Renault 21 GTS '91 ... nevada

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
furi
Prispevkov: 673
Pridružen: 26 Jan 2012, 16:06

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a furi »

Liqui moly 3320. Če ga ne dobiš, se naslednjič, ko boš po naših koncih, oglasi mimo, ga imam :) s tvojim tempom popravljanja stvari, ti najbrž ni panike, če ga ne dobiš lih jutri :lol:
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

a_sist napisal/-a:Kolk je blo pa z zajlo od ročne dela?
ne vem, nisem sam popravljal, bobne je bilo treba razdreti, kar je nadležno

medtem se je zgodilo marsikaj, gremo po vrsti
najprej sem med manevrom parkiranja splužil enega audija, opremljenega z dvema osebkoma kakršni so ponavadi v takih avtih (hint: adidas, črte, šport). Najprej sem jaz vozil za njim in ker je nekaj sanjal sem mu potrobil, obvozil in šel naprej. Zgleda ga je to vznemirilo, zato se je odločil da me bo zajebal, medtem ko sem se parkiral in se je ustavil tik za mano, da bi moral jaz še enkrat naprej pa nazaj pa levo pa desno....no, zajebal je sebe, ker ga nisem ne pričakoval ne videl in sem veselo zarinil vanj. potem smo dve uri čakali policijo, da so mi povedali naj bom jaz kriv. beh
na mojem avtu se ni nič poznalo, ker je že itak ves poriban z vseh strani, samo zavarovanje bo dražje, česar se ne veselim

Slika
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

potem sem nabavil najcenejši nov hladilnik, okoli 35€ s poštnino, malo večji od tega ki sem ga imel do zdaj in podobno velik kot je bil originalen. nosilec za ventilator jasno ni pasal gor
Slika

zato ga je bilo treba malo podaljšati, poleg tega pa še s kladivom prepričati en nosilec, da je pravi za to in
zadeva dela
Slika

problem je na avtocesti kjer se avto bolj greje kot v mestu med semaforji, zakaj je tako ne vem, števec vem da je čukast, samo ne toliko kot kaže, pa vodna črpalka spušča čudne zvoke
zelo se veselim ponovnega spuščanja hladilne tekočine ven iz sistema in zračenja, vrisk vrisk :x

zamenjal sem še ekspanzijsko, ker je počila na običajnem mestu za pokanje
Slika
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Re: Renault 21 GTS '91 ... nevada

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

vesel da imam po par letih spet hladilnik ki ne pušča, sem se dan kasneje zabil v avtodom
stali smo v križišču, jaz sem speljal, on ne, ker še ni bil čas za speljat....ja idiot sem :oops:
tokrat se je avtu konkretno poznala moja neumnost, sploščena maska, podrsana hauba, razbite luči...hladilnik je preživel, juhuhu, vsaj nekaj. Ko smo napisali vse formalnosti, smo doma preverili zaloge in porabili kar se je dalo
luči sem imel rezervne, eno celo novo, haubo smo prepričali, da je ravna, masko sem imel samo tisto, ki jo je pred leti razbil bambi, par brc in udarcev s kladivom pozneje, je bila že v uporabnem stanju in čez dobro uro je bil avto že popravljen.
Res da je spet malo grši, kot prej, ampak popolnoma uporaben 8)

kleparska ekipa na delu
Slika

Slika
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Odgovori