Stran 4 od 5

Objavljeno: 14 Jan 2011, 16:48
Napisal/-a Cr00k
Auč :(

...no samo da se je zrihtal.


ps.: Nam boš projekt Fiesta Turbo kaj predstavil v eni galeriji nižje?

Objavljeno: 14 Jan 2011, 16:51
Napisal/-a melonca'r
@Schkorc.. ..Tudi Fritech dirkalne ploščice pridejo v zeleni škatli (vsaj jaz sem jih že 2x dobil v zeleni).

Fritech ploščice so zelo neproblematične za vsak dan, ko so mrzle so malo manj agresivne kot original, ampak se hitro ogrejejo. Že na drugem avtu jih imam in se zadovoljen. Je pa res to kar je Schkorc napisal.. ..malo cvilijo, zelo prašijo in obraba je malo večja (zelo kmalu bom moral menjati zavore - ploščice in diske, naredil pa sem cca 25k km).

Naslednje ploščice bodo ali dirkalne Fritech ali Ferodo DS2500 ali Carbone lorraine RC8.

Objavljeno: 15 Jan 2011, 16:57
Napisal/-a uros3n
@Cr00k: Bom predstavil ko bo bližje koncu.

Objavljeno: 15 Jan 2011, 20:00
Napisal/-a Stupo
Kaj se je pa zgodilo? :?

Objavljeno: 18 Jan 2011, 01:27
Napisal/-a uros3n
Zgodila se je moja napaka.

Še sreča, da sem šel takrat počez. Drugače bi šlo čelno v drevo...

Objavljeno: 19 Apr 2011, 20:44
Napisal/-a uros3n
Zadnji detajli so bili (končno) urejeni. Obrobi meglenk sta zdaj v pravi bravi, zamenjane so bile še preostale plastike v notranjosti. Tako so posledice nesreče dokončno sanirane.

Po dobrem mesecu čakanja sem danes prejel tole:

Slika

Gume ustrezajo trenutnemu Time attack pravilniku za skupino TAS.
Upam, da bom pridobil kakšno desetinko ali štiri...

Objavljeno: 19 Apr 2011, 20:48
Napisal/-a jack_majstr
O madonca novi kremplji :D . Koliko je to širina ( mogoče 195)?

Objavljeno: 19 Apr 2011, 20:52
Napisal/-a kmetek
Saj piše gor 195/50-15.

Objavljeno: 19 Apr 2011, 21:13
Napisal/-a Symon
uros3n napisal/-a:Gume ustrezajo trenutnemu Time attack pravilniku za skupino TAS.
Upam, da bom pridobil kakšno desetinko ali štiri...
Super pridobitev! :D Če dobiš 4 desetinke bom pa še jaz začel razmišljati v tej smeri. :lol:

Objavljeno: 20 Apr 2011, 08:43
Napisal/-a ManIAK
Muahahah, zgleda da bomo vsi počas na novih gumah. :lol:

uros3n je pa to pri tebi musthave, glede na to, da ti stopničke vedno za malenkost uidejo. :D Zaj nazadnje te je schkorc menda v zadnji rundi dol vsekal. :a2_icon_auto

Objavljeno: 03 Maj 2011, 05:14
Napisal/-a Cr00k
...so gume boljše za 4 desetinke? :)

Objavljeno: 03 Maj 2011, 08:16
Napisal/-a uros3n
Na zadnjem TA sem bil hitrejši za dve desetinki...

Občutek pri vožnji je boljši. Če bi odpeljal več krogov, in bi se malo igral s tlakom, bi bil lahko hitrejši.

Objavljeno: 03 Maj 2011, 21:47
Napisal/-a uros3n
Danes je prispel še en paket.

Filter:
Slika

Zavorne cevi:
Slika

Eden od prednjih zavornih diskov (pod krinko):
Slika

V kratkem bi moral prispeti še kakšen paket.

Objavljeno: 03 Maj 2011, 21:54
Napisal/-a Cr00k
...čemu ta skrivnostnost? :D

...no le porihaj do TrackDaya 2011, da vidim tvojo belo strelo McQueen v akciji ;)

Objavljeno: 04 Maj 2011, 18:00
Napisal/-a uros3n
Ni skrivnosti, le slika je pač takšna. Diska sta Brembo High Carbon.