Clio Williams l.94 No. 6035

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Clio Williams l.94 No. 6035

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

To je moja dolgoletna zelja in sedaj sem si jo koncno izpolnil! :D :D :D Avto je treba se mal postimat potem pa bo. Nisem ga se dobro preizkusil, ampak po tistih parih voznjah, ko je olje doseglo pravo temperaturo in sem ga lahko pohodil, lahko recem da gre kot burja! :wink: Lega je pa naravnost fenomenalna. Lahko bi ga vozil z mislimi. No se par slikc:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Pa na tem mestu bi se prosil, ce ima kdo doma sprednji desni blatnik od Clio 16V modre barve in bi ga bil pripravljen menjati za enak neposkodovan blatnik rdece barve (pa kak evro) naj se mi prosim oglasi.

LP Robi
Zadnjič spremenil robi1000, dne 30 Avg 2011, 23:53, skupaj popravljeno 20 krat.
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Lepo 8) Samo to je un ki je bil kar dobro skotan :? Si prebral od Skorca post :roll:

No dobro postimi, pa velik varne in hitre voznje :)
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

No ja jest upam de se ga bos lotu resno stimat. Skorc je reku de se levga boka ne da postimat, sam ce bi su rezat ojacitve bi lah prsu do cisga pleha in klepar bi pomoje lah poklepu tist.... :? Drgac pa upam da ga ne ssujes, ker upam da se zavedas kaksn zaklad imas
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

O se zavedam, se. Jah od kolega fotr je klepar pa je reku da ni treba odoznotri vn butat pleha. Vn se ga potegne sam ne na vakum ampak neki drgac sam sm pozabu kako se ze tistmu rece. Je pa res da je avto potrebn licarja k sahara vode, ampak jst sm ga kupu v vedenju da je bil ze prej podrajsan po levi, kr se je vidu kit. Drocniki se ne slisjo prov glasno, cist v mejah normale, verjetno pa mal ropotajo zato ker ni notr Elf. Kar se tice tapet bi rajs meu originalne, ampak kdor je delu tele jih je dobr naredu, kr folk k se ne spozna na Renaulte sploh ne porajta da niso original. Ne vem zakaj je Skorc napisu da bi blo treba menjat leva vrata. Zaprejo se cist lepo, problem bi utegnu bit samo, ce bi zarad kita od prej bla nepopravljiva. Samo mislm da ni tko debel nanos. Motor pa dvomim da je 1.8 16v ker prevec gre. Sem imel 1.8 in vem kolk gre. To je druga pesem. Ce pa samo kolektor da tako moc, pol pa fantje kupte si kolektor! Jokal boste od veselja!! :)
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Uporabniški avatar
Ziiga
Prispevkov: 1414
Pridružen: 04 Feb 2007, 20:35
Kraj: Ljubljana Bežigrad

Odgovor Napisal/-a Ziiga »

Ze ze, pleh si omenil in prav tako drocnike... samo se mi zdi, da na najpomembnejso stvar si pozabil .. citat od skorca
Aja za konec na kraku sasije je lepi "cvikel" pa pri pozarni steni je krak sasije razpelo, tako da dvomim da je sasija na mestu (torej bi blo treba dat avto na mizo).
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

Kar se pa cvikla tice bom pa vidu. Zaenkrat nic ne kaze da bi bil prevec deformiran. Mogoce se bo pokazalo, ko bom dosti bolj priganjal po ovinkih. Zaenkrat pa ni nobene napake. Ce pa se pojavijo kake cudne zadeve ga bom pa dal na mizo. Samo ne razumem zakaj ga je Skorc sploh prsu gledat, ce ga je cist popljuvu. Kr ko sm prebral kaj je napisu je avto na tem da razpade. Kar pa ni cist res.Tisti, ki ne verjame nej si pogleda kak je avto ko je spucan. Tam kjer je pa stal je biu pa res bogi za vidt. Priznam.
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Uporabniški avatar
vepar
Prispevkov: 1277
Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
Kraj: nm

Odgovor Napisal/-a vepar »

to je un z neta za 3000eur?
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več :D
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

jap
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Uporabniški avatar
pery
Prispevkov: 565
Pridružen: 25 Feb 2006, 18:37
Kraj: cerknica

