Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
thewizard
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Dec 2011, 18:53

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a thewizard »

Škorc, kje si zdaj? :D
Uporabniški avatar
schkorc
Prispevkov: 1096
Pridružen: 11 Dec 2003, 13:54
Kraj: Prebold

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a schkorc »

thewizard napisal/-a:Škorc, kje si zdaj? :D
Bom citiral pozabljenega Ekrema :)
"zivim, radim, a i samo radim
Kuca - pos'o, pos'o - kuca
kuca - pos'o, pos'o - kuca"


Ne resno, letos res težko najdem kaj časa. Drugo leto predvidevam, da bo bolje, da malo po "updejtam" tole temo, pa tudi za druge stvari upam, da bom našel kaj več časa.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Uporabniški avatar
luka123
Prispevkov: 9
Pridružen: 01 Okt 2012, 21:10
Kraj: celje

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a luka123 »

ali bo kaj nadeljevanja...čeprav vsak dan mimo tvoje hiše hodim in občudujem avte bi rad zvedel kaj več... :D Lp
Življenje je prekratko da bi vozil dizelaša.
Kar šteje je adrenalin in ljubezen!
Uporabniški avatar
Stonecat_612
Prispevkov: 70
Pridružen: 16 Maj 2013, 22:13
Kraj: 1420 (trb)

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a Stonecat_612 »

Jap, čas bi že bil. Vedno rečeš, da boš zdej imel čas pa ni še blo nič :(

@luka123: bolj točna lokacija? Se dostkrat tam mimo vozim pa še nikoli videl, pa bi šel rad enkrat mimo :wink: Lahko na PM
Uporabniški avatar
Stonecat_612
Prispevkov: 70
Pridružen: 16 Maj 2013, 22:13
Kraj: 1420 (trb)

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a Stonecat_612 »

Uff, mislim da vem kje, takšna ogromna visoka, 1x sem videl Twingota RS belega tam. Je njegov? Vidim da bo treba it spet malo s kolesom okoli :lol:
Uporabniški avatar
schkorc
Prispevkov: 1096
Pridružen: 11 Dec 2003, 13:54
Kraj: Prebold

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a schkorc »

Pa saj niti ne vem kaj bi... V bistvu ni nič posebnega za nadaljevati. Pisati me počasi mineva, ker nimam nič pametnega za napisati, tako ali drugače pa imam manj težav, če nič ne pišem :). Da bi pa samo fotke lepil, mi pa ni.

@Stonecat_612: Da ti prihranim raziskovanje :)... Na hiši je lepa nova streha, trenutno pa je ob hiši oder, da se začne s fasado... Toliko o nezanimivih novostih (in o tem kam se steka denar) :).

LP, Primož
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Uporabniški avatar
Stonecat_612
Prispevkov: 70
Pridružen: 16 Maj 2013, 22:13
Kraj: 1420 (trb)

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a Stonecat_612 »

@Stonecat_612: Da ti prihranim raziskovanje ... Na hiši je lepa nova streha, trenutno pa je ob hiši oder, da se začne s fasado... Toliko o nezanimivih novostih (in o tem kam se steka denar) .
Lool kolikokrat se tam vozim pa še nikoli nisem videl. Drugače videl sem Twinga RS pri tisti ogromni hiši tam pred tistimi polji kjer je hmelj, tisdto mi zgleda bolj kot skladišče oz. videno je na onih slikah tistega rdečega Twinga igračke..no dost o tem zdej :wink:

:cry: Dej no, objavljal naprej, proooosim :!: Vsi bi radi tole brali, že 1,5 leta te čakam da boš kej napisu. Kako to da ti ni več za objavljat? Drugače pa kolikor sem slišal imaš dirkalnega Clia (sivaga, sem ga tudi sam videl na Saturnus 2012 se mi zdi ko si vozil v Trbovljah), pa nek bel Twingo RS...je neka zanimiva roba, vsaj zame :wink: Koliko avtomobilov vsega skupaj pa imaš sedaj? Belo 5ko še furaš? Jooj milijon stvari bi te uprašu..Dej, nadaljuj proooosim. Dej no vsaj en del na 3 tedne. Tole je men super za brat, samo kaj ko ne objavljaš več :cry:

Aja, tkole skoraj zmerom pr men zgleda: :schkorc

Pa LP! :wink:
Uporabniški avatar
schkorc
Prispevkov: 1096
Pridružen: 11 Dec 2003, 13:54
Kraj: Prebold

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a schkorc »

Očitno sem magnet za ...

Sedaj, ko sem našel nekaj časa, sem se želel vključiti v debato, ampak sem očitno (pre)pozen.

Zato obvestilo za vse: Tale "moja" tema (tako kot večina tem v galeriji) nima neke začrtane poti in je torej kot taka, že sama po sebi nek "off"-topic.
Zato (kar se mene tiče) lahko tukaj sodeluje prav vsak in vsak lahko piše/"post-a" karkoli želi (dokler se drži nekih osnovnih pravil), ker me to niti približno NE moti.
Če torej celotna tema nima "topica", potem so tudi posti (pa čeprav bi se 10 strani pisalo o pojmanimamčem- recimo o pranjih avtomobila ali lepljenju nalepk) ravno toliko on/off topic ;).

Tako, da če ni nujno, prosim (vsaj tukaj) ne pometati. Hvala.

