Stran 7 od 22

Objavljeno: 04 Feb 2010, 18:40
Napisal/-a NejcZ
barossa45 napisal/-a:
adriano napisal/-a:men je velik lepši z original feltnami :)
2x
3x

Objavljeno: 04 Feb 2010, 19:19
Napisal/-a Koncar
Ja tabele imajo res boljše hlajenje kot original, lažje so kar precej, pa zmer so mi ble bele na avtu ušeč. Te original so pa itak poleg nervasport najlepše od renaulta, sam sej jih še zmer lohka gor nataknem :D

Objavljeno: 04 Feb 2010, 20:17
Napisal/-a adriano
sam ne jih prodat ker ti bo pol žou. usaj men bi blo :D

Objavljeno: 09 Feb 2010, 21:33
Napisal/-a Bela
Tele TDR bele ga kr suvajo če ne druzga za track day sam jzt bi jih kr redno uporablu originalne bi pa menu za turini men najlepše feltne za RS ph2

I like your style 8) Greš v grp N smeri?? :twisted:

PS: http://www.yozzasport.com/proddetail.ph ... _mount_kit

LP Čebela

Objavljeno: 09 Feb 2010, 22:43
Napisal/-a Aleen
Hmm jaz spreminjam mnenje mislim da če bi bil zlo lepo spucan ter bele feltne da bi lepo zgledal umazan pa bolj zgleda z originalnimi :lol: :lol:

Slika

:shock: :shock: :shock:

Objavljeno: 09 Feb 2010, 23:11
Napisal/-a Koncar
Bela napisal/-a:I like your style 8) Greš v grp N smeri?? :twisted:
:smt051

Objavljeno: 10 Feb 2010, 12:50
Napisal/-a jero_13
Symon tale je bla pa čist umesna ne :P

ok črn z belimi feltnami je lep, ampak kontra :shock:

Slika

Objavljeno: 10 Feb 2010, 12:58
Napisal/-a MaTe0
Na sliki ne, v živo pa pomojem lepši :) Ampak tale ma neke nevmesne dodatke na odbijaču spredaj in zadaj :)

Objavljeno: 10 Feb 2010, 13:11
Napisal/-a kmetek
Tale je bel samo ob strani :lol:

Je že kdo vidu tele RS Cup feltne v beli barvi?

Objavljeno: 10 Feb 2010, 13:12
Napisal/-a jero_13
MaTe0 napisal/-a:Na sliki ne, v živo pa pomojem lepši :) Ampak tale ma neke nevmesne dodatke na odbijaču spredaj in zadaj :)
Ko bi mel sam na odbijačih bi blo še ql... Avto je iz drugih zrnih kotov tko grd da je joj...

Objavljeno: 10 Feb 2010, 18:04
Napisal/-a Shusuglao
jero_13 napisal/-a:Symon tale je bla pa èist umesna ne :P

ok èrn z belimi feltnami je lep, ampak kontra :shock:

Slika

aaaauuuuu oči, tole je grdo na polno :x
zgleda kt bi radkape zgubil, odbijači so pa brrrrrr

Objavljeno: 10 Feb 2010, 18:33
Napisal/-a jero_13
Pa dobr sej feltne niti niso toooook grozne :D

aja pa ostale fotke avta so tuki:
http://www.quality-used-cars.co.uk/car-7313698
:microwave:

Aja pa tm na vrh sm pozabu tegale smajlija napopat :D
:painting:

Objavljeno: 10 Feb 2010, 19:23
Napisal/-a Koncar
kmetek napisal/-a:Je že kdo vidu tele RS Cup feltne v beli barvi?
Evo ti jih:

Slika

Drgač pa tuki je še velik RS-ov :D :D

http://www.pistonheads.com/sales/list.a ... mit=Search

Objavljeno: 10 Feb 2010, 21:36
Napisal/-a Bela
Jah se zmer menim d so turini lepše in lažje 8)
Slika

Objavljeno: 10 Feb 2010, 23:02
Napisal/-a Koncar
Bela napisal/-a:Jah se zmer menim d so turini lepše in lažje 8)
Že že, sam bele :smt043
Slika