Prvo pravo dirkališče v Sloveniji
sam res zakaj že? tm je lih masa ljudi ki bi mogl bit ZA to stvar O.oSeko napisal/-a:Na TimeAttacku naj ne bo teh listov s podpisi...

"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe
Group B rally driver...the ballsiest creature alive!
Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Ne, ni čist tako, je podobno kot da bi v gostilno prišel pokazat novo pijačo, katero bi lahko potem tukaj prodajali in bi na njen račun služil lastnik gostilne, ali z drugimi besedami, TA bi lahko bil potem tudi na tem dirkališču, ne samo na Raceland-u, kar bi mogoče prineslo še več udeležencev in bi mogoče finančno še lažje izpeljal tak event
Mogoče, če, ko, bi,..... probat ni greh ane? Konec koncev bi ravno ti ki hodijo na Raceland potem obiskovali tudi to dirkališče, misliš da ti bo ena stara mama kaj podpisala?
Če povem drugače, podpore za novo mesnico ne boš našel med vegeterjanci, zato jo je treba iskat med gurmani
Mogoče, če, ko, bi,..... probat ni greh ane? Konec koncev bi ravno ti ki hodijo na Raceland potem obiskovali tudi to dirkališče, misliš da ti bo ena stara mama kaj podpisala?
Če povem drugače, podpore za novo mesnico ne boš našel med vegeterjanci, zato jo je treba iskat med gurmani
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku 
Bom prnesu!Speedie napisal/-a:ja v petk urban prnes tele obrazce na srečanje pa jih še tm podpišemo. pa jih par dam odnesem in jih v soboto nazaj dobiš.
Sem se pa tud dans dogovoril, da se bodo podpisi zbirali na našmu placu na automotorshowu 2-4 septembra tko da vsi k nameravate pridt na show, bote lah tam podpisal lepo pa je
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
to bi veljalo če bi bil Loco "gostilna"!kmetek napisal/-a:Ne, ni èist tako, je podobno kot da bi v gostilno prišel pokazat novo pijaèo, katero bi lahko potem tukaj prodajali in bi na njen raèun služil lastnik gostilne, ali z drugimi besedami, TA bi lahko bil potem tudi na tem dirkališèu, ne samo na Raceland-u, kar bi mogoèe prineslo še veè udeležencev in bi mogoèe finanèno še lažje izpeljal tak event![]()
Mogoèe, èe, ko, bi,..... probat ni greh ane? Konec koncev bi ravno ti ki hodijo na Raceland potem obiskovali tudi to dirkališèe, misliš da ti bo ena stara mama kaj podpisala?
Èe povem drugaèe, podpore za novo mesnico ne boš našel med vegeterjanci, zato jo je treba iskat med gurmani
"gostilna" tam je Domen in najbrž nebo vesel če zbirate podpise za njegovo konkurenco.
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več 
- SomeOne989
- Prispevkov: 49
- Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
- Kraj: Ajdovscina

.jpg)


