Stran 50 od 71

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 31 Dec 2012, 13:48
Napisal/-a Ferdo
2Fast&2Furious napisal/-a:Ali je komu jasno v čemu je hec, da potovalni računalnik neha kazati koliko km je do praznega rezervarja po prižigu lučke za gorivo? Isti primer sem srečal že pri Peugeotu 207 :|

lp
Imam zelo dobro rešitev za tebe ;)
ko tankaš avto si zapomni koliko litrov si natankal :)
vsak avto ko se mu prižge lučka za bencin ne kaže več koliko km še je do bencinske črpalke.
Ko se to zgodi poiščeš kjer piše koliko bencina si porabil ta zadeva je res natančna noro danes glih testiral.
ko sme ga nazadnje tankal sem ga za 13litrov :) in danes sem prišel na bencinsko ko sme imel v avtu še samo okoli 2litra bencina :) kazalo mi je porabo goriva in sicer 11,9l.
Zdaj sme ga natankal za 16litrov. :)

Kazalec za bencin je bil čisto doli koda več ni bencina.
izklopil sem gretje ventilacijo radijo v leru sem se vozo po ravni cesti. :)
jaz samo na molu tankam druge bencinske imajo šit bencin

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 31 Dec 2012, 14:06
Napisal/-a MuRiCi
Ferdo napisal/-a:
2Fast&2Furious napisal/-a:Ali je komu jasno v čemu je hec, da potovalni računalnik neha kazati koliko km je do praznega rezervarja po prižigu lučke za gorivo? Isti primer sem srečal že pri Peugeotu 207 :|

lp
Imam zelo dobro rešitev za tebe ;)
ko tankaš avto si zapomni koliko litrov si natankal :)
vsak avto ko se mu prižge lučka za bencin ne kaže več koliko km še je do bencinske črpalke.
Ko se to zgodi poiščeš kjer piše koliko bencina si porabil ta zadeva je res natančna noro danes glih testiral.
ko sme ga nazadnje tankal sem ga za 13litrov :) in danes sem prišel na bencinsko ko sme imel v avtu še samo okoli 2litra bencina :) kazalo mi je porabo goriva in sicer 11,9l.
Zdaj sme ga natankal za 16litrov. :)

Kazalec za bencin je bil čisto doli koda več ni bencina.
izklopil sem gretje ventilacijo radijo v leru sem se vozo po ravni cesti. :)
jaz samo na molu tankam druge bencinske imajo šit bencin
:a2_hysterical človek božji,ti čist preveč kompliciraš :lol: :lol:

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 02 Jan 2013, 09:24
Napisal/-a dejan80
Pa ti veš da v leru avto več troši kot pa v brzini

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 02 Jan 2013, 20:33
Napisal/-a kmetek
Ja ampak samo nad določenimi obrati

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 02 Jan 2013, 20:43
Napisal/-a skopusnik
Če avto bremza z motorjem ne troši nič, če so pa tolk nizki obrati da avto sam mal "vleče" pol pa pije mal ja:)

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 02 Jan 2013, 23:16
Napisal/-a NOR'C
Bi lahko kdo, ki je že prenesel radarje pove kakšen je postopek. Snel sem program z neta, kako pa naprej. Vstavim datoteko na ključek pa potem v Medianav pa on sam posodobi, al kako?

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 02 Jan 2013, 23:45
Napisal/-a jurko
ferdota kontaktiri :)

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 03 Jan 2013, 12:02
Napisal/-a drhouse
Od 14.2. naprej naj bi se dalo naročiti novega RS-a.

Me zanima, kakšen bo v živo. Na slikah je ok, vendar premalo buhtlček v primerjavi s 3ko :(

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 06 Jan 2013, 13:02
Napisal/-a Ferdo
NOR'C napisal/-a:Bi lahko kdo, ki je že prenesel radarje pove kakšen je postopek. Snel sem program z neta, kako pa naprej. Vstavim datoteko na ključek pa potem v Medianav pa on sam posodobi, al kako?
lahko ko pasulj :)
Daj mi mail, da ti popšljem pravo datoteko convertat moreš v .kml file :)
Jaz že imam pripravljeno datoteko za tebe.

