Cene goriva
Cene pogonskih goriv se bodo opolnoči ponovno zvišale. Za liter najbolj prodajanega 95-oktanskega bencina bo potrebno odšteti 1 cent več oz. 1,223 evra na liter.
Za liter 98-oktanskega bencina bo od polnoči dalje potrebno došteti 1,253 evra (0,6 centa več), za liter dizelskega goriva pa 1,187 evra (1,7 centa več).
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/opoln ... lej/233499
Za liter 98-oktanskega bencina bo od polnoči dalje potrebno došteti 1,253 evra (0,6 centa več), za liter dizelskega goriva pa 1,187 evra (1,7 centa več).
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/opoln ... lej/233499
Zadnjič spremenil jurre, dne 28 Jun 2010, 13:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Mocno upam, da se bo tudi v Slo enkrat mnozicno demonstriralo proti podrazitvi bencina. V vecina EU so to delali-v Slo se nikoli ni bilo pobude.
Sama cena bencin za vsakdanjega uporabnika se ni pretiran....ampak ve se, da bencin nadzira cene vseh produktov, ki jih kupujemo....
Upam, da pride pobuda cimprej....ker to je pa ze prevec v primerjavi z ostalo EU. Svinjarija
Sama cena bencin za vsakdanjega uporabnika se ni pretiran....ampak ve se, da bencin nadzira cene vseh produktov, ki jih kupujemo....
Upam, da pride pobuda cimprej....ker to je pa ze prevec v primerjavi z ostalo EU. Svinjarija
- gagi'd hype
- Prispevkov: 2191
- Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
- Kraj: od sevnice do Ljubljane
Fiju, še dobro, da tankam 98/100 oktanov ker se je manj podražil.jurre napisal/-a:Za liter 98-oktanskega bencina bo od polnoči dalje potrebno došteti 1,253 evra (0,6 centa več), za liter dizelskega goriva pa 1,187 evra (1,7 centa več).
Kolikor vem tokrat niso šle trošarine gor ampak same cene.
Je pa tole vseeno rop in bi moglo enkrat počt!
A je kdo pomislil, da ob vsakemu tankanju šenkate državi za 40% bencina, obenem pa še plačujete cestno takso pri registraciji vsako leto, da vinjete ne omenjam?Leta 2008 je delež trošarine v končni ceni znašal 29,5 odstotka, zdaj ta delež znaša že 40 odstotkov.
RS pije malo ampak sem v glavnem še vedno jezen. Kupi kdo?
Kolikor povprecen clovek porabi denarja za bencin oziroma ga bo sedaj vec, je kaplja v morje proti tistemu, kar ta podrazitev prinese....visje cene vsakdanjih stvari in uslug....tu je zaskrbljujoce.
To, da vozi clovek dizla in cenejse tanka...to je samo zavajanje. Fora je drugje, kamor podrazitev tudi cilja
To, da vozi clovek dizla in cenejse tanka...to je samo zavajanje. Fora je drugje, kamor podrazitev tudi cilja
k ga maš ponoč v prostem teku na mestu prižganegaBosty napisal/-a:Grem hitr tankat, da bom imel za tri dni mir pr bajt;)Nos napisal/-a:sem ga 5 minut nazaj polnega ruknu![]()
pa bo za 3 tedne mir pr bajt![]()
Banda!
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
http://www.enigma-motorsport.si" onclick="window.open(this.href);return false;