BTW (da ob tej priliki in tematiki naredim malo "reklame") za tiste, ki še mogoče niste zasledili te
teme: Začnimo na začetku (žal pa je tudi tista tema iz neznanih razlogov na pol pometena ...)


@Cr00k: Je imel tvoj post globlji pomen :D? (ne mi odgovarjati :))

@Stonecat_612: Iz tega kar si napisal, sklepam da je težava samo v tem, da bi ob raziskovanju moral glavo obrniti za 180° :D, namreč tam kjer si ti gledal, je domačija od moje boljše polovice :lol:.

Glede objavljanja je pa tako, da že drugje preveč objavljam :D. Tako da si lahko precej na tekočem, če spremljaš celoten forum: iskanje-> schkorc: rezultati (od dirkanja, raznih frustracij, do tega v katerih avtomobilih me lahko srečaš :)).

LP, Primož
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Uporabniški avatar
Stonecat_612
Prispevkov: 70
Pridružen: 16 Maj 2013, 22:13
Kraj: 1420 (trb)

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a Stonecat_612 »

glavo obrniti za 180°
lol :lol: Bom moral res enkrat priti pogledat. Koliko petk pa še imaš?
Uporabniški avatar
natek109
Prispevkov: 6
Pridružen: 11 Nov 2013, 15:55

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a natek109 »

Vas še zanima katere avte je še vse nabavil? :D
Uporabniški avatar
schkorc
Prispevkov: 1096
Pridružen: 11 Dec 2003, 13:54
Kraj: Prebold

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a schkorc »

Avtomobile lahko enostavno naštejem v enem kratkem stavku (tako kot si jih ti na a.com-u). In potem sploh ne potrebujem več pisati te teme.
Če pa hočem napisati kaj več, poiskati kakšno pametno fotko, zmontirati kakšen filmček,... pa to zahteva čas.

Tako ali tako sem pa nazadnje napisal:
schkorc napisal/-a:Tako da si lahko precej na tekočem, če spremljaš celoten forum: iskanje-> schkorc: rezultati (samo klikni tukaj) (od dirkanja, raznih frustracij, do tega v katerih avtomobilih me lahko srečaš :)).
(mislim, da so omenjeni vsi avtomobili, če že koga zanimajo)

Če ti je tako dolgčas, ti želim prijetno branje, drugače ti bom pa kakšno drugo delo našel :D.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Uporabniški avatar
Renault fan
Prispevkov: 60
Pridružen: 07 Apr 2011, 19:18
Kraj: Slov. Bistrica, Celje,Polzela

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a Renault fan »

Evo ga :schkorc

res vsa čast za tale post, krajšal mi je čas točno 4 dni v službi in je res bilo odlično branje, upam da se bo nadaljevalo.

Lep pozdrav.
Renault Clio 1993 (ph1) 1.4 RT SOLD
Renault Megane II (ph 1) dci, 1.5 2005 SOLD
Renault Clio 2.0 16V RS ph 2000 (172)
Renault clio 2.0 16v RS2 ph3 2005 (182)
Uporabniški avatar
Renault fan
Prispevkov: 60
Pridružen: 07 Apr 2011, 19:18
Kraj: Slov. Bistrica, Celje,Polzela

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a Renault fan »

bam88 napisal/-a:Pa porkamadona kakšne mate to službe, da imate čas za branje škorcovih postov? Rabite še kakšnega zaposlenega? :D

Haha jaz sem varnostnik, pa imam kar dosti prostega časa, delam pa za računalnikom tako da mi ni problem prebirat kakšne stvari tudi po 12 ur na dan :D
Renault Clio 1993 (ph1) 1.4 RT SOLD
Renault Megane II (ph 1) dci, 1.5 2005 SOLD
Renault Clio 2.0 16V RS ph 2000 (172)
Renault clio 2.0 16v RS2 ph3 2005 (182)
Uporabniški avatar
natek109
Prispevkov: 6
Pridružen: 11 Nov 2013, 15:55

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a natek109 »

no dj mi delo prosim :)
Uporabniški avatar
schkorc
Prispevkov: 1096
Pridružen: 11 Dec 2003, 13:54
Kraj: Prebold

Re: Schkorc oz. moj vozni park skozi cas (LY Clio RS R27)

Odgovor Napisal/-a schkorc »

@Renault fan: Me veseli, da ti je bilo všeč :).
Ob priliki (po novem letu) bi lahko naredili kakšen meet v naših koncih ;).

@bam88: Še dobro, da se nihče ne sprašuje od kje čas za pisanje škorčevih postov :lol:...
Glede na to, da se tudi v moji novi službi večinoma uporabljajo vozila znamke Renault (in lahko kdo zaide sem), se bom raje začel še malo službi posvečati :lol:.

@natek109: Kaj si že vse (iz iskanja) prebral, da si želiš delati :D?
Torej za začetek se lahko posvetiš izobraževanju in nabiranju znanja, da ti ne bom "SRT štipendije" ukinil :lol:.
Če ti bo ostalo dovolj časa, pa se predvidoma jutri na mojem "space shuttlu" menjajo zavore, en končnik in gume (pa manjka kdo z voljo) :). Če ti bo še vedno dolgčas lahko iz dirkalnika prestaviš podvozje na športnika, da se bo mogoče kulturno voziti (da se bom sploh imel voljo kam peljati z njim :)), itd., itd.
Dela ne manjka, če ne drugega, lahko prideš tiste hlode, ki te tako motijo, razžagati :lol:.

LP, Primož
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Odgovori