Stran 5 od 7
Objavljeno: 23 Jun 2011, 21:50
Napisal/-a Neven
Po novem imamo stacionarni radar tudi pred križiščem v Luciji. Iz smeri Valeta proti Luciji na koncu ravnice. Omejitev 60Km/h.
Lp.
Objavljeno: 08 Jul 2011, 12:23
Napisal/-a oorosh
LJ

Objavljeno: 08 Jul 2011, 14:54
Napisal/-a Drejchi
Brnčičeva??
grem zdej prevert k ne vrjamem... če pa je, bo pa pol zasavja brez izpita kmal k tm nihče ne vozi manj kot 80km/h...
Objavljeno: 08 Jul 2011, 16:38
Napisal/-a oorosh
V bistvu so to lokacije za multanove (roomsterje), da ne boš iskal stacionarca po Brnčičevi v tej vročini, ker ga ni.
Objavljeno: 14 Nov 2011, 12:01
Napisal/-a oorosh
Nov občinski stacionarni radar na Cesti Ljubljanske brigade (pri križišču med Mercator centrom in Exenom). Meri hitrosti, kot tudi prevožene rdeče luči.
Rommsterji od redarstva pa opaženi na Zaloški, iz Zaloga proti Polju, pred križiščem Zaloška-Milčetova-Kašeljska-Cesta 30. avgusta.
In na Hradeckega (pred vulkanizerstvom) v smeri Dolenjske ceste.
V obeh primerih je omejitev hitrosti 50 km/h.
Gorenjci pa imate nov mobilni radar in sicer je namesto belega scenica zdaj v uporabi bel hyundai ix20, reg. oznaka KRZV890.
Previdno.
Objavljeno: 07 Dec 2011, 14:02
Napisal/-a oorosh
Rdeč roomster danes okrog poldneva opažen v Zadvoru na Cesti II. grupe odredov (pri prvi hiši na desni).
Omejitev hitrosti je 50 km/h.
Previdno!

Objavljeno: 07 Dec 2011, 16:02
Napisal/-a Shusuglao
uf hvala za opozorilo
čeprav je tam prava umetnost peljati več kot 50

Objavljeno: 07 Dec 2011, 21:48
Napisal/-a jurre
oorosh napisal/-a:Nov občinski stacionarni radar na Cesti Ljubljanske brigade (pri križišču med Mercator centrom in Exenom). Meri hitrosti, kot tudi prevožene rdeče luči.
Gorenjci pa imate nov mobilni radar in sicer je namesto belega scenica zdaj v uporabi bel hyundai ix20, reg. oznaka KRZV890.
Previdno.
se fotki tega:

Objavljeno: 07 Dec 2011, 21:54
Napisal/-a oorosh
Sem zvedel skoraj iz prve roke, da je tisti radar na Cesti Lj. brigade še v testni fazi (in tudi še bo nekaj časa), ampak vseeno previdnost ne bo odveč.
Objavljeno: 07 Dec 2011, 22:27
Napisal/-a rontajzel
oorosh napisal/-a:Rdeč roomster danes okrog poldneva opažen v Zadvoru na Cesti II. grupe odredov (pri prvi hiši na desni).
Omejitev hitrosti je 50 km/h.
Previdno!
Očitno so odkrili novo točko. Na tem mestu viden tudi v ponedeljek.
Objavljeno: 14 Jan 2012, 10:30
Napisal/-a R5
Kdo ve če radarji od mestnih redarjev kateri so v cliotah, škodah..merijo v obe smeri ali samo v eno?

Objavljeno: 14 Jan 2012, 10:35
Napisal/-a oorosh
Po novem v obe!

Objavljeno: 14 Jan 2012, 22:00
Napisal/-a jurko
a jih radar detektor zazna? de nardimo en group buy

Re: Radarji - lokacije
Objavljeno: 21 Mar 2012, 14:12
Napisal/-a oorosh
Siv roomster viden v Bizoviku, Pot v dolino, pozor- cona 30!
Re: Radarji - lokacije
Objavljeno: 23 Mar 2012, 19:27
Napisal/-a s56ac
Kratek update za primorce... Radar na avtocesti H4 pred tunelom Vipavski križ (smer proti ajdovščini) DELUJE ! radar proti novi gorici lokacija počivališče Šempas NE deluje ! Danes izmerjeno z radar detektorjem. (nizkocenovni kitajc-dela pa super... (stac.radar zaznalo 1km prej Vi Vozite tablo pa 2-3 sekunde pred prikazom hitrosti na tabli).