Stran 1 od 1

LAGUNA 19dci PRIVILEGE nima stikala esp esr je mozno ugradi

Objavljeno: 29 Jun 2007, 13:14
Napisal/-a djsamo
mam laguno dci 1.9 letnik 2002 privilege
sam me zanima koko da nima stikala za esp esr po moje bi moralo bit to serijsko
hvala

Re: LAGUNA 19dci PRIVILEGE nima stikala esp esr je mozno ug

Objavljeno: 29 Jun 2007, 13:26
Napisal/-a scenicII
Kolikor je meni znano, spada ESP z drugimi pomagali (ASR, CSV, MSR) pri Lagunah (razen z najmocnejsimi motorji) pod dodatno opremo, torej ga je ne glede na izbrano izvedenko mozno dobiti samo po posebnem narocilu. Verjeno je bilo tako tudi pri tvojem letniku.

Objavljeno: 29 Jun 2007, 13:50
Napisal/-a sLOVEnec
Nenavadno, da privilege nima ESP serijsko. Se posebej, ker imam mocan obcutek, da je v literaturi leta 2001 pisalo, da imata privilege in initiale ESP vgrajen serijsko.

Objavljeno: 29 Jun 2007, 14:21
Napisal/-a vojko1962
Laguna Privileg ni imela serijskega ESP-ja.Bil je pod opcijsko opremo in je stal cca 140.000 sit.Serijsko je bil samo pri Initiale opremi.

Objavljeno: 30 Jun 2007, 06:38
Napisal/-a sLOVEnec
Bo ze drzalo. Ocitno me obcutek vara.. :shock:

Drugace pa, sem vedel, da mi je Initiale vsec. 8)