Stran 7 od 41
Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:35
Napisal/-a ZZ-717
linat napisal/-a:

Kako le lep!! Komaj cakam, da ga vidim v zivo!
hehe vsem hvala za pohvale kot prvo...
uf sam zdj ga morm p spet spucat za v petk ...sicr sm ga lih v nedelo cevga prepucu...ampk spet prasn..crna barva pac...

bomo potrudl se ga spet spucat za petk d bo res perfect

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:37
Napisal/-a Liquid
dobr tole

bomo na panoramski predebatiral

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:49
Napisal/-a Bojci
ja...to bo to zdaj!

Objavljeno: 20 Jun 2007, 10:57
Napisal/-a scrat
TOP! Komi cakam petek, da ga vidm v zivo. Kako bo pol pr men zgledal...
Objavljeno: 26 Jun 2007, 20:05
Napisal/-a linat
Objavljeno: 26 Jun 2007, 20:24
Napisal/-a killah bee
U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba
Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat

Objavljeno: 26 Jun 2007, 20:50
Napisal/-a linat
killah bee napisal/-a:U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba
Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat


Objavljeno: 26 Jun 2007, 22:54
Napisal/-a ZZ-717
linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey

sam vseen kr lepo izpadl

Objavljeno: 27 Jun 2007, 08:26
Napisal/-a linat
86-4PJ napisal/-a:linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey

sam vseen kr lepo izpadl

Malenkost
Nove fotke sem tud precekirala, ampak nobena ni na taki svetlobi slikana al pa v lepi poziciji, da bi kej kul ratal iz nje (morm jz slikat enkrat

), ta slikca je bila edina potencialna... pa sm jo mal "zrihtala" ... da naus zalosten.

Objavljeno: 27 Jun 2007, 08:57
Napisal/-a Ziiga
Objavljeno: 27 Jun 2007, 08:59
Napisal/-a linat
@Ziiga: kul.... men so pa sicer bolj vsec fotke, kjer je avto slikan "od spodaj", da potem vecji izgleda....
Objavljeno: 27 Jun 2007, 09:06
Napisal/-a killah bee
Lool

registracija se poroci in nevesto dobi
Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce

Objavljeno: 27 Jun 2007, 13:25
Napisal/-a scrat
killah bee napisal/-a:Lool

registracija se poroci in nevesto dobi
Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce

Naredi!
Objavljeno: 27 Jun 2007, 17:15
Napisal/-a ZZ-717
sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ?

Objavljeno: 28 Jun 2007, 08:08
Napisal/-a scrat
86-4PJ napisal/-a:sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ?

Si ja.