Stran 33 od 61

Objavljeno: 06 Okt 2009, 13:46
Napisal/-a kmetek
Je že cenejši. 95 za 2.1 centa, 98 za mislim da okol 1.7 centa, dizl pa za 1.2 centa. Nisem čist zihr če sm si prou zapomnu, tko nekok prbližnu je :wink:

Objavljeno: 19 Okt 2009, 12:01
Napisal/-a Waxxx

Objavljeno: 19 Okt 2009, 12:06
Napisal/-a gagi'd hype
krasno... :?

Objavljeno: 02 Nov 2009, 10:23
Napisal/-a RoZleht

Objavljeno: 02 Nov 2009, 10:55
Napisal/-a sinko
ja ne me jebat, spet, prekleta gamat, tam nas primerjajo z američani da palačujejo vedno več za bencin, ja mat qrba pol nam pa naj tudi plače dajo take ko majo američani, pa nebo panike, pfuj jebemti. VLADO NA GRMADO :smt037

Objavljeno: 02 Nov 2009, 11:43
Napisal/-a jero_13
Proklete p**** ferdamane... Ja sej kako najlaži blagajno vilat k pa na račun kadilcou pa z benzom... Trošarine nej spustijo pa bo... Vse v linijo pa...

Objavljeno: 02 Nov 2009, 11:43
Napisal/-a schik
Da to je res. Ubogi so tej američani. Najvišjo tarifo zdej plačujejo. In to je 0,52€. Tako najvišjo tarifo naj tudi nam dajo pa se ne bo noben sekiral.

Objavljeno: 02 Nov 2009, 15:17
Napisal/-a oorosh
Čedalje bolj mi diši avtoplin.... :roll:

Objavljeno: 02 Nov 2009, 15:18
Napisal/-a scythe
bo treba kupit avto na drva :D :D

Objavljeno: 02 Nov 2009, 15:18
Napisal/-a sinko
oorosh napisal/-a:Čedalje bolj mi diši avtoplin.... :roll:
ja še posebaj če gre na hrvaško tankat, pri meni bi to slo samo mam traktor

Objavljeno: 02 Nov 2009, 15:31
Napisal/-a RoZleht
Skladno z vladno uredbo o oblikovanju cen naftnih derivatov se bodo občutno povišale tudi cene drugih naftnih derivatov. Liter 98-oktanskega bencina bo dražji za 3,6 centa in bo znašal 1,153 evra, dizelsko gorivo pa se bo podražilo za 3,2 centa in bo liter po novem stal 1,068 evra.

Tudi liter kurilnega olja bo dražji za 3,2 centa, kar pomeni, da bo treba zanj plačati 0,625 evra.

95-oktanski ---- NOVA CENA: 1,135 (+ 0,036)

98-oktanski ---- NOVA CENA: 1,153 (+0,036)

Dizel ---- NOVA CENA: 1,068 (+0,032)

Kurilno olje ---- NOVA CENA: 0,625 (+0,032)

Vir: www.rtvslo.si

Objavljeno: 09 Nov 2009, 20:23
Napisal/-a Davidf1
Sodček nafte se je danes podražil za 3%, tako da če se bo ta trend nadaljeval, bodo naši velumni politiki naslednji torej zopet podražili zadeve. Pač so bile nekatere izjave samo prazne obljube, katerim so nekateri nasedli. Meni pa se zdi, da bo kmalu vse po 1.3 EUR :D

Objavljeno: 09 Nov 2009, 22:39
Napisal/-a matey18
Bo treba na plin šaltat. Vedno bolj me mika :)

Objavljeno: 10 Nov 2009, 17:36
Napisal/-a Davidf1
To dolgoročno ne bo rešitev, kajti tudi plin in kurilno olje zna naša vlada hitro posražit na podobno raven, kot so benzin ter nafta. Dokler ne bo ljudem dopizdilo, nas bodo molzi na vseh koncih :evil:

Objavljeno: 10 Nov 2009, 17:58
Napisal/-a Spidojc
sej folku je že dopizdil, sam noben ne upa nič nardit, nejbolš da gremo renojevci ceste zapret 8)