Stran 52 od 61
Objavljeno: 27 Dec 2011, 19:44
Napisal/-a dci
ok, nebom se s tem obremenjeval

, upam, da se vozš cenej, ne enako kot prej, če ti avto porabi manj. lep večer

Objavljeno: 27 Dec 2011, 19:45
Napisal/-a lukeatluke
No o tem pravim.
Isto oz. dražje se sedaj vozim, kot pred slabimi 3 leti z Laguno 2.0, ki pod mojo nogo ni pila manj kot 9.5L/100km, lahko smo realni, najmanj bi lahko bilo 8.5L/100km na naših relacijah.
~po nihanju porabe -> 10€/100km, končni izračun

Objavljeno: 27 Dec 2011, 21:19
Napisal/-a picinni
Še malo pa bomo s ceno po litru na ravni Nemčije

Objavljeno: 27 Dec 2011, 23:25
Napisal/-a lukeatluke
"Cene so še vedno nižje od sosednje Avstrije". Na dnevniku SLO1.
Ko bi imeli še....

Objavljeno: 29 Dec 2011, 12:59
Napisal/-a Nos
Dobr je dobr

Objavljeno: 29 Dec 2011, 17:54
Napisal/-a dci
Grožnje so ceno črnega zlata na svetovnih borzah že pognale navzgor.
http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042498642
Nekdo, ampar res - nekdo si želi, da bi cena nafte zrasla.
Objavljeno: 09 Jan 2012, 20:47
Napisal/-a IcEm4n
Objavljeno: 09 Jan 2012, 21:16
Napisal/-a Ziga00
Mam že poln tank

Objavljeno: 09 Jan 2012, 21:31
Napisal/-a cafo
Je kolega izjavil, da njemu je vseeno koliko je cena bencina, ker on vedno tanka za 20€.

Objavljeno: 09 Jan 2012, 21:46
Napisal/-a dci
Danes cene mal gor, :a2_jee wo-ho, yea

, gremo hitr na roadtrip pa fotošuting

na črpalke kako tankamo ali čakamo u vrsti, ko Italjani. Vse gre po planu, kot sem predvidel.
Objavljeno: 09 Jan 2012, 21:57
Napisal/-a Symon
Pa se pri Cliu splača iti tankati če ti pije rečmo 7 pa boš natankal 25-30 litrov? Sploh, če še laufaš avto in stojiš v vrsti,
Italijani imajo močan razlog, da prihajajo k nam tankat. Tudi avstrijci.
Objavljeno: 09 Jan 2012, 22:14
Napisal/-a dci
Ugasneš, daš v kontakt, vklopiš gretje zadnje šipe in ler, se nasloniš na zadnjo šipi in ga porineš na pumpo, ko Yugeca

, sicer pa letošnja zima s +7°C čez dan.., še rokavic ne rabiš za tistih par 10m porivanja v koloni.
Pa fajn je da maš družbo, da vrti volan.
Objavljeno: 18 Jan 2012, 23:59
Napisal/-a Clio1,4
Pred podražitvijo se ne splača drenati v vrsti. Za 3 EUR pri 50 litrih, ma ga ni, da bi me pripravil da se valjam v vrsti ali pa porivam avto do črpalke.
Če pa pomisliš, da je razlika med 95 in 100 oktanskim pri 50 litrih le 0,80 EUR, se pa 95 sploh ne splača tankati, ker pri 100 oktanskem motor deluje tako tiho, da nisi prepričan, če še deluje, sploh pa, pri počasni ali hitri vožnji ni v glasnosti delovanja motorja nobene razlike.
No ja, da je družba je v vsakem slučaju dobr. Ne pa pri porivanju avta!
Objavljeno: 19 Jan 2012, 19:05
Napisal/-a franko
Clio1,4 napisal/-a:Èe pa pomisliš, da je razlika med 95 in 100 oktanskim pri 50 litrih le 0,80 EUR, se pa 95 sploh ne splaèa tankati,...
x2
Objavljeno: 23 Jan 2012, 15:41
Napisal/-a Drejchi