Stran 40 od 41

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 27 Jun 2014, 17:35
Napisal/-a skopusnik
Lahko da je kakšen za novinarje, saj ga je imel Malgaj že kakšen teden nazaj na avto.net, slikanega pri njih.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 28 Jun 2014, 00:21
Napisal/-a Sport Driver
Sem se potem spomnil na tistega ja, najbrž je res novinarski.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 28 Jun 2014, 17:19
Napisal/-a UrbanD
Novinarski bo iz asp, pri malgaju dobivajo vse ostale razen iz oddelka rs...

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 28 Jun 2014, 19:14
Napisal/-a skopusnik
Slikan je bil pri Malgaju, mislim pa da ni njihov :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 29 Jun 2014, 21:51
Napisal/-a Seko
Ravno prejle na brezovici videl rumenega trophya. Tablice oz okviecek je bil od renault slovenije.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 30 Jun 2014, 10:48
Napisal/-a UrbanD
Pol pa ze :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 03 Jul 2014, 22:03
Napisal/-a Matej__
En lep pozdrav. Sem novi član foruma in v kratkem tudi lastnik novega Renault Megana RS. Vem da je tu kar nekaj poznavalcev pa me zanimajo nekatere informacije. To bo prvi avtomobil z turbo motorjem, sedaj sem imel v lasti atmosferski motor pa me zanima, ali je potrebno kakšno "utekanje" motorja (kot sem omenil avtomobil bo nov). Drugo kar me zanima je pa nakup tekstilnih predpražnikov z logom Renault Sport. Kje se lahko kupijo oz naročijo. Hvala za odgovore in nasvete. Lep pozdrav.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 03 Jul 2014, 22:14
Napisal/-a skopusnik
Tekstilni tepihi - Renault servis :) Cene se pa ne spomnim, koliko so bili za Clia. Kakšne barve bo? :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 12 Jul 2014, 14:58
Napisal/-a Matej__
Srebrn je :).

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 12 Jul 2014, 20:20
Napisal/-a zakumi
Na eBay jih najdeš.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Jul 2014, 13:41
Napisal/-a drhouse
http://avtoarena.si/nissan/novice/nissa ... la-266-km/

A misli bit kaj takega v novem Meganu RS? :?

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Jul 2014, 22:46
Napisal/-a Symon
Zakaj ne? Če na motorju delajo še vedno taki inženirji kot na nekaterih starejših motorjih bo to samo dobro, vsaj ne bomo brali po forumih kako je kak Megane zaribal.

Čeprav mi je zanimivo, Pulsar je bil japonski hothach (Gti-R je bil v bistvu AWD hatchback, VZR pa FWD v rangu Civica VTi) in če bo tole prišlo ven bi delali sami sebi konkurenco v rangu Megana RS. Ampak verjetno bo zasnova dovolj drugačna, da bo šlo oboje v promet. Nekako tako kot Golf/A3/Leon/Octavia.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 19 Avg 2014, 08:40
Napisal/-a Stef
Boj se nadaljuje.... :) Leon je zdaj na voljo s paketom ”Sub8 performance pack”. Me zanima kaj bodo pokazale štoparice na ringu...

http://www.avtomobilizem.com/novice/sea ... 7-08-2014/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 22 Avg 2014, 13:49
Napisal/-a Shusuglao
mogoče so v novici pozabili kaj omeniti, ampak če sem jaz prav dojel, seat ponuja paket z večjimi zavorami in novimi gumami za lep kup denarjev? to dvoje, nič več
vse so naštudirali od cene do imena paketov, barve platišč, še celo pragove imajo, potem so pa malo pozabili izmeriti čas na ringu? :?

kekci :lol:

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 28 Nov 2014, 13:30
Napisal/-a benfr1
Bodoči RS-i bodo nekoč hibridni
http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=3&id=13138" onclick="window.open(this.href);return false;