Stran 42 od 61
Objavljeno: 15 Nov 2010, 19:41
Napisal/-a skopusnik
da jim jebem boga, važn d gre 10x gor pa enkrat čist mal dol!
dobr da tankam največ 8€(skutr), se mi ne pozna pr enmu tanku tolk

Objavljeno: 15 Nov 2010, 19:44
Napisal/-a Cr00k
fajn, da mam že spet prazn tank - grem še dons tankat - hvala za info jurre

Objavljeno: 29 Nov 2010, 14:21
Napisal/-a jurre
Maloprodajne cene pogonskih goriv se bodo opolnoči dvignile. 95- in 98-oktanski bencin se bosta podražila za 0,9 centa, dizelsko gorivo za 0,1 centa, ekstra lahko kurilno olje pa za 0,2 centa.
Liter 95-oktanskega bencina bo tako novem stal 1,238 evra, liter 98-oktanskega pa 1,264 evra. Liter dizelskega goriva naj bi stal 1,193 evra, liter ekstra lahkega kurilnega olja pa 0,762 evra. Cena avtoplina bo ostala nespremenjena.
Objavljeno: 29 Nov 2010, 15:45
Napisal/-a Shusuglao
fajn
Objavljeno: 29 Nov 2010, 17:51
Napisal/-a Nos
Objavljeno: 29 Nov 2010, 18:32
Napisal/-a IcEm4n
Objavljeno: 13 Dec 2010, 10:47
Napisal/-a jurre
pa gremo spet gor...
Po projekcijah naj bi se vsi derivati opolnoči podražili za okoli štiri cente, smo izvedeli iz neuradnih, a dobro obveščenih virov. To bi pomenilo, da bi bilo potrebno za liter neosvinčenega 95-oktanskega bencina poslej odšteti 1,28 evra, za liter dizelskega goriva pa 1,23 evra.
Povedano drugače bi takšna podražitev v vsakdanjem življenju voznika pomenila okoli 2 evra več za poln 50-litrski rezervoar. Seveda pa ima zadnjo besedo pri tem vlada, ki bo danes na korespondenčni seji odločala, ali bo znižala trošarine za pogonska goriva in tako vsaj deloma zmanjšala podražitev. Po nekaterih neuradnih namigih naj bi vlada trošarine nekoliko znižala.
http://www.zurnal24.si/gospodarstvo/ben ... 763/clanek
Objavljeno: 13 Dec 2010, 13:18
Napisal/-a jero_13
jurre napisal/-a:Po nekaterih neuradnih namigih naj bi vlada trošarine nekoliko znižala.
Ja, in pujsi letijo...
Objavljeno: 13 Dec 2010, 15:28
Napisal/-a vepar
itak da

dobr da mam šparovčka zdj

Objavljeno: 13 Dec 2010, 16:36
Napisal/-a Nos
sm ga dons natankal

Objavljeno: 13 Dec 2010, 19:54
Napisal/-a jurre
Goriva kljub znižanju trošarin od torka dražja
V naslednjem 14-dnevnem obdobju bo tako treba za liter neosvinčenega 95-oktanskega bencina odšteti 1,262 evra, kar je 2,4 centa več kot doslej. Neosvinčeni 98-oktanski bencin se bo podražil za 2,5 centa na 1,289 evra za liter, so sporočili iz Petrola in OMV Slovenija.
Cena dizelskega goriva se bo zvišala za 2,3 centa na 1,216 evra za liter, kurilnega olja pa za 3,3 centa na 0,795 evra za liter.
Za liter avtoplina bo treba po novem odšteti 0,786 evra, kar je 8,7 centa več kot doslej.
http://www.siol.net/Gospodarstvo/2010/1 ... oriva.aspx
zdj mi je vseeno da se nisem guzval zarad 35 centov

Objavljeno: 13 Dec 2010, 20:23
Napisal/-a Nejko
Ja, s tem da so plin po tihem podražili že minuli ponedeljek...
Objavljeno: 13 Dec 2010, 21:04
Napisal/-a dci
kaj se sekirate, bomo pa na fritezaole vozil.
Objavljeno: 14 Dec 2010, 21:42
Napisal/-a IcEm4n
Objavljeno: 14 Dec 2010, 22:19
Napisal/-a dci
Itak da vem
