Stran 7 od 17
Objavljeno: 17 Mar 2008, 19:59
Napisal/-a pivo
Slicker napisal/-a:pazu ga je pa tut bl kot na sebe.
res ga je cuvou,ja
rok: sploh mu ni velik piu
sicer pa uprasanje kaj je zate velik

Objavljeno: 17 Mar 2008, 20:08
Napisal/-a spela
_BosTeK_ napisal/-a:kak so spravli odbijac od rs-a na navadne blatnike?

vse se da ce se malo zavzames

zozas ga

Objavljeno: 17 Mar 2008, 23:36
Napisal/-a Duli
najbol bi blo se blatnika od rs-a dt spredi, pa bi blo.

Objavljeno: 18 Mar 2008, 00:05
Napisal/-a Stupo
pivo napisal/-a:Slicker napisal/-a:pazu ga je pa tut bl kot na sebe.
res ga je cuvou,ja
rok: sploh mu ni velik piu
sicer pa uprasanje kaj je zate velik

Ne pije pretirano veliko, odvisno od voznje in noge, drugace pa nekje od dobrih 5L, do slabih 9L.
Objavljeno: 18 Mar 2008, 00:13
Napisal/-a Liquid
Duli napisal/-a:najbol bi blo se blatnika od rs-a dt spredi, pa bi blo.

potem moras dodati se prage,ker se zakljucki nebi ujemali
@blue: slike

Objavljeno: 18 Mar 2008, 01:01
Napisal/-a pivo
Stupo napisal/-a:pivo napisal/-a:Slicker napisal/-a:pazu ga je pa tut bl kot na sebe.
res ga je cuvou,ja
rok: sploh mu ni velik piu
sicer pa uprasanje kaj je zate velik

Ne pije pretirano veliko, odvisno od voznje in noge, drugace pa nekje od dobrih 5L, do slabih 9L.
ti matr,zdej's pa povedou, hvala za razsvetljenje

Objavljeno: 18 Mar 2008, 01:16
Napisal/-a Stupo
Jah zelo odvisno... Zadnjic sem se vozil na relacijo in je bilo 5,9L pa smo bili trije v avtu, normalna voznja po avtocesti (okoli 130-140km/h) se giblje nekje okoli 8L, mestna in hitro speljevanje, tja do 5.000rpm pa pride tudi do 9,6L/100km.
Objavljeno: 18 Mar 2008, 03:17
Napisal/-a blue racer
Liquid napisal/-a:Duli napisal/-a:najbol bi blo se blatnika od rs-a dt spredi, pa bi blo.

potem moras dodati se prage,ker se zakljucki nebi ujemali
@blue: slike

Sej mam u mislih da bi dal se ene prage od rs-a sam pol bi mogu dobit tut odbijace k nebi pasal skp...upam da bom dubu kake u uzi prage nc preveliko tuk da bo lepa linija...drgac je pa avto ze zdj res lep...ce se prov izrazm je UNIKATEN!
Sej ga bote kmal vidl...
Lp, Gass
Objavljeno: 18 Mar 2008, 08:09
Napisal/-a spela
najlepsi bi bili blatniki in pragi od rs-a. sam ja, pol odbijac ne bi pasal ker je pac zozan.
bil vcerej pri meni, res je lep, dobro si kupil

pa predvsem varno voznjo ti zdej zelim !

Objavljeno: 18 Mar 2008, 09:44
Napisal/-a clio_dizel
spela napisal/-a:najlepsi bi bili blatniki in pragi od rs-a...
to bi res blo lepo, samo rata potem problem, ker so kolesa prevec noter

in ce das distancnike tok da so kolesa poravnana z bokom ti ob zavijanju drgne v sprednji in zadnji del koloteka
ker je odbijac ze zozan (pa tud na nosilcih cist na koncu je treba spremenit, ker RS se zakljuci vodoravno proti kolesu, obicen clio pa posevno dol, ampak pustmo to), bi lahko nabavu novga, tega pa brez problema prodal komu za na original blatnike.
ce bi nabavu nov odbijac bi poleg blatnikov, pragov moral tud koloteke (kar strosek

)
ker brez pragov res zgleda mal prazen ti predlagam tele:
>>KLIK<<, sicer so ze prodani, ampak sigurno se da dobit kej takega k zgleda kot za RSa in pase na original blatnike
PS: po tej temi ti se lahko mal smetim, da mi potem po cliotovi ne bo treba
PS2: pa cimprej poslikej/predstavi

Objavljeno: 18 Mar 2008, 13:22
Napisal/-a sal3
Za moj okus je avto spedenan do maximuma in vsaka dodatna plastika bi vse pokvarla. Na cliotu je dokaj malo narejenga na zunanjosti a vseeno lepsega cliota se nisem videl. Na zadnje ko sem ga videl so se mu se zunanje kluke modro svetile

Res je nekaj posebnega.
LP
Objavljeno: 18 Mar 2008, 13:46
Napisal/-a spela
clio_dizel napisal/-a:
ce bi nabavu nov odbijac bi poleg blatnikov, pragov moral tud koloteke (kar strosek

)
ko smo mi mojga rihtal (rs odbijac, blatniki, pragi) nismo nobenih kolotekov menjali

Objavljeno: 18 Mar 2008, 13:49
Napisal/-a smile4me
no dej ti raj kake slike nared z avtom ko bos lah

Objavljeno: 18 Mar 2008, 15:11
Napisal/-a clio_dizel
spela napisal/-a:ko smo mi mojga rihtal (rs odbijac, blatniki, pragi) nismo nobenih kolotekov menjali

ja nevem. pr men ni blo mogoce spravit originalnih kolotekov za rob blatnika... lahk vidis na
TEJ slikci kok je blo lufta

Objavljeno: 26 Mar 2008, 18:24
Napisal/-a IcEm4n