Stran 50 od 61
Objavljeno: 18 Okt 2011, 08:32
Napisal/-a jurre
V prihodnjih 14 dneh bo treba za liter bencina odšteti za 0,7 centa več kot do zdaj. Liter neosvinčenega 95-oktanskega bencina po novem stane 1,320 evra, kar je največ do zdaj, medtem ko je neosvinčeni 100-oktanski bencin z 1,333 evra dosegel rekordno vrednost iz letošnjega maja.
Dizelsko gorivo se je podražilo za 0,6 centa, in sicer na 1,269 evra
Gre za prvo spremembo cene naftnih derivatov po uveljavitvi nove uredbe o oblikovanju cen naftnih derivatov, ki predvideva zvišanje marž izvajalcev dejavnosti trgovine s tekočimi gorivi za dva odstotka.
http://24ur.com/novice/gospodarstvo/se- ... drago.html
Objavljeno: 18 Okt 2011, 14:06
Napisal/-a Shusuglao
in ti si bencinarja kupil
jej jejhata jej

Objavljeno: 18 Okt 2011, 16:57
Napisal/-a jurre
takle mamo

Objavljeno: 12 Dec 2011, 21:31
Napisal/-a dci
http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=18&razvrsti=1
Cene rastejo

, po TV-ju so kazal itlajane
Boste kej RS-e prodajal

Objavljeno: 12 Dec 2011, 22:25
Napisal/-a denisk
a fak, sedaj bom pa moral avto prodat...

Objavljeno: 12 Dec 2011, 22:34
Napisal/-a dci
Brez panike

, k pol se lahk zgodi, da cena bencina pade....če ne bo porabe.

Objavljeno: 12 Dec 2011, 23:12
Napisal/-a jurre
cene od jutri (na amzs so se stare)
Cene bodo višje za po 0,8 centa, tako da bo neosvinčeni 95-oktanski bencin stal 1,328 evra, neosvinčeni 100-oktanski bencin pa 1,341 evra za liter. Po dvigu trošarin se bo za 0,8 centa na 1,277 evra podražil tudi dizel,
Objavljeno: 12 Dec 2011, 23:45
Napisal/-a dci
...

, bo treba beraško palco kupt pa prost - maš kej € za posodt

, rabm za benzin/dizl...

Objavljeno: 13 Dec 2011, 17:14
Napisal/-a Nos
dci napisal/-a:...

, bo treba beraško palco kupt pa prost - maš kej € za posodt

, rabm za benzin/dizl...

ni še tako hudo mende?

dokler bodo avteki z 170KM tak mal pili....

Objavljeno: 13 Dec 2011, 17:28
Napisal/-a UrbanD
Vzel si mi iz ust

Objavljeno: 13 Dec 2011, 18:16
Napisal/-a dci
Kdaj pa - pri kakšni ceni/liter goriva pa bo hudo?
Objavljeno: 13 Dec 2011, 18:21
Napisal/-a Nos
ko bo litrček super100 5€
pol bom pa mislil na javni prevoz mogoče

Objavljeno: 13 Dec 2011, 18:26
Napisal/-a dci
Nos napisal/-a:ko bo litrček super100 5€
pol bom pa mislil na javni prevoz mogoče

5€ ?

, naj ti bo

Objavljeno: 13 Dec 2011, 18:28
Napisal/-a gagi'd hype
Ne piš tega,... če to preberejo bojo kmal 4,99

Objavljeno: 13 Dec 2011, 18:29
Napisal/-a UrbanD
Men se zdi da bo kriza že ko bo blizu 2€ zato močno upejmo da še dolg ne bo tko.