Stran 36 od 41

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 22 Nov 2013, 19:20
Napisal/-a Symon
benfr1 napisal/-a:Glavni cilj Honde:
Njihov glavni cilj je, da izpodrinejo Megana RS Trophy 265 iz prestola najhitrejših dvokolesno gnanih avtomobilov na stezi v Zelenem peklu. Skratka, izboljšati morajo čas 8:07.97.
:D :D :D :D
http://www.avtomanija.com/default.asp?rb=2&id=3746" onclick="window.open(this.href);return false;
Nočem biti party pooper ampak tole je že več kot 3 mesece stara novica:

http://renault-klub.si/forum/viewtopic. ... &start=537

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 22 Nov 2013, 19:27
Napisal/-a Sport Driver
Pa sprednje kolesno gnanih avtomobilov, dvokolesen pogon ima tudi BMW M3 .

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 22 Nov 2013, 20:16
Napisal/-a benfr1
Symon napisal/-a: Nočem biti party pooper ampak tole je že več kot 3 mesece stara novica:
http://renault-klub.si/forum/viewtopic. ... &start=537
res je podobno, vendar tokrat se gre za čas kroga na Nurburgringu, ne na Japonskem. Pa če prav razumem je bilo takrat samo neuradno napovedovanje medijev, tokrat pa gre za uradno napoved Honde.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 22 Nov 2013, 21:26
Napisal/-a Symon
Hja namig z Nürburgringom je kar direkten. V bistvu gre za statusni simbol, kdo bo koga na domačem teritoriju premagal.

Je pa zanimivo, da je Japonska 4. največji trg za Renault Sport. Verjetno tudi to luštno žre Japonce, skoraj tako kot je v preteklosti Američane, ko so Japonci preplavili njihovo državo in sčasoma "uničili" Detroit. :shock:

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 18:52
Napisal/-a Sport Driver
Še 2 meseca :wink:
Slika

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 18:55
Napisal/-a drhouse
Pod 8 na Ringu?

To bo potem nek "super" faceliftan RS?

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 19:02
Napisal/-a skopusnik
A ne vidiš Akrapovič in Öhlins logotipov? :) Torej ja, neka "nabrita" verzija.

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 19:04
Napisal/-a drhouse
Vidim, vidim ;)

Zanima me samo, ali bo to izpeljanka aktualnega facelifta ali ze pripravljajo kaj novega...

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 19:38
Napisal/-a frendo
Upam da jih spet use povoz.. :P

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 19:59
Napisal/-a IcEm4n
https://www.youtube.com/watch?v=JaJafmnavy0" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 22:24
Napisal/-a skopusnik
frendo napisal/-a:Upam da jih spet use povoz.. :P
Dokler ne bo vse povozu ga ne bodo ven dal... oz. ga ne bi dal če jih ne bi tak, kakršnega so naredil :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 16 Apr 2014, 22:29
Napisal/-a frendo
Verjetno res ja.. :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 14:01
Napisal/-a benfr1
Govori se, da naj bi ciljali na čas 7:45 :lol: :lol:
Moč motorja naj bi bila povečana na 275 KM (oznaka RS275R)

http://www.themotorreport.com.au/58735/ ... rgring-lap" onclick="window.open(this.href);return false;

bye bye seat 8)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 14:55
Napisal/-a a_sist
Bomo vidli še kaj pripravlja honda :)

Re: MEGANE RS III

Objavljeno: 24 Apr 2014, 20:03
Napisal/-a Symon
a_sist napisal/-a:Bomo vidli še kaj pripravlja honda :)
Moje mnenje: Honda je ciljala pod 8 minut, dosegla tak čas, potem je prišel Seat in vsi inženirji so imeli pokvarjen (zaslužen) dopust in se mogli takoj javiti v štabu ker jih je premagal en avto, ki ga verjetno sploh ne poznajo. :lol: