Objavljeno: 23 Mar 2010, 14:09
To je res, treba bi blo končno skupaj stopit pa bi blo. Iz Planice direkt pred parlament pa nas naj probajo vstavit 
Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
https://www.renault-klub.si/forum/
Nafte zmanjkuje že vrsto let. Za naslednjih 50 let jo je še dovolj, do takrat bojo pa itak mogl spremenit svojo politiko izrabe surovin in preit na alternativne vire. Sploh Evropa ma še "velike" zaloge nafte, da o arabcih sploh ne govorimo.karlovacko napisal/-a:Kriva ni politika, enostavno nafte je začelo zmanjkovati... Čez eno leto bo bencin 1,5€, čez dve leti 2€.....
pol centamateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista
Žal gre tudi 98-oktanski gor za 0.4 centa.mateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista
samo 95- oktanc ostane na istem. dizl gre gor za 0.5 centov, ne 5 centovmateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista
pol pa ne vem kaj na radiju narobe govorijovepar napisal/-a:pol centamateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta istada nebo koga kap
naša politika je prava bandaexr napisal/-a:Slovenski bencin med najdražjimi v regiji
pa ti je za kufe ostalo, k menNejcZ napisal/-a:Sm natanku dans 50,22€ v Cliota, jebiuga, par centov je par centov hehe