Stran 33 od 120
Objavljeno: 11 Feb 2010, 12:00
Napisal/-a UrbanD
PRODAM ALI MENJAM ZA DVA 150 KG PRAŠIČA
hahahaahah

Objavljeno: 11 Feb 2010, 14:01
Napisal/-a robi1000
Objavljeno: 11 Feb 2010, 14:53
Napisal/-a wily
evo še en clio 16v naprodaj!
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3506406&show=1
imam nekaj informacij okol tega clia, če koga zanima vozilo....na pm mu povem.
Objavljeno: 11 Feb 2010, 21:25
Napisal/-a Shusuglao
mogoče so pri nuli začeli

Objavljeno: 11 Feb 2010, 22:20
Napisal/-a skopusnik
mogoče je FAKE

Objavljeno: 12 Feb 2010, 14:05
Napisal/-a wily
Objavljeno: 12 Feb 2010, 14:37
Napisal/-a wily
Objavljeno: 13 Feb 2010, 11:24
Napisal/-a Koncar
Hehe...
UGODNO PRODAM PUJSEKA ĐUROTA.
SPECIJALIZIRAN JE ZA ISKANJE TARTUFOV
S PUJSOM SO ZELO NIZKI STROŠKI - PIJE MALO, MALO POJE.
MOŽNE RAZNE MENJAVE....NAJRAJŠE ZA KAKO BABO.....STARO BABO,BABE MAM RAD.
OSTALE INFORMACIJE O PRASCU SI LAHKO PREBERETE NA INTERNET STRANI
WWW.NIVW.COM
MOŽNOST PLAČILA 50% ZDAJ, 50% POL, PA ČEZ 2 LETI ŠE 10 % OBRESTI.
OGLED V MAJŠPERKU. ČE PA KURBA NEBO NAJDO TARTUFE KAR KAR ZAKOLJITE.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3509266&show=1
Objavljeno: 13 Feb 2010, 12:14
Napisal/-a Deniss
Objavljeno: 13 Feb 2010, 14:27
Napisal/-a Seko
Objavljeno: 13 Feb 2010, 19:32
Napisal/-a obi
za fantovščino svetovna zadeva

Objavljeno: 13 Feb 2010, 19:38
Napisal/-a Symon
V njemu bi se mogu Murko pripeljat pa kaj zapet.

Objavljeno: 14 Feb 2010, 23:40
Napisal/-a obi
Aaaaaaa sam res.
Objavljeno: 20 Feb 2010, 20:24
Napisal/-a Markolino
Če koga muči clio 1.8 16v ma tlele enega za smešno ceno.
Vendar bi blo pomojem še neki din dinov za vložit..
Škoda, da ga prodaja po delih

še en ventilar manj.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3506406&show=1
Objavljeno: 20 Feb 2010, 20:53
Napisal/-a dr__de
http://i29.tinypic.com/2enswhe.jpg
so se men zdele znane tele tablce
wily a si mu papirje prodal?
