carminat navigation

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
igork
Prispevkov: 26
Pridružen: 12 Jan 2011, 08:53

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a igork »

A kdo ve, če se obeta kakšna novejša verzija kart, al smo do konca obsojeni na stare verzije,...?
Uporabniški avatar
luanit
Prispevkov: 7
Pridružen: 05 Jul 2015, 00:47

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a luanit »

Pri mojemu Carminat DVD verziji sem iskal povsod, edino kar je po torrentih za dobiti je verzija 32.1
Uporabniški avatar
Jocek
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Avg 2015, 15:35

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a Jocek »

Najprej bi se opravičil če je že kje napisano ampak se mi res neda brat 58 strani te teme . Uglavnem mam problem laguna 3 2008 carminat navigacija vse dela karte so ampak ni gps signala na servisu pravijo al je antena al pa je enota navigacije, in sicer mene zanima če kdo ve kaj je običajno problem tle in če se da popravit da ne menjaš cele enote če je enota kriva ...
( pravijo če software posodobiš lahko navigacijo sam stran vržeš ker nič več nič baje običajno ne dela to so na avtotehniki celje rekli )
Naslednja stvar ki me zanima pa je če se da slučajno menjat enoto z novejšo navigacijo in da bo vseen delala.

hvala za odgovor
Uporabniški avatar
Jocek
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Avg 2015, 15:35

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a Jocek »

no a res noben neve al kaj .....
Uporabniški avatar
rambo
Prispevkov: 1722
Pridružen: 21 Dec 2004, 00:02
Kraj: Maribor

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a rambo »

Jocek napisal/-a:no a res noben neve al kaj .....
probaj kje čim ceneje dobit samo anteno. sprobaš, če dela super, če ne je res enota.
poiskusi kak odpad,bolho, avto.net - slovenija zna navijat cene.
potem pa ebay - poizkusi na uradnem servisu dobit kataloško številko, da lahko potem najdeno primerjaš. če sta številki enaki veš da si našel.

ali gre novejša enota noter boš pa moral še malo počakat na odgovor. al pa pa sam po googlat.
Renault Laguna Monaco GP 2.0t-NAPRODAJ-FOR SALE
Renault Megane Coupe 2.0 16V L96 - SOLD
clio 1.4 RT letnik 95 BUHTL - SOLD
Uporabniški avatar
VoltageMX
Prispevkov: 77
Pridružen: 13 Maj 2008, 14:03
Kraj: Maribor

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a VoltageMX »

Pozdravljeni,

Kupil sem laguno 3 black edition 2011 letnik. Ima carminat sistem s katerim imam sledeci problem. Avto je bil uvozen iz italije in ima carminat v italijanscini. Vse kar mi napise bilokaj stisnem za upravljanje ne, napise: ne najdem mape. Tudi ko stisnem settings za spremembo jezika mi napise alo ksrkoli samo napise ne najdem mape in me ne spusti naprej. Kako se da to resiti? Hvala za odgovore!
Uporabniški avatar
jotko
Prispevkov: 69
Pridružen: 25 Feb 2008, 03:09

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a jotko »

VoltageMX napisal/-a:Pozdravljeni,

Kupil sem laguno 3 black edition 2011 letnik. Ima carminat sistem s katerim imam sledeci problem. Avto je bil uvozen iz italije in ima carminat v italijanscini. Vse kar mi napise bilokaj stisnem za upravljanje ne, napise: ne najdem mape. Tudi ko stisnem settings za spremembo jezika mi napise alo ksrkoli samo napise ne najdem mape in me ne spusti naprej. Kako se da to resiti? Hvala za odgovore!

kupil bi mojo laguno in bi imel že vse z licenco... :D

ne preostane ti druga kot original...
Uporabniški avatar
VoltageMX
Prispevkov: 77
Pridružen: 13 Maj 2008, 14:03
Kraj: Maribor

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a VoltageMX »

Torej koliko razumem me navigacija ne spustila nikamor niti pod nastavitve dokler si ne zrihtam SD kartice s karto in jo vstavim v avto, da bo sistem našel mapo itd.
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

Tako je...ker zaenkrat se niso naredil da lahko skrekas....
Uporabniški avatar
VoltageMX
Prispevkov: 77
Pridružen: 13 Maj 2008, 14:03
Kraj: Maribor

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a VoltageMX »

Torej, danes sem se dobil z enim, ki je imel "home made" tom toma in mu je delal v meganu l. 2010. Ko sma jo vstavila v mojo laguno je sistem sicer mapo našel, ni pa je mogel odpreti. Torej mi res ne preostane ka jdrugega, ko da nabavim originalno tom tom kartico na Renaultu, da mi jo naročijo in sprogramirajo na avto(šasijo) ali da dobim kje originalno od drige osebe, ker bi naj bile originalne baje prenosljive med avti če so za isti sistem (v moujem primeru Carminat Tom Tom live). Pa še to mi ljudje govorijo različno in sicer, da so prenosljive brez problema, spet drugi, da ne ker bi naj avto "zapeko" kartico na sebe ko se ta vstavi vanj. Prosim še za kakšen nasvet. Lp.
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a sinko »

problem pri teh kartah od tom toma al pa bilo kerga drugega, ki so nameščene na spominske kartice je, da je gor posneta datoeka, ki je mi navadni smrtniki brez prave programske opereme ne vidimo, ko to priklopimo na računalnik. Tebi pokaže samo določene datoteke, tiste, ki pa jo je potrebno pri vsakem posebaj spremenit pa je ne vidiš, določeni "mojstri" to majo seveda za primerno ceno, isto je blo z peko DVDjev al pa CDjev, točno določen postopek, tu je pa pač ena datoteka, ki vse za j*be. Meni osebno še ni ratalo kopirat pa da bi v drugem avtu delalo pa sem probal že miljavžnt stvari
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a sinko »

a je komu mogoče ratalo skopirat SD kartico? Počasi mi že gre na organ, ker mam čedalje več ljudi, ki ma navigacije s temi jebenimi karticami in mi nikakor ne rata nardit prave kopije, sedaj rabim za mazdo 3. A je kdo zvohal kaj? Za pravi info dam za sixpacka
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

Mislim da ne in se je tut ne da
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a sinko »

da se da, na bolhi mas ene par dilerjev, ki ne prodajajo orginal, sam noben cigan noče povedat, kako jo posname
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Re: carminat navigation

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

Dvomim da je kopirana,zato k se aktivira ko se poveze....
Odgovori