Stran 57 od 71
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 01 Mar 2013, 14:37
Napisal/-a Sport Driver
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 01 Mar 2013, 23:21
Napisal/-a MarcY
Leta 2013 ima clio ki ima več konjev od mojega avta, je težji, novejši za 14 let, 2 cole večja platišča, manjše diske - 260mm ima standard. Žalostno. Jih nebi ubilo če bi dali gor vsaj 280mm na stock 1.2 turbo. Že z vidika varnosti.
Sem jih pa videl par že na cesti in moram priznati da ne zgleda slabo, sploh za svoj denar. Mora pa res imeti malo več opreme da je sploh za kaj. Sploh platišča, ker je kar masiven in zgleda hecno z 15 col.
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 01 Mar 2013, 23:41
Napisal/-a Sport Driver
Eh kaj se sekiraš zadaj ima še bobne

Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 04 Mar 2013, 15:23
Napisal/-a audio
Je mogoče že kdo preveril ali so na vrh armature, kjer so odprtine za visokotonce, pripeljani kabli iz AR?
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 04 Mar 2013, 19:34
Napisal/-a Ferdo
jaz mislim das nimam visokotoncev bom pa pogledal ko bo lepo vreme

piše da ima 6 zvočnikov samo ne verjamem
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 05 Mar 2013, 00:01
Napisal/-a jurko
Pokrij z roko tisto mesto, se bo takoj slišalo če so ali ne. Aja, pa radio mora nekaj predvajat

Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 05 Mar 2013, 09:10
Napisal/-a audio
jurko napisal/-a:Pokrij z roko tisto mesto, se bo takoj slišalo če so ali ne. Aja, pa radio mora nekaj predvajat

Saj tako sem ugotovil, da jih ni. Poleg pomanjkanja visokih tonov seveda
Glede basov pa se mi zdi, da je za serijski model še kar v redu.
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 05 Mar 2013, 10:46
Napisal/-a 2Fast&2Furious
Bom še sam popoldne preveril. Meni se zvok glede na to, da je serijsko tako opremljen, zdi zelo soliden.

Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 05 Mar 2013, 12:36
Napisal/-a Ferdo
zvok je katastrofalen zato pa zdaj šparam da nabavim zvočnike
sej to sem naredil sem pokril na armaturni plošči režo za zvočnik pa ni razlike, ko pa dam uho pri vratih pa mi špila visoki toni in woofer.
zaslon je LG radio pa Arkamys WTF??? naj bi imel 4x 20Watts ali pa 4x30 a je to res?
insamo f.... mp3 prevaja niti wav itd.. ne prebavi koda sem v letu 2002

Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 05 Mar 2013, 15:50
Napisal/-a audio
Ferdo, ne se preveč živcirat
Kdo pa sploh še posluša wav filete?
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 05 Mar 2013, 16:33
Napisal/-a Ferdo
audio napisal/-a:Ferdo, ne se preveč živcirat
Kdo pa sploh še posluša wav filete?
boljeje kot pa mp3 drugače pa Flac to je to

samo ga še avto radiji ne podpirajo in že delam nekaj na tem

kaki mini pc sistem v avtu

Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 07 Mar 2013, 12:03
Napisal/-a schkorc
Res je hud ta karavan. Zanimivo, da ima enako medosno kot navaden Clio, torej bi to lahko bil prvi karavanski Clio RS

. Glede na spodnji posnetek pravijo, da je avto ravno tako zabaven kot navaden HB (enkrat v videu mu celo odnese zadnji del), tako da res čakam Estate RS

(po novi politiki niti ne bi bilo tako čudno, če bi to res naredili), da poskusijo tisto, kar ostali že ponujajo.
Predstavitveni video- Clio Estate:
http://www.youtube.com/watch?v=n3Tj3wZa ... 9Q&index=5" onclick="window.open(this.href);return false;
BTW Razmišljam, da bom kupil Renaultove delnice

. Hkrati pa upam, da bodo z Meganom 4 nadaljevali v tem tempu, da ne bodo zaostali za korejcem.
LP, Primož
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 08 Mar 2013, 18:09
Napisal/-a jurko
clio GT 120EDC

The new Clio GT 120 EDC also has a specific Malta Blue colour as an option.
1.2 tce

Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 09 Mar 2013, 11:49
Napisal/-a Duli
barva je pa lepa, nasploh so bli že zdajšni plavi gt-ji lepi.
Re: Novi Clio IV - 2013
Objavljeno: 09 Mar 2013, 13:47
Napisal/-a skopusnik
Še v rdeči barvi:
