Zgodba o uspehu se nadaljuje

Kotiček renojevih starodobnikov
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Še vedno nič novega, original kat, original lambda, avto čez tehničnega bp. Le kilometrov ima malo več. :D :D :D
LP, Samojed
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

haha :lol:

Leta 2025 boš še kar isto pisal? :lol: :lol:
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Samojed »

:D ne verjamem. Avto dela bp, tako da tole leto in čez zimo ga sigurno še imam, delajo pa leta svoje. Zadnji del podvozja precej rjavi oziroma je slab, tako da polnih prikolic več ne vlačim, raje dvakrat po polovico. Bom videl kakšno bo stanje naslednjo pomlad. Če mi sicer mrkne kaj večjega, pa ne bom popravljal. Avto je sesut od toče, kilometrov ima 310 tisoč, tako da je s polnim tankom vreden 100 evrov in nima smisla kakih stvari za 200 ali več evrov popravljat. ampak dokler dela dela in kakršnihkoli izrednih stroškov z njim nimam.
LP, Samojed
Uporabniški avatar
trinity
Prispevkov: 320
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:52

Odgovor Napisal/-a trinity »

Kaj bo zamenjalo 19 ko?
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Ne vem še za sigurno, bom spomladi videl. Malo ciljam na kakšno laguno, kaj bo bomo pa spomladi videli.
LP, Samojed
Uporabniški avatar
trinity
Prispevkov: 320
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:52

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a trinity »

Kako preživlja zimo?
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Hja, niti ne slabo. In ker ni denarja se verjetno ne bom odrekel 19-ki in jo bom imel še eno sezono. Tale zima je bila kratka kar se tiče soli in ji ni zadala kakih hudih udarcev, motor in ostalo je pa pri svojih 320.000 kilometrih bp, tako da bom verjetno spet poročal o registraciji :)
LP, Samojed
Uporabniški avatar
iRenault
Prispevkov: 817
Pridružen: 15 Jul 2011, 12:00
Kraj: Ljubljana

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a iRenault »

A se čudijo kej mojstri tam ko ma tok kilometrou pa gre čez brez večjih problemov?
(tehnični to)
Renault Megane II 1.5 dCi, ph. 1 (2004)
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Veš da niti ne. Meni se zdi skoraj nemogoče pri teh kilometrih z original katalizatorjem in originalno lambda sondo narediti tehničnega. Sem jih hecal če jim zadeva sploh deluje :) . Pa je možakar rekel da od tistih nekaj devetnajstic, ki se še vozijo, jih skoraj tri četrtine naredi tehničnega bp, vsaj kar se meritev plinov tiče.
LP, Samojed
Uporabniški avatar
trinity
Prispevkov: 320
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:52

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a trinity »

Nisi lambda sondo že menjal?
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Dobro se spomniš :) Sem ja, pa je bila "nova" samo eno leto notri in je crknila. Menjal sem jo, ko nisem mogel ugotoviti zakaj je narasla poraba, pa avto ni potegnil kot bi moral itd. Po menjavi je bilo isto, pa sem našel preperelo cevko za podtlak. Po enem letu je spet nagajal in sem si sposodil osciloskop ter ugotovil, da je lambda hin. Takrat sem dal nazaj originialno, ki je k sreči nisem vrgel stran, in tako je sedaj spet (še vedno) notri originalna :) .
LP, Samojed
Uporabniški avatar
trinity
Prispevkov: 320
Pridružen: 04 Feb 2007, 23:52

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a trinity »

Samojed napisal/-a:Dobro se spomniš :) Sem ja, pa je bila "nova" samo eno leto notri in je crknila. Menjal sem jo, ko nisem mogel ugotoviti zakaj je narasla poraba, pa avto ni potegnil kot bi moral itd. Po menjavi je bilo isto, pa sem našel preperelo cevko za podtlak. Po enem letu je spet nagajal in sem si sposodil osciloskop ter ugotovil, da je lambda hin. Takrat sem dal nazaj originialno, ki je k sreči nisem vrgel stran, in tako je sedaj spet (še vedno) notri originalna :) .
Hehe, čip čajna šhit... :D
Se ti bo še kolcalo po 19 ki, počasi pihajajo toplejši dnevi, vzami si čas pa jo pošvasaj.
Sem tako že rešil enega renaulta smrti, se mi kar stoži ko ga občasno vidim. Bil že polnoleten ko je šel od hiše...
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a Samojed »

Hja, ko bi kaj bilo švasat. Ni vredno vložka. Saj na zunaj in notri zgleda v redu, ne kaže kilometrov, spodaj je pa večja žalost. Za ljubilja bi bila v redu, ker ni bila sesuta. Če bi želel zadevo zrihtat pa to pomeni samo razstavit, speskat, pošvasat in poflikat ter nato zaščitit in pobarvat. Zgoraj je pa dokaj v redu, če pozabim na točo izpred nekaj let :( . Kot golf žogica :). Mah, kakšno leto bo še, saj nimam kaj drugega sanjat, ker ni keša. Kredit, bajta, otroci - še čudno da imam sploh za bencin.
LP, Samojed
Uporabniški avatar
Samojed
Prispevkov: 1242
Pridružen: 18 Jun 2003, 14:39
Kraj: Ljubljana

Re:

Odgovor Napisal/-a Samojed »

gagi'd hype napisal/-a:haha :lol:

Leta 2025 boš še kar isto pisal? :lol: :lol:
No ja, kaj čmo. Spet je blo treba na tehničnega. ampak važno je, da je rezultat isti :D :D :D
LP, Samojed
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Re: Zgodba o uspehu se nadaljuje

Odgovor Napisal/-a Deniss »

In koliko pa kaže števec?
Odgovori