Megane II ph1 l.03 - registrerana podmornca

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

clio_dizel napisal/-a:nebi blo slabo na rdece. drugac pa crna. druga pa nobena :)

tut js razmislam samo o teh dveh ...pa se ne morm odlocit :lol:
Slika
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

Srebrno dj. Kere fedre si pa kupu, Vmax?
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

scrat napisal/-a:Srebrno dj. Kere fedre si pa kupu, Vmax?
jap Vmax -35 ... v torek grejo pa na montazo k jenkotu :oops: cant wait :lol:
Slika
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

Jst se tut nagibam k Vmax -35...pol k bos mel gor se morva vidt, da vidm kako zgleda v zivo. Vem pa da bo to pr men nasledn mesec padl.
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

scrat napisal/-a:Jst se tut nagibam k Vmax -35...pol k bos mel gor se morva vidt, da vidm kako zgleda v zivo. Vem pa da bo to pr men nasledn mesec padl.
ni problema... v torek bo zmontirano v petek pa pridem na lokalca tko da... :) ja samo nevem kere felge mas ti gor? k js mam 18'' pa bo vrjetno drgac zgledal kot pa ce mas 16 al p 17 :lol:
Slika
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

Jst mam 16...vem, da bo drgac zgledal ampak mene zanima visina od tal...
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

scrat napisal/-a:Jst mam 16...vem, da bo drgac zgledal ampak mene zanima visina od tal...
aha ni problema prids na lokalca v petk ?
Slika
scrat
Prispevkov: 1526
Pridružen: 31 Okt 2006, 19:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a scrat »

Pridm!
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

torej spikey ni vec trahtrck ampk je ratu mal bl buhtlck :lol:

vzrok :

vsem znan traktor :D

Slika

buhtlck :wink:

Slika

Slika

tko zaenkt je to to .. drgac p reku stric d se bo se mal posedu za ksn cm ... zadi je zdele idealno za spredaj pa manka le tisti cm...

seveda je pa boljse videti v zivo... :wink:
Slika
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

lepo..bols je 8) :D
Uporabniški avatar
killah bee
Prispevkov: 4094
Pridružen: 11 Jun 2004, 14:26
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a killah bee »

Hudo :shock:
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

86-4PJ napisal/-a:seveda je pa boljse videti v zivo... :wink:
te drzim za besedo :P drgac se pa ze na sliki vid razlika. ql zgleda.
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

clio_dizel napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:seveda je pa boljse videti v zivo... :wink:
te drzim za besedo :P drgac se pa ze na sliki vid razlika. ql zgleda.
petek za simobilom :lol: :oops:
Slika
Uporabniški avatar
linat
Prispevkov: 279
Pridružen: 14 Maj 2006, 19:06
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a linat »

SlikaSlika Kako le lep!! Komaj cakam, da ga vidim v zivo!
Ljudje, ki imajo avto le za pot iz to?®ke A v to?®ko B, se mi smilijo...
<<<my album>>>
BeaM_X
Prispevkov: 870
Pridružen: 06 Dec 2005, 19:18
Kraj: Kransterdam

Odgovor Napisal/-a BeaM_X »

Ganksta Megan :twisted: Tko zgleda da se clovek prasa a ga ti vozis ali imas voznika.
Slika
Zaklenjeno