Stran 39 od 61
Objavljeno: 26 Jun 2010, 20:45
Napisal/-a jurre
Objavljeno: 26 Jun 2010, 20:47
Napisal/-a Nos
Objavljeno: 28 Jun 2010, 13:25
Napisal/-a jurre
Cene pogonskih goriv se bodo opolnoči ponovno zvišale. Za liter najbolj prodajanega 95-oktanskega bencina bo potrebno odšteti 1 cent več oz. 1,223 evra na liter.
Za liter 98-oktanskega bencina bo od polnoči dalje potrebno došteti 1,253 evra (0,6 centa več), za liter dizelskega goriva pa 1,187 evra (1,7 centa več).
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/opoln ... lej/233499
Objavljeno: 28 Jun 2010, 13:32
Napisal/-a rider626
Mafija

Ni čudno da vsi o dizlih sanjajo in jih kupujejo, pa čeprav se vozijo le krajše relacije

Objavljeno: 28 Jun 2010, 16:16
Napisal/-a Figo
Mocno upam, da se bo tudi v Slo enkrat mnozicno demonstriralo proti podrazitvi bencina. V vecina EU so to delali-v Slo se nikoli ni bilo pobude.
Sama cena bencin za vsakdanjega uporabnika se ni pretiran....ampak ve se, da bencin nadzira cene vseh produktov, ki jih kupujemo....
Upam, da pride pobuda cimprej....ker to je pa ze prevec v primerjavi z ostalo EU. Svinjarija
Objavljeno: 28 Jun 2010, 16:40
Napisal/-a Nos
sem ga 5 minut nazaj polnega ruknu
pa bo za 3 tedne mir pr bajt

Objavljeno: 28 Jun 2010, 16:46
Napisal/-a gagi'd hype
Objavljeno: 28 Jun 2010, 16:49
Napisal/-a Nos
dokler naš Borut

spet ne dvigne trošarin
če bo šlo tko naprej bo treba na plin mislit al pa DCI 100 nabavit

Objavljeno: 28 Jun 2010, 18:14
Napisal/-a Symon
jurre napisal/-a:Za liter 98-oktanskega bencina bo od polnoči dalje potrebno došteti 1,253 evra (0,6 centa več), za liter dizelskega goriva pa 1,187 evra (1,7 centa več).
Fiju, še dobro, da tankam 98/100 oktanov ker se je manj podražil.
Kolikor vem tokrat niso šle trošarine gor ampak same cene.
Je pa tole vseeno rop in bi moglo enkrat počt!
Leta 2008 je delež trošarine v končni ceni znašal 29,5 odstotka, zdaj ta delež znaša že 40 odstotkov.
A je kdo pomislil, da
ob vsakemu tankanju šenkate državi za 40% bencina, obenem pa še plačujete cestno takso pri registraciji vsako leto, da vinjete ne omenjam?

Je pa hec, da je tole rekordna cena goriv iz leta 2008, ko je bila trošarina 10% nižja. Po domače, če se ne bi dvigovala trošarina bi imeli še vedno "zmerno" ceno bencina.
RS pije malo ampak sem v glavnem še vedno jezen. Kupi kdo?

Objavljeno: 28 Jun 2010, 18:18
Napisal/-a Figo
Kolikor povprecen clovek porabi denarja za bencin oziroma ga bo sedaj vec, je kaplja v morje proti tistemu, kar ta podrazitev prinese....visje cene vsakdanjih stvari in uslug....tu je zaskrbljujoce.
To, da vozi clovek dizla in cenejse tanka...to je samo zavajanje. Fora je drugje, kamor podrazitev tudi cilja
Objavljeno: 28 Jun 2010, 18:54
Napisal/-a Bosty
Nos napisal/-a:sem ga 5 minut nazaj polnega ruknu
pa bo za 3 tedne mir pr bajt

Grem hitr tankat, da bom imel za tri
dni mir pr bajt;)
Banda!
Objavljeno: 28 Jun 2010, 19:08
Napisal/-a Nos
Bosty napisal/-a:Nos napisal/-a:sem ga 5 minut nazaj polnega ruknu
pa bo za 3 tedne mir pr bajt

Grem hitr tankat, da bom imel za tri
dni mir pr bajt;)
Banda!
k ga maš ponoč v prostem teku na mestu prižganega

Objavljeno: 29 Jun 2010, 07:18
Napisal/-a Zmaj
Mah, te osli, sam dražijo, medtem ko cena sodčka je bistveno cenejša kokr je bla pred cajtom, ko je bla tržna cena benza podobna kokr zdele (pač filajo proračunske oz. svoje luknje, kjerkoli jim znese).
Sicer ne sekiram tok, k moj "benz" je skor 50% cenejši kokr od večine!

Objavljeno: 29 Jun 2010, 09:09
Napisal/-a Drmo.JR

piv piv, use bi jih postrelu
Objavljeno: 29 Jun 2010, 16:52
Napisal/-a mateichk
ma niso normalni... sej sm gledu učer na 24ur.com kok zgube so mel z benzom k so trošarine povečal... bv res