Stran 38 od 61

Objavljeno: 23 Mar 2010, 14:09
Napisal/-a Davidf1
To je res, treba bi blo končno skupaj stopit pa bi blo. Iz Planice direkt pred parlament pa nas naj probajo vstavit :D

Objavljeno: 27 Mar 2010, 17:26
Napisal/-a kmetek
... :smt049...

Objavljeno: 27 Mar 2010, 17:28
Napisal/-a Stupo
Na youtube je tudi en filmček, ki lepo prikazuje kakšna je dejanska cena nafte in zakaj je na črpalki tako visoka cena.

Re: Politika?

Objavljeno: 27 Mar 2010, 17:47
Napisal/-a BlackCat
karlovacko napisal/-a:Kriva ni politika, enostavno nafte je začelo zmanjkovati... Čez eno leto bo bencin 1,5€, čez dve leti 2€.....
Nafte zmanjkuje že vrsto let. Za naslednjih 50 let jo je še dovolj, do takrat bojo pa itak mogl spremenit svojo politiko izrabe surovin in preit na alternativne vire. Sploh Evropa ma še "velike" zaloge nafte, da o arabcih sploh ne govorimo.
Tko da to so samo izgovori za dvig cen nafte. Mimogrede tudi v Ameriki bo zmanjkalo goriva pa cene še zdaleč ne rastejo tako hitro in pomojem nikoli ne bodo dosegle sedanjega stanja v Sloveniji :wink:
Res je treba se bo zgledovat po Grkih :!:

Objavljeno: 07 Maj 2010, 10:35
Napisal/-a exr
Vlada je včeraj ponovno zvišala trošarine na goriva :snipersmile: Da bodo grki lahko še naprej afne guncal :roll: .

Objavljeno: 17 Maj 2010, 17:20
Napisal/-a mateichk
Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista

Objavljeno: 17 Maj 2010, 18:32
Napisal/-a vepar
mateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista
pol centa :wink: da nebo koga kap :D

Objavljeno: 17 Maj 2010, 18:33
Napisal/-a Bosty
mateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista
Žal gre tudi 98-oktanski gor za 0.4 centa.

Objavljeno: 17 Maj 2010, 19:30
Napisal/-a IcEm4n
mateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista
samo 95- oktanc ostane na istem. dizl gre gor za 0.5 centov, ne 5 centov :)

Objavljeno: 17 Maj 2010, 22:22
Napisal/-a mateichk
vepar napisal/-a:
mateichk napisal/-a:Jutri gre spet gor benz... oz. bolj podrobno dizl in to za 5 centov. 95 pa 98 pa mislm da ostaneta ista
pol centa :wink: da nebo koga kap :D
pol pa ne vem kaj na radiju narobe govorijo :D je reku tip 5 centov... svašta

Objavljeno: 14 Jun 2010, 14:18
Napisal/-a exr

Objavljeno: 14 Jun 2010, 15:41
Napisal/-a Nos
naša politika je prava banda :!:

Objavljeno: 14 Jun 2010, 22:46
Napisal/-a pluty
Sami cigani!!! Pa že žalim cigane :D

Objavljeno: 14 Jun 2010, 23:05
Napisal/-a NejcZ
Sm natanku dans 50,22€ v Cliota, jebiuga, par centov je par centov hehe

Objavljeno: 15 Jun 2010, 15:55
Napisal/-a Nos
NejcZ napisal/-a:Sm natanku dans 50,22€ v Cliota, jebiuga, par centov je par centov hehe
pa ti je za kufe ostalo, k men 8)