Stran 34 od 61

Objavljeno: 10 Nov 2009, 18:14
Napisal/-a Davidf1
Saj na BMW forumu se že dog zbiramo :D pa ni še nč. Najbolj, da bi avtomobilisti združl moči, pa šli vsi, saj se gre za ceno pogonskih goriv, torej se tiče nas vseh. Lahko bi bili vzor politikom, da znamo kljub drugačnim znamka avtomobilov, kjer se krešejo različna mnenja :D ob pomembnih stvareh prijeti skupaj in kaj narediti. Ne pa ko naši politiki, ki v pomembni stvari, kot je reševanje državne meje, še vedno ne najdejo skupnega jezika in samo gledajo kdo bo izpadel bolj lep.

Objavljeno: 10 Nov 2009, 19:17
Napisal/-a kmetek
Vsi v LJ pred parlament, pa gužvo narest po centru :lol:

Objavljeno: 10 Nov 2009, 20:03
Napisal/-a Davidf1
Mah neki bo res treba no. Pa ne stokam, ker nimam za benz, temveč zato, ker vem, da se nam godi krivica in nekateri vzemjo naš denar na račun praznih obljub.

Objavljeno: 10 Nov 2009, 21:52
Napisal/-a vBoy08
Jst sm za :) sam bi se mogl razdelit v več skupin, dvomim, da se bo kdo iz ms (npr.) v LJ vozu :lol:

Objavljeno: 10 Nov 2009, 22:38
Napisal/-a jero_13
Že vidm cajtng: RENAULT KLUB SLOVENIJE PROTESTIRA PRED PARLAMENTOM PROTI VNOVIČNEM DVIGU CEN BENCINA :lol:

Objavljeno: 10 Nov 2009, 22:39
Napisal/-a kmetek
No sej itak je treba to konkretno organizirat, lahko tud po večjih slo mestih. Sicer to ne bo znižalo cen, sam spodobi pa se mal upret temu natezanju ane :P

Objavljeno: 10 Nov 2009, 22:51
Napisal/-a Davidf1
Spodobi se upret zaradi tega, da se izpolni tale trditev, ki jo je govoril Finančni minister Križanič pred letom.

Je na koncu videa.

http://tvslo.si/predvajaj/bencin-se-dra ... .49113937/

Objavljeno: 11 Nov 2009, 10:20
Napisal/-a schik
Jaz sem za. Sem iz Bele Krajine ampak če bo treba vzamem dopust in pridem pred parlament.

Objavljeno: 11 Nov 2009, 12:11
Napisal/-a Davidf1
Ni važno iz kje je kdo, če živiš v Sloveniji, se te to tiče, torej... :evil:

Objavljeno: 16 Nov 2009, 20:09
Napisal/-a RoZleht
Nove cene bencina:

95-oktanski ---- NOVA CENA: 1,125 evra (- 1 cent)

98-oktanski ---- NOVA CENA: 1,143 evra (- 1 cent)

Dizel ---- NOVA CENA: 1,061 evra (- 0,7 centa)

Kurilno olje ---- NOVA CENA: 0,617 evra (- 0,8 centa)

Ce bom natankal 40 litrov, bom imel za 1,4 kave vec kot pred to "pocenitvijo" iz kavnega avtomata v sluzbi kjer kava stane 20 centov :evil:

Objavljeno: 16 Nov 2009, 20:29
Napisal/-a kmetek
No, če se bo zdaj vse skp obrnilo bo ok. Vsak teden en cent manj, pa bo počas zmer bolš ane :wink:

Objavljeno: 16 Nov 2009, 23:02
Napisal/-a vBoy08
čez 14 dni bo šlo pa za 4 cent gor :roll:

Objavljeno: 17 Nov 2009, 11:12
Napisal/-a schik
Pri nas je 0,25€. Pri nas manj profitiram ;)

Objavljeno: 30 Nov 2009, 21:39
Napisal/-a jurre
ena najbolj prodajanega 95 in 98-oktanskega goriva bo še naslednjih 14
dni ostala enaka. Za liter prvega bo tako še naprej treba odšteti 1,125 evra, za liter
drugega pa 1,143 evra.

Od polnoči pa bosta malenkost cenejša dizel in kurilno olje. za liter dizla bo treba odšteti
1,056 evra, oziroma pol centa manj. Liter kurilnega olja pa bo stal 0,610 evra, oziroma
0,7 centa manj.

http://www.finance.si/264882/Z-decembro ... rilno-olje

Objavljeno: 28 Dec 2009, 14:52
Napisal/-a Deniss