Stran 4 od 6
Objavljeno: 12 Avg 2011, 21:25
Napisal/-a Speedie
KONDOR napisal/-a:A vi to resno?Kaj pa Lendava?Projekt narejen,polovico že financiran

pa nej bota pa dve dirkališči ane

Objavljeno: 13 Avg 2011, 13:39
Napisal/-a KONDOR
Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
Objavljeno: 13 Avg 2011, 13:54
Napisal/-a Symon
KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
Spet??

Objavljeno: 13 Avg 2011, 14:17
Napisal/-a KONDOR
Če zgradimo dirkališče,potem ne bo več dovolj kasiranja zaradi prehitre vožnje s strani države,tako da to ni v njihovem interesu.Jao,v kaki kretenski državi živim

Objavljeno: 13 Avg 2011, 14:41
Napisal/-a Speedie
KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
sam če se zapleta zakaj potem taka reakcija prejle glede na ''novo'' dirkališče?
Objavljeno: 13 Avg 2011, 16:01
Napisal/-a Symon
KONDOR napisal/-a:Če zgradimo dirkališče,potem ne bo več dovolj kasiranja zaradi prehitre vožnje s strani države,tako da to ni v njihovem interesu.Jao,v kaki kretenski državi živim

Kar se tega tiče bo folku še vedno težko dati 100€ za par ur pravega dirkanja po dirkališču tako, da se ni za bati. Enostavno ni interesa na tem področju. Zakaj se nisem vrgel v fuzbal, vsaka vas ima svoje igrišče, da Stožic ne omenjam.

Objavljeno: 13 Avg 2011, 17:34
Napisal/-a IcEm4n
KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
A to o Petroliji govoriš al o projektu na primorskem?
Objavljeno: 13 Avg 2011, 19:50
Napisal/-a KONDOR
IcEm4n napisal/-a:KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
A to o Petroliji govoriš al o projektu na primorskem?
Ja o Petroliji!
Objavljeno: 22 Avg 2011, 10:55
Napisal/-a Zmaj
Včeraj je bilo nekaj govora o tem, tekom oddaje 24 Kur! Upam da res kaj rata iz te ideje!

Objavljeno: 22 Avg 2011, 21:27
Napisal/-a SomeOne989
samo za v premislek: TRR:
IBAN SI56 2420 3901 0362 956 (RAIFFEISEN BANKA D.D.) blokiran
IBAN SI56 3300 0000 1933 880 (HYPO BANK d.d.) blokiran ,Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja -513.597 EUR
Vir: AJPES - podatkovna baza letnih poročil 2011, pa ne da bi hotu kaj slabega samo če je že v začetku tkole pol nevem.
To so podatki o famozni Petroliji .... Podatki so iz AJPESa .... pomoje je bila ta objava na 24ur samo odgovor na vseslovensko zbiranje podpisov za projekt na primorskem.
Objavljeno: 24 Avg 2011, 10:04
Napisal/-a UrbanD
Kot že nekateri veste, zadnji teden po celi Sloveniji poteka peticija oz. zbiranje glasov za izgradnjo dirkališča.
V Ljubljani lahko danes od 11:00 ure naprej oddate svoj podpis v salonu TC MOTOSHOP na Leskoškovi 12 (
www.tc-motoshop.si )
Stopite do prodajalca in ga prosite naj vam da obrazec za dirkališče, na katerega vnesete svoje podatke!

Objavljeno: 24 Avg 2011, 10:14
Napisal/-a Zmaj
Se mi zdi totalno nepraktično hodit v BTC za podpis, garant obstaja tudi možnost, da se ista stvar postori preko neta, ali pa so totalno za cajtom?!

Objavljeno: 24 Avg 2011, 10:32
Napisal/-a UrbanD
Zenkrat je samo tak način možen koker jz vem.
Objavljeno: 24 Avg 2011, 10:34
Napisal/-a schik
Pa samo tam ali še na kateri drugi lokaciji? Pol se bodo pa čudili da ne bo dovolj podpisov.
Objavljeno: 24 Avg 2011, 12:52
Napisal/-a Speedie
ja v petk urban prnes tele obrazce na srečanje pa jih še tm podpišemo. pa jih par dam odnesem in jih v soboto nazaj dobiš.