Stran 31 od 61

Objavljeno: 01 Jul 2009, 11:38
Napisal/-a MaTe0
Cene so ze take, kvaliteta pa je spet druga. Glede da je taka guzva bo folk znal povedat kaksen je bencin. Samo ce je kolk tolk vredu, lahko ostale druzbe vrjetno zaprejo tank stele.

Ceprav ko sem prebral en link spodaj mi malo pa res lici na to kar je rekel gagy :)

http://www.spritbarometer.at/salzburg/diesel
http://www.spritbarometer.at/salzburg/normal

Objavljeno: 07 Jul 2009, 17:05
Napisal/-a exr
''Poplava nafte bo njeno ceno zbila na 20 dolarjev za sod''
Nas bodo pa s trosarinami ponovno vzgal, ce slucajno res pride do cesa podobnega. :x :x :x

Objavljeno: 27 Jul 2009, 15:51
Napisal/-a exr
Kritika na račun tošarin v današnjem Dnevnik-u (Trošarine letijo v nebo: Dvig trošarin vlada utemeljuje s potrebo po novih davčnih prihodkih)

Ukrep vlade na današnji seji (Olajšanje za uporabnike dizla)

Opolnoči se bodo v Sloveniji znižale cene naftnih derivatov. Neosvinčeni 95-oktanski bencin se bo pocenil za 0,001 evra na 1,099 evra, 98-oktanski za 0,004 evra na 1,117 evra na liter, cena dizelskega goriva pa za 0,038 evra na 1,012 evra za liter. Cena kurilnega olja se bo zvišala za 0,001 evra in bo po novem treba za liter odšteti 0,570 evra.

Objavljeno: 27 Jul 2009, 16:53
Napisal/-a IcEm4n
lepo, da gre dizl tok dol :)

Objavljeno: 27 Jul 2009, 23:58
Napisal/-a BlackCat
IcEm4n napisal/-a:lepo, da gre dizl tok dol :)
Banda hudičeva, naj raj 95 pocenijo :mad:

Objavljeno: 28 Jul 2009, 01:32
Napisal/-a killah bee
Tisto s cenami ni nateg. Obstajajo tud druge slike :)

Objavljeno: 10 Avg 2009, 08:17
Napisal/-a exr

Objavljeno: 10 Avg 2009, 10:13
Napisal/-a UrbanD
Jao, pa ne že spet :?

Objavljeno: 10 Avg 2009, 13:10
Napisal/-a dr__de
95-oktanski bencin bo od polnoči dražji za 4,7 centa (nova cena 1,146 evra), 98-oktanski za 4,8 centa (nova cena 1,165 evra), dizel za 3,8 centa (nova cena 1,05 evra), kurilno olje pa za 3,5 centa na 0,605 evra za liter.

:roll:

Objavljeno: 10 Avg 2009, 16:08
Napisal/-a exr

Objavljeno: 11 Avg 2009, 07:37
Napisal/-a raketa
Če smo že v Evropi morajo biti tudi cene goriv Evropske. Nekje politiki morajo dobiti denar, da obdržijo stolčke

Objavljeno: 11 Avg 2009, 09:08
Napisal/-a killah bee
Seveda imaš prav... Manjkajo pa še evropske plače, delavnik, dopust, itd... :wink:

Objavljeno: 11 Avg 2009, 16:04
Napisal/-a raketa
To omeni v službi, pa ti bo šef reku da bodi vesel da imaš sploh šiht

Objavljeno: 11 Avg 2009, 16:22
Napisal/-a MuRiCi
Zdaj je pa že v Avstriji cenejši bencin,bo treba hodit gor tankat :wink:

Objavljeno: 12 Avg 2009, 00:28
Napisal/-a kmetek
Kamorkoli, samo v Italijo ne. Ja super ane, še mal pa se bomo lahko mirne duše preselil nekam drugam :roll: