen, sveče tudi vozim v prtljažniku za vsak slučaj
matematični zapis je podatek o dolžini volanskega končnika, zdaj je poleg njega še slikica in debelina diska, če si ne zapišem pozabim :lol:
na notranji strani vrat imam napisano kompresijo, še od prejšnjega motorja, tisto bi pa lahko že zbrisal :mrgreen:
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

zadnjič sem malo hitreje peljal čez ovinke, utrgal ročno in leva manšeta je spustila, spet :roll:
zdržala je celo leto in en mesec, juhej. saj ni drago, ampak meni se res ne da kar naprej iste stvari popravljati
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

od majskega servisa dalje sem se vozil s totalno podrto optiko, očitno matematični zapiski na blatnikih in natančne meritve niso pomagale da bi nove končnike nastavil tako kot so bili prej. poleti se je še dalo živeti s tem, zdaj ko je mokro spolzko ali sneženo, pa ni bilo več zdravo, ker je bil občutek tak kot bi se peljal po maslu
Poleg tega se je zvišala poraba, morda ravno zaradi škilstih koles....pa olja in filtrov tudi nisem menjal že hmmmm, dolgo
olje sem kupil, ampak noče samo skočiti v avto, je na polici v garaži, z ostalimi stvarmi ki čakajo boljše čase
Zajle za ročno je popravil oče in poleg tega še zakrpal eno luknjo v podnu, da ne bom padel ven iz avta, ali da se nebi prehladil. Ko sem že pri tem, spet je mraz in gretje ne greje prav veselo. včeraj sem se peljal do kopra in na poti dol me je kar naprej zeblo, iz zračnikov je pihal mlačen zrak, ko sem se vračal bi pa lahko v gatah sedel za volanom. Sem milsil da se je pečka odmašila, ampak danes je spet pihalo mlačno. :roll:
hotel sem kupiti čarobno sredstvo za čiščenje hladilnih sistemov, pa ga nimajo nikjer. živela yugoslavija

random slika iz telefona
Slika
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator
Prispevkov: 916
Pridružen: 24 Maj 2009, 20:21
Kraj: NM-Tolmin

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a a_sist »

Kolk je blo pa z zajlo od ročne dela?
Squealing tire is a happy tire :)
Odgovori