MEGANE RS III

Novice iz sveta Renault
Odgovori
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Mislm da vozniki še za Raceland niso zreli :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=vZ3NaCrMzuc
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
KONDOR
Prispevkov: 124
Pridružen: 01 Jul 2011, 19:45
Kraj: GROSUPLJE

Odgovor Napisal/-a KONDOR »

Kretenčki :drinking:
Uporabniški avatar
denisk
Prispevkov: 522
Pridružen: 06 Mar 2011, 21:44
Kraj: MS-Ljubljana

Odgovor Napisal/-a denisk »

skopusnik napisal/-a:Megane III RS Trophy na Racelandu:

Slika
tkole na sliki nič drugače ne izgleda kot moj :) ga je potrebno videt v živo in malce sprobat, če je kaj boljši od mojega remapiranega RSa :D
VW Passat 2.0 TDI DSG R-line 2017
Clio IV RS EDC 2015
VW Passat 2.0 TDI 2013 - prodan
Megane Coupe 3 RS CUP 2010 - prodan v dobre roke
Uporabniški avatar
KONDOR
Prispevkov: 124
Pridružen: 01 Jul 2011, 19:45
Kraj: GROSUPLJE

Odgovor Napisal/-a KONDOR »

Uporabniški avatar
denisk
Prispevkov: 522
Pridružen: 06 Mar 2011, 21:44
Kraj: MS-Ljubljana

Odgovor Napisal/-a denisk »

tak menjalnik je treba dat v serijskega, me wanna...
VW Passat 2.0 TDI DSG R-line 2017
Clio IV RS EDC 2015
VW Passat 2.0 TDI 2013 - prodan
Megane Coupe 3 RS CUP 2010 - prodan v dobre roke
Uporabniški avatar
KONDOR
Prispevkov: 124
Pridružen: 01 Jul 2011, 19:45
Kraj: GROSUPLJE

Odgovor Napisal/-a KONDOR »

denisk napisal/-a:
tak menjalnik je treba dat v serijskega, me wanna...
Pa AWD tudi,sposojenega pri GTRju :D
Uporabniški avatar
gagi'd hype
Prispevkov: 2191
Pridružen: 27 Feb 2007, 13:21
Kraj: od sevnice do Ljubljane

Odgovor Napisal/-a gagi'd hype »

Tele novinarčki si pa res upajo, najbolj me jezi, k bojo komentarje itq iz drugih revij skopiral... Če bi blo po moje, jim nikol več neb nobenga avta dau...
Slika
Za vas se trudimo urejati naslovno stran, zato nam bo v veselje, če malo pokukate :D
Uporabniški avatar
Duli
Prispevkov: 2085
Pridružen: 24 Apr 2006, 17:44
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Duli »

denisk napisal/-a:
skopusnik napisal/-a:Megane III RS Trophy na Racelandu:

Slika
tkole na sliki nič drugače ne izgleda kot moj :) ga je potrebno videt v živo in malce sprobat, če je kaj boljši od mojega remapiranega RSa :D
že barva je druga napram tvojmu, tuki je liquid yellov, tvoj je pa navaden rumen. ;)
Clio Renault Sport 200 Cup Racing Blue
Uporabniški avatar
denisk
Prispevkov: 522
Pridružen: 06 Mar 2011, 21:44
Kraj: MS-Ljubljana

Odgovor Napisal/-a denisk »

Duli napisal/-a:
denisk napisal/-a:
skopusnik napisal/-a:Megane III RS Trophy na Racelandu:

Slika
tkole na sliki nič drugače ne izgleda kot moj :) ga je potrebno videt v živo in malce sprobat, če je kaj boljši od mojega remapiranega RSa :D
že barva je druga napram tvojmu, tuki je liquid yellov, tvoj je pa navaden rumen. ;)
dobr, drži, ampak tle se pa že počas konča... :)

zanima me, kako izgleda Air intake oz. kako ga ima spremenjenega.

Če ima kdo možnost kakšno slikco nardit pod havbo, bi mu bil zelo hvaležen.
VW Passat 2.0 TDI DSG R-line 2017
Clio IV RS EDC 2015
VW Passat 2.0 TDI 2013 - prodan
Megane Coupe 3 RS CUP 2010 - prodan v dobre roke
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Slika
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
skopusnik
Prispevkov: 2542
Pridružen: 09 Apr 2008, 14:36
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

Denis:
Slika
The best place to watch a race is in the rear view mirror.
Uporabniški avatar
denisk
Prispevkov: 522
Pridružen: 06 Mar 2011, 21:44
Kraj: MS-Ljubljana

Odgovor Napisal/-a denisk »

@skopusnik hvala, ampak na žalost ne vidim nič. Spodaj sem označil kje je potrebno pogledati (moder krogec), pripopal sem tudi sliko od mojega avta, kako izgleda air intake (črna cev pod rdečo debeli žico).

Slika

Slika
VW Passat 2.0 TDI DSG R-line 2017
Clio IV RS EDC 2015
VW Passat 2.0 TDI 2013 - prodan
Megane Coupe 3 RS CUP 2010 - prodan v dobre roke
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Drug teden pridejo bolj podrobne slikce tega avta ;)
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

bo treba enkrat obiskat eno njihovo testiranje da jih malo ''povprašam'' o strokovnih rečeh kot je ESP in čemu služi. pa zakaj ga izklopijo če pa pol ure zaostajajo v času za TA serijsko klaso :lol:
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Odgovori