Stran 5 od 5

Objavljeno: 08 Avg 2008, 21:07
Napisal/-a MaTe0
astegn javi se na msn :)

Objavljeno: 25 Dec 2008, 15:24
Napisal/-a Carleone
Pozdravljeni, meni od 9. marca letos "homemade" senzor se vedno deluje brez problemov! Sicer kaze 2°C premalo, to se da popraviti z spremembo upora, ali pa kaksen trimer, pa se nastavi. Torej vzporedno zvezemo NTK upor 3k3 ter klasicen upor 18kE. Material bi morali imeti v vsaki trgovini z elektrnoskimi komponentami. HTE, IC, JUST,... Cena dva tri evre.

Slika

Objavljeno: 16 Jan 2009, 19:56
Napisal/-a slovenc
A se ve, ce majo napeljavo tud tisti avti, ki v originalu nimajo tega senzorja?

Objavljeno: 26 Jan 2009, 10:41
Napisal/-a Carleone
Mozno da imajo, nisem pa siguren! Poglej za plastiko ogledala.

Objavljeno: 11 Apr 2010, 12:39
Napisal/-a NaZgUL
A ima kdo kakšnega "viška"?

Objavljeno: 12 Apr 2010, 11:21
Napisal/-a provokator1
Tudi jaz potrebujem enega.
Lep dan.