Prvo pravo dirkališče v Sloveniji

Vse ostale teme

Ali bi ga koristili?

DA, SIGURNO
92
86%
NE
4
4%
Brez veze, saj je Grobnik dovolj blizu
1
1%
Da, če bi bilo ceneje kot Grobnik
10
9%
 
Skupaj glasov: 107

Uporabniški avatar
Seko
Prispevkov: 1189
Pridružen: 13 Okt 2007, 19:33

Odgovor Napisal/-a Seko »

Na TimeAttacku naj ne bo teh listov s podpisi... :evil:
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

zakaj?
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

Seko napisal/-a:Na TimeAttacku naj ne bo teh listov s podpisi... :evil:
sam res zakaj že? tm je lih masa ljudi ki bi mogl bit ZA to stvar O.o
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
Seko
Prispevkov: 1189
Pridružen: 13 Okt 2007, 19:33

Odgovor Napisal/-a Seko »

Ja zato ker je isto k da bi pršu v gostilno kot stranka, pa bi začel prodajat avojo pijačo... Za več pojasnil, se pa obrnte na Loco-ta.
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ne, ni čist tako, je podobno kot da bi v gostilno prišel pokazat novo pijačo, katero bi lahko potem tukaj prodajali in bi na njen račun služil lastnik gostilne, ali z drugimi besedami, TA bi lahko bil potem tudi na tem dirkališču, ne samo na Raceland-u, kar bi mogoče prineslo še več udeležencev in bi mogoče finančno še lažje izpeljal tak event :wink:

Mogoče, če, ko, bi,..... probat ni greh ane? Konec koncev bi ravno ti ki hodijo na Raceland potem obiskovali tudi to dirkališče, misliš da ti bo ena stara mama kaj podpisala?

Če povem drugače, podpore za novo mesnico ne boš našel med vegeterjanci, zato jo je treba iskat med gurmani :lol:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Speedie napisal/-a:ja v petk urban prnes tele obrazce na srečanje pa jih še tm podpišemo. pa jih par dam odnesem in jih v soboto nazaj dobiš.
Bom prnesu!

Sem se pa tud dans dogovoril, da se bodo podpisi zbirali na našmu placu na automotorshowu 2-4 septembra tko da vsi k nameravate pridt na show, bote lah tam podpisal lepo pa je :D
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
vepar
Prispevkov: 1277
Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
Kraj: nm

Odgovor Napisal/-a vepar »

kmetek napisal/-a:Ne, ni èist tako, je podobno kot da bi v gostilno prišel pokazat novo pijaèo, katero bi lahko potem tukaj prodajali in bi na njen raèun služil lastnik gostilne, ali z drugimi besedami, TA bi lahko bil potem tudi na tem dirkališèu, ne samo na Raceland-u, kar bi mogoèe prineslo še veè udeležencev in bi mogoèe finanèno še lažje izpeljal tak event :wink:

Mogoèe, èe, ko, bi,..... probat ni greh ane? Konec koncev bi ravno ti ki hodijo na Raceland potem obiskovali tudi to dirkališèe, misliš da ti bo ena stara mama kaj podpisala?

Èe povem drugaèe, podpore za novo mesnico ne boš našel med vegeterjanci, zato jo je treba iskat med gurmani :lol:
to bi veljalo če bi bil Loco "gostilna"!

"gostilna" tam je Domen in najbrž nebo vesel če zbirate podpise za njegovo konkurenco.
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več :D
Uporabniški avatar
koto
Prispevkov: 214
Pridružen: 18 Maj 2010, 12:20
Kraj: Domžale okolica

Odgovor Napisal/-a koto »

Se je že foušarija začela.... :roll: Pa zbirajte podpise pred vhodom na race land, če so taki. :twisted:
Uporabniški avatar
SomeOne989
Prispevkov: 49
Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
Kraj: Ajdovscina

Odgovor Napisal/-a SomeOne989 »

Raceland ne bo nikoli konkurenca temu projektu če jim bo uspelo :)
ker eno je dirkališče, drugo pa "dirkališče" :)
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

Raceland je gokart pista :) tud to je neki. se vsaj dogaja gor kej(track day, time attack) 8)
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

a tam se pol ne bi al kaj?
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

ne vem, če bi si lahko privoščili to mi. najem ziher nebo poceni.
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
Ziga00
Prispevkov: 1236
Pridružen: 29 Sep 2007, 17:46
Kraj: Vnanje Gorice

Odgovor Napisal/-a Ziga00 »

Sej, to je to---> ČE. Dokler ne bo vsaj točno jasno da se bo delalo kej na tem projektu, nam ostane za vožnjo/dirkanje le Time Attack na Racelandu.
Vsekakor pa podpiram in upam da se bo kaj naredilo v tej smeri.

Lp
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

sej bi tud plačal več za vozt. poglej kolk je na grobniku track day za tok časa kot time attack ;)
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ja sej je tud cenej si film z neta snet pa kokice iz Hofer-ja spečt, sam ni isto kot it v kino ane?

Skratka, če bodo kje kakšni letaki, prec podpišem :wink:
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Zaklenjeno