Se popolnoma strinjamclio open napisal/-a:Sam js upam, da se zavedajo, da klubska pomoč ni zastojn! Ker je početje Urbana (in kluba kot celote) signifikantnega pomena, povsem (po mojem mnenju) upravičeno pričakujem nižje cene za klubskopusnik napisal/-a:sej bi tud plačal več za vozt. poglej kolk je na grobniku track day za tok časa kot time attack
Prvo pravo dirkališče v Sloveniji
- SomeOne989
- Prispevkov: 49
- Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
- Kraj: Ajdovscina
- SomeOne989
- Prispevkov: 49
- Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
- Kraj: Ajdovscina
