Stran 7 od 41

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:35
Napisal/-a ZZ-717
linat napisal/-a:SlikaSlika Kako le lep!! Komaj cakam, da ga vidim v zivo!
hehe vsem hvala za pohvale kot prvo...

uf sam zdj ga morm p spet spucat za v petk ...sicr sm ga lih v nedelo cevga prepucu...ampk spet prasn..crna barva pac... :D bomo potrudl se ga spet spucat za petk d bo res perfect :wink: :oops:

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:37
Napisal/-a Liquid
dobr tole 8) bomo na panoramski predebatiral :wink:

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:49
Napisal/-a Bojci
ja...to bo to zdaj! :wink:

Objavljeno: 20 Jun 2007, 10:57
Napisal/-a scrat
TOP! Komi cakam petek, da ga vidm v zivo. Kako bo pol pr men zgledal...

Objavljeno: 26 Jun 2007, 20:05
Napisal/-a linat
8)

Slika

Objavljeno: 26 Jun 2007, 20:24
Napisal/-a killah bee
U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba :lol:

Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat :wink:

Objavljeno: 26 Jun 2007, 20:50
Napisal/-a linat
killah bee napisal/-a:U, Tina bo zdej uradna fotosoparka kluba :lol:

Sej mogoce te bomo pa rabil za izdelavo koledarja, ko bo treba slikice licno oblikovat :wink:
Slika

Objavljeno: 26 Jun 2007, 22:54
Napisal/-a ZZ-717
linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey :D sam vseen kr lepo izpadl 8)

Objavljeno: 27 Jun 2007, 08:26
Napisal/-a linat
86-4PJ napisal/-a:linat tnx za fotko ... sam tmle je biv se trahtr spikey :D sam vseen kr lepo izpadl 8)
Malenkost :wink:

Nove fotke sem tud precekirala, ampak nobena ni na taki svetlobi slikana al pa v lepi poziciji, da bi kej kul ratal iz nje (morm jz slikat enkrat :wink: ), ta slikca je bila edina potencialna... pa sm jo mal "zrihtala" ... da naus zalosten. :lol:

Objavljeno: 27 Jun 2007, 08:57
Napisal/-a Ziiga
:D

Slika

Objavljeno: 27 Jun 2007, 08:59
Napisal/-a linat
@Ziiga: kul.... men so pa sicer bolj vsec fotke, kjer je avto slikan "od spodaj", da potem vecji izgleda....

Objavljeno: 27 Jun 2007, 09:06
Napisal/-a killah bee
Lool :lol: registracija se poroci in nevesto dobi :lol:

Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce :roll: :)

Objavljeno: 27 Jun 2007, 13:25
Napisal/-a scrat
killah bee napisal/-a:Lool :lol: registracija se poroci in nevesto dobi :lol:

Tkole ko gledam te fotke, bi lahko imel Photoshop ustvarjanja, pa bi se tam dajal slikce :roll: :)
Naredi!

Objavljeno: 27 Jun 2007, 17:15
Napisal/-a ZZ-717
sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ? :? :roll:

Objavljeno: 28 Jun 2007, 08:08
Napisal/-a scrat
86-4PJ napisal/-a:sj a nism js ze dov te slikce od spikey k biv porocni avto gor na forum ? a sm pozabu ? :? :roll:
Si ja.