Postopek:
Usb daš prvo v media nav greš v navigacijo nastavitve update, počakaš, da se ti prenese navigacija oz. podatki na usb ključ. Ko je ta postopek končan greš za pc vtakneš usb zaženeš program Renault Media Nav Toolbox počakaš, da ti pri login piše tvoje ime.
Potem pa klikneš zvezdico exstras. Potem pa vidiš, ko piše za datoteko .kml klikneš in jo poiščeš naložiš. :)
greš do media nav vtakneš ključek počakaš par sec. ti javi, da je novi update za navigacijo klikneš update počakaš in to je to.
Glej slikce, ki so na prejšnji strani. :)

Datoteko sme naložil ---> http://www.sendspace.com/file/xzp6gm
dejan80 napisal/-a:Pa ti veš da v leru avto več troši kot pa v brzini
hmm nebi reko, da v leru full troši bencina smo delali 1x test z toyoto yaris in smo ugotovili, da je ler najboljši pri malem naklonu ko ne rabiš zraven bremzat. pri velikem naklonu pa sm oz mašino bremzali.

MuRiCi to je bil samo moj test drugače pa ne gledam na to koliko sem porabil bencina.
To sem samo dal nasvet za tiste, ki jih zmede ko več ne kaže koliko km majo do bencinske črpalke.

Jaz razmišljam, da bi v mojega novega cliota začel tankat 98 kaj pravite na to?

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 06 Jan 2013, 14:15
Napisal/-a Duli
če se pelješ v dolino, kjer gre avto v brzini že sam od sebe naprej, potem takrat ne troši nič bencina, dočim v leru skos rabi prbližno 1,5l na uro.

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 06 Jan 2013, 22:57
Napisal/-a kmetek
Slika

Kaj je tisti "RS drive" gumb? Sem neki iskal, pa ne najdem nič pametnega.

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 06 Jan 2013, 23:12
Napisal/-a Duli
čas prestavljanja se zmanjša na minimum menda, pač da se uklop use performanse avta.

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 06 Jan 2013, 23:21
Napisal/-a kmetek
Se pravi sam hitrost prestavljanja?
Ali je zraven še odzivnejši volan, pedal za plin pa še kaj?

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 06 Jan 2013, 23:46
Napisal/-a NOR'C
Ferdo napisal/-a:
NOR'C napisal/-a:Bi lahko kdo, ki je že prenesel radarje pove kakšen je postopek. Snel sem program z neta, kako pa naprej. Vstavim datoteko na ključek pa potem v Medianav pa on sam posodobi, al kako?
lahko ko pasulj :)
Daj mi mail, da ti popšljem pravo datoteko convertat moreš v .kml file :)
Jaz že imam pripravljeno datoteko za tebe.

Postopek:
Usb daš prvo v media nav greš v navigacijo nastavitve update, počakaš, da se ti prenese navigacija oz. podatki na usb ključ. Ko je ta postopek končan greš za pc vtakneš usb zaženeš program Renault Media Nav Toolbox počakaš, da ti pri login piše tvoje ime.
Potem pa klikneš zvezdico exstras. Potem pa vidiš, ko piše za datoteko .kml klikneš in jo poiščeš naložiš. :)
greš do media nav vtakneš ključek počakaš par sec. ti javi, da je novi update za navigacijo klikneš update počakaš in to je to.
Glej slikce, ki so na prejšnji strani. :)

Datoteko sme naložil ---> http://www.sendspace.com/file/xzp6gm
dejan80 napisal/-a:Pa ti veš da v leru avto več troši kot pa v brzini
hmm nebi reko, da v leru full troši bencina smo delali 1x test z toyoto yaris in smo ugotovili, da je ler najboljši pri malem naklonu ko ne rabiš zraven bremzat. pri velikem naklonu pa sm oz mašino bremzali.

MuRiCi to je bil samo moj test drugače pa ne gledam na to koliko sem porabil bencina.
To sem samo dal nasvet za tiste, ki jih zmede ko več ne kaže koliko km majo do bencinske črpalke.

Jaz razmišljam, da bi v mojega novega cliota začel tankat 98 kaj pravite na to?
Sem zgruntou kako dela, dobis se knjigco z navodili zravn, ampk sej veste kdaj se gleda navodila (nikol). :D

Re: Novi Clio IV - 2013

Objavljeno: 07 Jan 2013, 16:24
Napisal/-a Sport Driver
Izgled osnovnega Clia R.S.:
Slika
Cena je 25.480€ ( v Belgiji), doplačilo za 18" platišča je 650 €.
Belgijski konfigurator: http://www.renault.be/fr/gamme-renault/ ... nfigurator