Stran 31 od 120
Objavljeno: 09 Feb 2010, 01:05
Napisal/-a kmetek
Sem glih mislu napisat...
Če si pa že tolk fer, bi lahko v oglas napisou da je zaenkrat možna samo rezervacija, ker gre avto v kratkem še v barvanje in je taka cena za porihtan avto. Če ga pa kdo takoj kupi je cena drugačna.
Sicer se pa meni (če primerjamo z ostalimi) cena ne zdi tko pretirana, če je res tko ohranjen, pol je sigurno vreden svojga dnarja

Objavljeno: 09 Feb 2010, 01:10
Napisal/-a Markolino
Objavljeno: 09 Feb 2010, 01:17
Napisal/-a nightmare
Še en k ne ve kir letnik avto ma.

Objavljeno: 09 Feb 2010, 01:28
Napisal/-a Igla
Ma unemu črnemu RS-u so volan miši pojedle al kaj?

Objavljeno: 09 Feb 2010, 01:42
Napisal/-a wily
5 GTT napisal/-a:wily jaz nimam nič proti tvoji ceni sam neki ne razumem???
wily napisal/-a:
in pol pretiravam??, avto bo komplet na nov poštrihan, komplet nove odbijače bo dobil,....
kaj avto boš najprej prodal, pol ga boš pa še preštrihal in zamenjal odbijače al kako si to mislu?

ja mam odbijače pa to komplet druge, čakam na ličarja da se mu gužva sprosti, ker avto bom dal barvat, ker so pač eni risi gor in to se bo zgodil v kratkem, kakih dveh tednih nekaj tazga. vse je v šprickitu in čaka. havba pa komplet odbijači. avto bom pa tist del kjer so risi pripravil par dni preden bom na vrsti da bo pol vse skupaj naredil.
Objavljeno: 09 Feb 2010, 04:09
Napisal/-a andrej86
Markolino napisal/-a:Willy:
E bogami ni mogel bit pri vas, ker ga je imel starejši možakar iz novega mesta. In je bil prvi lastnik. Pa nerabimo se prepirat kdo je kolko motorjev menjal.. O mojem ni blo govora, da so se motorji menjavali kot gate. O tem rdečim. Pa so itak vsi potrjevali. Zdaj če si fovš da imam lepšega od tvojga je to tvoj problem. Mene pusti pri miru in bom tud jaz tebe.
če ga prodaš za 1500e bodi vesel.
Ps. Nočem da se neki kregava, ker nisem tak tip !
Jaz pa prav nič ne pretiravam

tip ne se razburjat no

saj so motor menjali 2 krat ali več kot ti že praviš nebi rekel da bi kritiziral če bi bil avto 2 krat zvrnjen ali v totalko zaleten s katere druge strani
motor je potrošni material in ne vem kaj zdraho delaš tukaj
zaj pa mir v peskovniku

Objavljeno: 09 Feb 2010, 04:14
Napisal/-a Markolino
Objavljeno: 09 Feb 2010, 10:36
Napisal/-a R19
Tist ki misli da se mu bo avto zaradi dodatnega dela in materiala s ceno povrnil, nikoli nebo prodal
Wily a 17 so homologirane?
Si res 1. lastnik, avto res garažiran, nepoškodovan in karamboliran?
Kolega se zanima pa sprašujem
Objavljeno: 09 Feb 2010, 11:15
Napisal/-a wily
R19 napisal/-a:Tist ki misli da se mu bo avto zaradi dodatnega dela in materiala s ceno povrnil, nikoli nebo prodal
Wily a 17 so homologirane?
Si res 1. lastnik, avto res garažiran, nepoškodovan in karamboliran?
Kolega se zanima pa sprašujem
za prvi lastnik sem narobe kliknu, je to tak problem?? 17 so homologirane, je nepoškodovan,.........
Objavljeno: 09 Feb 2010, 11:17
Napisal/-a wily
to bi mene tud kr zanimal, sem probal 1x dat kr števc od 19ke pa komplet ecu od 19ke, pa mi ni delal. kk bi se to nardil? tole se mi zdi kr fajn zadevca, ker tipko imam ampak ko stisnem ne da od sebe sluha.
Objavljeno: 09 Feb 2010, 11:41
Napisal/-a R19
wily napisal/-a:
za prvi lastnik sem narobe kliknu, je to tak problem?? 17 so homologirane, je nepoškodovan,.........
Zaradi te napake nisi prodal avta, kupuje avto od prvega lastnika, pravi da nisi resen, ... čaw
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3477608&show=1
Objavljeno: 09 Feb 2010, 12:50
Napisal/-a Shusuglao
wily napisal/-a:
to bi mene tud kr zanimal, sem probal 1x dat kr števc od 19ke pa komplet ecu od 19ke, pa mi ni delal. kk bi se to nardil? tole se mi zdi kr fajn zadevca, ker tipko imam ampak ko stisnem ne da od sebe sluha.
tukaj maš shemo
http://www.renault-klub.si/forum/viewtopic.php?t=6146
Objavljeno: 09 Feb 2010, 15:38
Napisal/-a pluty
Objavljeno: 09 Feb 2010, 19:20
Napisal/-a Koncar
Tega sta šla pa Rok pa Simon gledat kokr jest vem. Baje ni nevem kaj ohranjen.
Objavljeno: 09 Feb 2010, 19:24
Napisal/-a scythe
wily napisal/-a:Markolino napisal/-a:Willy: Pa dej ne pretiravaj s ceno..

ka bi bla za tebe primerna cena?? 1000€?? avto je letnik 95 ph2 model( noter kot nov, si sam videl kak je!) ne kak 92 ko ma notranjost tako, da te glava boli pa nevem kaj še!
in pol pretiravam??, avto bo komplet na nov poštrihan, komplet nove odbijaèe bo dobil,.... pa vse je homologiran na avtu. pred montažo novega motorja narjene velik servis(vsi jermeni, šponerje, vodna pumpa, spoden del motorja, komplet nove ojniène ležaje.....), mislim da je cena primerna, ni pa zadnja!
p.s. èe bo kdo tuki kej pretirava, glede takih for pa to, pa mislim da si ti to. brez zamere ampak maš kdaj pa kdaj take res èudne.
Willy nočem nobene zamere, ampak rojnik je mal drugače rekel! Mašina ni imel menjanih nobenih ojničnih menjanih,jermenov...itd! Mašina je šla samo iz modre cliota v tvojga! Kdo govori resnico nevem. Sam povem kaj sem slišal
