Stran 6 od 41

Objavljeno: 14 Jun 2007, 22:06
Napisal/-a ZZ-717
clio_dizel napisal/-a:nebi blo slabo na rdece. drugac pa crna. druga pa nobena :)

tut js razmislam samo o teh dveh ...pa se ne morm odlocit :lol:

Objavljeno: 16 Jun 2007, 20:08
Napisal/-a scrat
Srebrno dj. Kere fedre si pa kupu, Vmax?

Objavljeno: 17 Jun 2007, 04:59
Napisal/-a ZZ-717
scrat napisal/-a:Srebrno dj. Kere fedre si pa kupu, Vmax?
jap Vmax -35 ... v torek grejo pa na montazo k jenkotu :oops: cant wait :lol:

Objavljeno: 17 Jun 2007, 16:09
Napisal/-a scrat
Jst se tut nagibam k Vmax -35...pol k bos mel gor se morva vidt, da vidm kako zgleda v zivo. Vem pa da bo to pr men nasledn mesec padl.

Objavljeno: 17 Jun 2007, 16:18
Napisal/-a ZZ-717
scrat napisal/-a:Jst se tut nagibam k Vmax -35...pol k bos mel gor se morva vidt, da vidm kako zgleda v zivo. Vem pa da bo to pr men nasledn mesec padl.
ni problema... v torek bo zmontirano v petek pa pridem na lokalca tko da... :) ja samo nevem kere felge mas ti gor? k js mam 18'' pa bo vrjetno drgac zgledal kot pa ce mas 16 al p 17 :lol:

Objavljeno: 18 Jun 2007, 10:56
Napisal/-a scrat
Jst mam 16...vem, da bo drgac zgledal ampak mene zanima visina od tal...

Objavljeno: 18 Jun 2007, 11:03
Napisal/-a ZZ-717
scrat napisal/-a:Jst mam 16...vem, da bo drgac zgledal ampak mene zanima visina od tal...
aha ni problema prids na lokalca v petk ?

Objavljeno: 18 Jun 2007, 11:04
Napisal/-a scrat
Pridm!

Objavljeno: 19 Jun 2007, 22:15
Napisal/-a ZZ-717
torej spikey ni vec trahtrck ampk je ratu mal bl buhtlck :lol:

vzrok :

vsem znan traktor :D

Slika

buhtlck :wink:

Slika

Slika

tko zaenkt je to to .. drgac p reku stric d se bo se mal posedu za ksn cm ... zadi je zdele idealno za spredaj pa manka le tisti cm...

seveda je pa boljse videti v zivo... :wink:

Objavljeno: 19 Jun 2007, 22:33
Napisal/-a jurre
lepo..bols je 8) :D

Objavljeno: 19 Jun 2007, 22:36
Napisal/-a killah bee
Hudo :shock:

Objavljeno: 19 Jun 2007, 22:56
Napisal/-a clio_dizel
86-4PJ napisal/-a:seveda je pa boljse videti v zivo... :wink:
te drzim za besedo :P drgac se pa ze na sliki vid razlika. ql zgleda.

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:09
Napisal/-a ZZ-717
clio_dizel napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:seveda je pa boljse videti v zivo... :wink:
te drzim za besedo :P drgac se pa ze na sliki vid razlika. ql zgleda.
petek za simobilom :lol: :oops:

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:30
Napisal/-a linat
SlikaSlika Kako le lep!! Komaj cakam, da ga vidim v zivo!

Objavljeno: 19 Jun 2007, 23:31
Napisal/-a BeaM_X
Ganksta Megan :twisted: Tko zgleda da se clovek prasa a ga ti vozis ali imas voznika.