Stran 5 od 17

Objavljeno: 04 Mar 2008, 13:35
Napisal/-a Drmo
No sej sm reku...na slikah se ne vid.

Potem je pa res kr ornk blo...nimas srece. Sej mi je blo ze cudn zakaj ti je potem airbage odprlo ce je samo tolk malo :? Kriza. Kolk je pa un vate prletu?

Objavljeno: 04 Mar 2008, 13:43
Napisal/-a simonz1
Pocakaj na Twingo RS :lol:

Objavljeno: 04 Mar 2008, 13:50
Napisal/-a Duli
blue racer napisal/-a:
Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:
Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass
sej mors dobit nouga, k mas kasko. pa se mn kot leto je star zdejsni.

Objavljeno: 04 Mar 2008, 16:54
Napisal/-a sal3
Duli napisal/-a:
blue racer napisal/-a:
Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:
Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass
sej mors dobit nouga, k mas kasko. pa se mn kot leto je star zdejsni.
res je! edino ce si napihal :D Drugace pa bo zvarovalnica za vse poskrbela.

Objavljeno: 04 Mar 2008, 17:58
Napisal/-a simonz1
sal3 napisal/-a:
Duli napisal/-a:
blue racer napisal/-a: Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass

sej mors dobit nouga, k mas kasko. pa se mn kot leto je star zdejsni.
res je! edino ce si napihal :D Drugace pa bo zvarovalnica za vse poskrbela.
to je blo vcasih. ni vec tega

Objavljeno: 04 Mar 2008, 22:24
Napisal/-a blue racer
A mogoce pozna kdo ta avto pa ve kaj vec o njem...trenutno me najbol interesera tale pa se morm se mal pozanimat o njem (zgodovina)...

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1830174

Lp, Gass

Objavljeno: 04 Mar 2008, 22:26
Napisal/-a ZZ-717
mislm da spela nekaj ve o njem :wink:

Objavljeno: 04 Mar 2008, 22:58
Napisal/-a ClioOwner
blue racer napisal/-a:A mogoce pozna kdo ta avto pa ve kaj vec o njem...trenutno me najbol interesera tale pa se morm se mal pozanimat o njem (zgodovina)...

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1830174

Lp, Gass
Zakaj za boga mora met to ogromno nalepko na haubi? :? Ce das nalepke dol bo kar lep.

Objavljeno: 04 Mar 2008, 23:15
Napisal/-a pivo
jaz poznam ta avto ja,je od kolega (do zdej nism vedu da ga prodaja...ga bo treba mau poklicat pa napizdit) :evil:
uglaunem, model ga rihta odkar ga poznam,vlaga vanjga,cuva ga bolj kot sebe,avto je pa res ful ful lep za videt...pac custom, takih ne bo dveh na cesti, al ti je usec al ti pa ni, pac ekstrem.

lp

Objavljeno: 04 Mar 2008, 23:21
Napisal/-a smile4me
ce bi si ga rad ogledu se mal po revozovem parkirplacu zapel...

Objavljeno: 04 Mar 2008, 23:24
Napisal/-a pivo
smile4me napisal/-a:ce bi si ga rad ogledu se mal po revozovem parkirplacu zapel...
jp, v Revozu dela.

Objavljeno: 04 Mar 2008, 23:34
Napisal/-a clio_dizel
ClioOwner napisal/-a:Zakaj za boga mora met to ogromno nalepko na haubi? :?
citiram iz drugega foruma:
Napis naj bi bil v bodoce zascitna znamka lastnika, men se napis oblikovno dopade, mogoce je res mal prevelik. Drgac se pa ta napis nahaja tud znotraj ksenon luci (fotke sledijo).
prodaja se ze kar nekaj casa... sploh ideja s stevci se mi zelo dopade 8)

sedaj pa se baje predeluje TOLE (upam da se boste zdej tud tisti oglasil, k ste mel tok proti menjavi barve pri Gasper12 :lol: - sam ne v tej temi, da ne bo prevec OT :wink: )

Objavljeno: 04 Mar 2008, 23:50
Napisal/-a ZZ-717
dizl mors bit pa registriran na BMW forum ce zelis kj vec vidt :wink:

Objavljeno: 04 Mar 2008, 23:52
Napisal/-a pivo
86-4PJ napisal/-a:dizl mors bit pa registriran na BMW forum ce zelis kj vec vidt :wink:
si tud ti opazu? ;)

Objavljeno: 04 Mar 2008, 23:53
Napisal/-a MaTe0
A ma kdo kako lepso sliko armature v tem cliotu ? :)