Stran 36 od 41

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 14:01
Napisal/-a benfr1
Govori se, da naj bi ciljali na čas 7:45 :lol: :lol:
Moč motorja naj bi bila povečana na 275 KM (oznaka RS275R)

http://www.themotorreport.com.au/58735/ ... rgring-lap" onclick="window.open(this.href);return false;

bye bye seat 8)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 14:55
Napisal/-a a_sist
Bomo vidli še kaj pripravlja honda :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 20:03
Napisal/-a Symon
a_sist napisal/-a:Bomo vidli še kaj pripravlja honda :)
Moje mnenje: Honda je ciljala pod 8 minut, dosegla tak čas, potem je prišel Seat in vsi inženirji so imeli pokvarjen (zaslužen) dopust in se mogli takoj javiti v štabu ker jih je premagal en avto, ki ga verjetno sploh ne poznajo. :lol:

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 20:11
Napisal/-a skopusnik
Hondo bodo pacali do 2015. Mogoče bodo premaknil na 2016, ko bo Megane podrl rekord :lol:

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 20:56
Napisal/-a a_sist
Al pa jo bodo skenslal, tko kot so fokusa :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 21:20
Napisal/-a frendo
Kacga focusa? A RSa? :O

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 21:39
Napisal/-a a_sist
Jap.. focusa RS te generacije ne bo. So ga prejšnji teden skenslal, čeprav so že delali na njem. Šušljalo naj bi se, da naj bi bil razlog ravno ta, da naj nebi prišli dovolj blizu tekmecem v 'dirki za nurburgring'... Najbrž pa je razlog kje drugje.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 21:44
Napisal/-a frendo
Zanimivo, ne dolg nazaj sm bral se neki o novem RSu... Zdej pa kr skenslal. No ze vejo. :P

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 25 Apr 2014, 01:23
Napisal/-a skopusnik
#UNDER8 with Akrapovic Exhaust System
Slika

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 25 Apr 2014, 12:09
Napisal/-a schkorc
Kar se tiče Forda (in še kakšne druge znamke) ne bi bilo slabo, če bi kdo pri njih razmišljal, da mogoče ni veliko takšnih, ki bi kupili tak športni model avtomobila, šele takrat, ko se ta model avtomobila poslavlja in prihaja ven nov model. Mene ne čudi, da jim prodajne številke ne odgovarjajo za razvoj avtomobila (pa še s ceno ne morejo konkurirati), če pa avto prodajajo samo eno leto, pa še to je model star 5 ali več let in je že preživet ter zastarel. Škoda, ker bi lahko bili boljši.
Sploh pa, kdo potrebuje novega Focusa RS :)... (dokler ne ukinejo še projekta "nove" Fieste RS, sploh če bi jo naredili pravega RS tako kot to znajo pri Fordu ;)- sicer bo pa tudi Fiesta stara že nekje 7 let :?...).

Preden kdo napiše, da dela Renault v tem primeru enako... Renault naredi tak športni avto takoj, ko pride nov model (z vsemi facelifti vred). V tem primeru (ali pri prejšnjem Meganu,..) bodo ob izteku modela za "minimalen" vložek naredili samo še "malce večjo" nadgradnjo obstoječega športnega modela, ki bo sicer bolj (ali precej) dirkaško usmerjen, ampak bo v osnovi še vedno enak avto.

LP, Primož

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 25 Apr 2014, 15:55
Napisal/-a B-Stard
Ne razumem ali narobe berem , da se takih vozil vozi že sedaj po cesti ogromno. Megane RS s spremenjeno motorno elektroniko ter izpušnim sistemom? Se pravi , da je RS 3 že sedaj s temi vozili lahko pod 8min ali sem narobe prebral kaj??

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 25 Apr 2014, 16:22
Napisal/-a skopusnik
Kje se jih vozi? Kje si to bral? Vozil se je edino rdeč okrog Ivančne verjetno, ko so testirali Akrapoviča.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 25 Apr 2014, 21:45
Napisal/-a B-Stard
Sej obstajajo tudi drugi sistemi in RS s 275KM ni nek presežek , sej jih je ogromno s 310-330KM na cesti. Se pravi so ti boljši od tega, ki bo prišel če prov razumem saj razen izpuha pa 10KM več ne ponuja ne vem kaj. Edino če bo prišel v smislu R26R variante olupljen totalno

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 25 Apr 2014, 21:51
Napisal/-a frendo
Verjetno se bo zgledoval po R26R, glede na to da naj bi se imenoval RS275R. ;)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 25 Apr 2014, 22:02
Napisal/-a skopusnik
Si sploh kej prebral na temi izboljšanega Megana? Öhlins podvozje? Pilot Sport Cup gume? Pa kje ti je fora da greš sploh primerjat serijski avto s predelanimi? Pa kile gredo tud dol. Sej je šel verjetno tud kak Megane RS250 (predelan) hitrej kot Trophy, pa kaj pol?