Odgovor Napisal/-a pery »

cestitam za nakup!!lepo je vidt enga williamsa na forumu,je biu ze cas :wink: drugac pa upam da ga ustimas tko kot je treba in da bo legenda spet taka kot mora bit 8) dej ga se pod haubo mau posliki! :D
Slika Slika
melonca'r
Prispevkov: 1801
Pridružen: 04 Nov 2004, 16:37
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a melonca'r »

Pomoje ni tak problem ugotovit katero masino imas. Williams ima blokado nekaj cez 6500RPM, 1.8 16V nekaj cez 7000RPM... ...ali pa poglej ploscico na masini. Upam, da je F7R masina :lol:
Uporabniški avatar
Kiko
Prispevkov: 1049
Pridružen: 18 Okt 2005, 14:47
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a Kiko »

Super zadeva, res! To mislim, da bi vsak imel. Zanima me sam ce je ta volan, ki je notri original?

Drugace pa veliko varnih km in uzitkov (jih bo ziher) :wink:

lp
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

Jah avto ma gor izpusni sistem in narjeno optimizacijo ECU. Hkrati so prestavli blokado na 7500 RPM. Samo ni prevec dobro vrtet tja. To je ravno tolko, da na mobikrogu sred ovinka ne potolces blokade. Za presaltat uglavnem. Tak da po blokadi ne mors vedet.

Kiko: Ne volan ni original, volan je biu zamenjan kr je biu notr en dirkalni volan, jst mam pa rajs original tko da je volan letnik 95. Sam ze iscem uno orignal sredinski del, k ma stekle reno znak notr.
Zadnjič spremenil robi1000, dne 04 Jul 2007, 14:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Uporabniški avatar
schkorc
Prispevkov: 1096
Pridružen: 11 Dec 2003, 13:54
Kraj: Prebold

Odgovor Napisal/-a schkorc »

Zdravo

Cestitke za nakup.
robi1000 napisal/-a:...Samo ne razumem zakaj ga je Skorc sploh prsu gledat, ce ga je cist popljuvu. Kr ko sm prebral kaj je napisu je avto na tem da razpade....
Po telefonu mi je bilo receno, da vse kar je z avtom narobe je par prask na boku in da je sprednji odbijac bil enkrat nekam zapet, sam da je cel. Zakaj ga torej nebi sel gledat? Tudi v primeru, ce bi mi prodajalec rekel, da je avto totalka, bi ga sel gledat.

Avta nisem popljuvu v smeri, da bo avto razpadel. Ziga je avto videl (glede na to, da je zataknil listek s stevilko, se je zanj tudi zanimal), zato sem mu (in ostalim, ki bi jih avto zanimal) posredoval, kar sem ob ogledu avta videl sam. V primeru, da se je za avto zanimal nekdo, ki nima blage veze o avtih, sem mu hotel nazorno nakazat, da popravilo (solidno) ne bo stalo samo 400eur.

Pa ne mislit, da je avto slab, tudi sam sem bil interesent zanj. Za Willija sem pripravljen odstet nekje od 5-6keur. Ko sem malo racunal koliko bi me stala dobra obnova, sem ugotovil, da se mi s ceno 2700eur nakup ne izplaca. Koliko si dal za avto ne vem (oz. ne vem, ce je res kar je prodajalec rekel), ampak upam (no ja sedaj ko vem, kdo si verjamem, da ti svet 16Vjev ni prevec tuj) da si si malo preracunal, koliko te bo avto stal. Sam se z avtom nisem sel peljat (ker tudi sam ne maram, da vsak, ki pride gledat avto hoce najprej it na voznjo z njim), zato iz voznje nisem mogel dobiti informacij kako gre motor. Ploscica je pa pod sesalnim kolektorjem, tako da je tud nekak nisem videl.
Schkorc napisal/-a:....vecina letnic na njemu je 92 tako da obstaja verjetnost da je motor navadni 1.8 16V (sicer koletorji so od 2.0)....
Ne vem, 1.8 in 2.0 motorja sta po izgledu enaka. Jst bi pred nakupom bil hvalezen, ce bi me kdo opozoril, na kako stvar, ki jo je opazil in je sam mogoce nisem, pa bi jo torej pred nakupom lahko dodatno preveril. Upam pa, da se strinjas, da vecina ne bi opazila, ce bi bil v avtu 1.8 motor.
Glede na stanje avta in dejstvo, da ni bil redno vozen, ti toplo priporocam pregled ojnicnih in glavnih lezajev, ter mal bolj u izi voznjo v zacetku.

