Stran 48 od 61

Objavljeno: 16 Maj 2011, 19:47
Napisal/-a UrbanD
Fino bi blo če bi hkrati s cenam goriv, vzporedno spreminjal tudi plače 8)

Objavljeno: 16 Maj 2011, 19:58
Napisal/-a jurre
Urban, to pa ne bo treba, k je itak skoz isto :lol:

Objavljeno: 27 Jun 2011, 20:54
Napisal/-a Stupo
Bodo jutri kakšne spremembe?

Objavljeno: 27 Jun 2011, 20:56
Napisal/-a Kyrius
ceneje bo

Objavljeno: 27 Jun 2011, 20:57
Napisal/-a Stupo
Koliko pa bo bencin cenejši? 8)

Objavljeno: 27 Jun 2011, 21:18
Napisal/-a Stupo
Sem našel na 24ur.com:
Opolnoči se bodo pocenili vsi naftni derivati. Najbolj prodajani 95-oktanski bencin se bo pocenil za 0,9 centa in bo po novem stal 1,255 evra/liter. 100-oktanski bencin se bo pocenil za 0,8 centa in bo stal 1,267 evra/liter. Dizelsko gorivo se bo pocenilo za 0,8 centa in bo stalo 1,225 evra/liter, najmanj – za 0,5 centa – pa se bo pocenilo kurilno olje, ki bo po novem stalo 0,914 evra/liter.

Objavljeno: 27 Jun 2011, 23:54
Napisal/-a UrbanD
:smt005

Objavljeno: 28 Jun 2011, 20:30
Napisal/-a IcEm4n
upam, da se bo do naslednjih volitev bencin samo še cenil :P

Objavljeno: 28 Jun 2011, 20:38
Napisal/-a gagi'd hype
RTVSLO-K-ris napisal/-a: Nizozemska 1,71 EUR (-0,02)
Belgija 1,68 EUR (0,00)
Danska 1,68 EUR (+0,01)
Grčija 1,66 EUR (0,00)
Finska 1,63 EUR (+0,06)*
Francija 1,61 EUR (+0,02)
V. Britanija 1,61 EUR (+0,01)
Švedska 1,59 EUR (-0,01)
Nemčija 1,58 (-0,03)*
Portugalska 1,55 EUR (-0,05)
Italija 1,54 EUR (0,00)
Irska 1,53 EUR (0,00)
Slovaška 1,47 EUR (-0,01)
Češka 1,47 EUR (0,00)
Madžarska 1,38 EUR (-0,04)
Avstrija 1,38 EUR (0,00)
Litva 1,34 EUR (0,00)
Španija 1,33 EUR (-0,02)
Poljska 1,31 EUR (0,00)
Latvija 1,31 EUR (+0,03)
Luksemburg 1,30 EUR (-0,03)
Romunija 1,26 EUR (+0,02)
Slovenija 1,255 EUR (-0,01)
Bolgarija 1,22 EUR (+0,01)
Estonija 1,21 EUR (-0,01)
ok, če sm js kej seznanjen z cenami v drugih državah tole ne drži... Zdj če je dejansko tkole smo lahk res srečni....

Objavljeno: 28 Jun 2011, 21:20
Napisal/-a GHost14
Bi blo treba primerjat še plače po teh državah, pa hitro ugotovimo da razmerje med plačo in ceno bencina ni tako nizko na lestvici :wink:

Objavljeno: 28 Jun 2011, 21:37
Napisal/-a Drejchi
Sem v zadnjih desetih dnevih prepotoval Avstrijo, Nemčijo, Francijo, Veliko Britanijo in Irsko... cene držijo, pri čemer so v tabeli povečini najnižje cene, ni tako kot pri nas kjer je cena povsod ista, se lahko spreminja za +/- 10-15%

V Franciji recimo tankal 1,67€ za liter, na Škotskem pa 1,53£ (1,72€) za liter :shock:

Objavljeno: 30 Jun 2011, 08:53
Napisal/-a schik
Jaz vem, da lani ta čas ko sem šel skozi avstrijo je bil tam na eni pumpi 0,08€ cenejši liter 95 oktanca kot v SLO. Po večini so bile pa višje cene kot pri nas.

Objavljeno: 13 Jul 2011, 22:11
Napisal/-a Davidf1
Evo, v Grčiji je tkole :)

Slika

Objavljeno: 13 Jul 2011, 22:30
Napisal/-a Nos
pa so še zmeri bankrotiral :?

Objavljeno: 25 Jul 2011, 12:04
Napisal/-a laguna484