Cene goriva

Vse ostale teme
Odgovori
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

da jim jebem boga, važn d gre 10x gor pa enkrat čist mal dol!
dobr da tankam največ 8€(skutr), se mi ne pozna pr enmu tanku tolk :)
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

fajn, da mam že spet prazn tank - grem še dons tankat - hvala za info jurre ;)
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

Maloprodajne cene pogonskih goriv se bodo opolnoči dvignile. 95- in 98-oktanski bencin se bosta podražila za 0,9 centa, dizelsko gorivo za 0,1 centa, ekstra lahko kurilno olje pa za 0,2 centa.

Liter 95-oktanskega bencina bo tako novem stal 1,238 evra, liter 98-oktanskega pa 1,264 evra. Liter dizelskega goriva naj bi stal 1,193 evra, liter ekstra lahkega kurilnega olja pa 0,762 evra. Cena avtoplina bo ostala nespremenjena.
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

fajn
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

:mad:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Za tista 2 al 3 cente, k bi jih dons pršparu, jih pa **** gleda :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

pa gremo spet gor... :roll:

Po projekcijah naj bi se vsi derivati opolnoči podražili za okoli štiri cente, smo izvedeli iz neuradnih, a dobro obveščenih virov. To bi pomenilo, da bi bilo potrebno za liter neosvinčenega 95-oktanskega bencina poslej odšteti 1,28 evra, za liter dizelskega goriva pa 1,23 evra.

Povedano drugače bi takšna podražitev v vsakdanjem življenju voznika pomenila okoli 2 evra več za poln 50-litrski rezervoar. Seveda pa ima zadnjo besedo pri tem vlada, ki bo danes na korespondenčni seji odločala, ali bo znižala trošarine za pogonska goriva in tako vsaj deloma zmanjšala podražitev. Po nekaterih neuradnih namigih naj bi vlada trošarine nekoliko znižala.

http://www.zurnal24.si/gospodarstvo/ben ... 763/clanek
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

jurre napisal/-a:Po nekaterih neuradnih namigih naj bi vlada trošarine nekoliko znižala.
Ja, in pujsi letijo...
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
vepar
Prispevkov: 1277
Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
Kraj: nm

Odgovor Napisal/-a vepar »

itak da :D dobr da mam šparovčka zdj :lol: :lol:
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več :D
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

sm ga dons natankal 8)
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

Goriva kljub znižanju trošarin od torka dražja

V naslednjem 14-dnevnem obdobju bo tako treba za liter neosvinčenega 95-oktanskega bencina odšteti 1,262 evra, kar je 2,4 centa več kot doslej. Neosvinčeni 98-oktanski bencin se bo podražil za 2,5 centa na 1,289 evra za liter, so sporočili iz Petrola in OMV Slovenija.

Cena dizelskega goriva se bo zvišala za 2,3 centa na 1,216 evra za liter, kurilnega olja pa za 3,3 centa na 0,795 evra za liter.

Za liter avtoplina bo treba po novem odšteti 0,786 evra, kar je 8,7 centa več kot doslej.

http://www.siol.net/Gospodarstvo/2010/1 ... oriva.aspx


zdj mi je vseeno da se nisem guzval zarad 35 centov :lol:
Zadnjič spremenil jurre, dne 13 Dec 2010, 20:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nejko
Prispevkov: 684
Pridružen: 04 Apr 2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a Nejko »

Ja, s tem da so plin po tihem podražili že minuli ponedeljek...
BMW 323i (1983)
Grand Scenic 1,4TCE LPG (2010)
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

kaj se sekirate, bomo pa na fritezaole vozil.
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

ti kr, sam ne se pol čudit, če bo pol dci skoz na servisu :lol: :lol: :lol: :lol:
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

Itak da vem :wink:
:roll:
Odgovori