Za vrata nisem napisal, da jih je treba menjat, ampak samo, da so razbita (verjetno pa pri ceni 50eur za rabljena cela vrata ne bos sparal in teh kital?).
Bok sem napisal, da ni vec za popravljat. No dejansko je vsako stvar mozno narediti, vprasanje je samo ali se splaca in ali bo vredu narejena. Ker sem videl, kako je bok udarjen in koliko je kita na njemu, torej je ze parkrat bil popravljan (kar pomeni stalna rja), mislim da se boka ne splaca popravljati. Seveda je mozno kit zbrusit dol, s "karspoterjem" (tisto zadevo, ki jo imas v mislih) natolcti pleh ven, sam moj klepar bi me ze pred zacetkom parkrat okol kepe. Ce bos mel vredu narjen, bos lahko sam presodil, ostali pa (ce ne prej) cez 2-3 leta. Za panele nisem nikjer napisal, da so slabi (tud men so bli vsec), ampak enostavno ne v tem avtu.
Kar se pa karoserije tice, pa nisem imel priloznosti (zakaj bos razbral malo nizje) pogledati avta od spodaj, zato poleg tistega kar sem napisal, tezko recem kako in kaj. Jst osebno bi menjal skoljko in bi imel odlicnega Willija za ob nedeljah, to skoljko bi pa porihtal in uporabil za navadnega 16Vja za vsak dan. Pac moje mislenje.

V bistvu nisem nikjer napisal cesar, kar ne bi drzalo, ali pac?
Kaksen strosek pa posamezniku predstavljajo posamezne napake, pa ve vsak sam. Nekomu brez vez in poznanstev bi strosek obnove tega avta predstavljal nekje okoli 3000eur, ce pa si bos sam oziroma ti bodo kolegi avto popravili zastonj, pa se ne pomeni, da bi bil ta avto za koga drugega ugoden nakup. Drzi?

Aja drugace sem pa jst tisti, ki je bil v ponedeljek ob 15ih na Kvedrovi :wink: in kateremu si avto speljal pred nosom :mad::D.

Se enkrat, cestitke za nakup.
Upam, da lepo (in dobro :)) obnovis avto, ga po moznosti pazis in da se ti tudi sam kmalu pridruzim :).

Ce bos pa slucajno kdaj prodajal, sem pa interesent.
LP, Primoz
Avtoslalom? Več na www.amd-sempeter.si
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

Ej Skorc nikar mislt da sem te kej napadal, seveda je lepo da sploh kaj pokomentirate, ce ne to ne bi bil forum... Za vrata sem malo hitro bral in sem jaz zaj... Edino pohvalno, da izpostavis napake, ki bi jih jaz morebitno spregledal. Jah postimal ga bom sam toliko kot sam pac lahko, kar pa ne pa bom dal delat. Ja paneli tut meni ne ugajajo, ampak da bi zdej isku obe novi tapeti od Wilija ker je pac narjeno za se en zvocnik zraven se mi zdi brez veze. Sploh ker je narjeno precej profesionalno. Ce bi ble se mrezice original plasticne kot originalne bi pa sploh zgledalo kot original. Edino, zaradi cesa porajtas, da ni original je postavitev stikal za sipe, ki so premaknjena malo bolj nazaj in zato malo manj intuitivno postavljena. Drgac pa obnova bo, sicer po korakih ker nism Gates, ampak pocasi bo.
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Uporabniški avatar
robi1000
Prispevkov: 1365
Pridružen: 22 Feb 2007, 21:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a robi1000 »

Evo dve poletni...

Slika

Slika

pa ena za drmota :D

Slika

BTW, a mogoce kdo ve kako se je razpletlo tisto z kovinsko dihtungo glave za Dr S ? A je pol tista od K-tec dobra al kaj? K-Tec je drgac v GB precej uporabljana zadeva kar se tuningov tice. No, oni in pa Supersprint.

Drmo: Bova prletela z Micem, sam da jaz malo porihtam masinco, pa da on pride z dopusta. Danes gre k mojemu mehaniku, da postimamo par zadev pa da se preveri cel stroj, potem pa se malo dinerosov pa komplet respray. Potem bom pa bolj pogost gost na Renault srecanjih. :)

LP
Clio 2.0 16V Williams 94'
"Moj avto zgleda serijski od daleč, a je daleč od serijskega..."
Slika
Odgovori