Clio II RS 182 cup

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

respect! :smt005 :smt005
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Prečudovit :wink:
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Komej čakam še sliko s tabelmi feltnami, tist bo šele ubijalski :D
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
Kiko
Prispevkov: 1049
Pridružen: 18 Okt 2005, 14:47
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a Kiko »

Res je lep! :wink:

Čestitke za projekt!
Slika
Uporabniški avatar
B|ind
Prispevkov: 674
Pridružen: 14 Feb 2008, 10:15
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a B|ind »

Nenormalno hud :evil: :D
Zakaj mu boš feltne menjal ? Meni se zdi da mu te pašejo v piko !
No, bomo videli kako bo z belimi.

Te boš prodajal ? Vrjetno se bodo klali za njih :lol:
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Z belimi bo res hudo zgledal, drgač so mi pa zmer bl original ušeč :D mislu sm jih prodat, sam pol jih nebom nikol več meu, mi je pa kr mau škoda. bomo vidl :smt035
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Samo nikoli prodajati original opreme. :oops: Raje jih za zimske uporabi pa, ko ga boš prodajal in boš imel original RS feltne bo vsak veliko raje ga vzel. Saj so lepe, čeprav pravijo, da bi lahko imele večje luknje, za boljše hlajenje diskov.
Kar poglej kako je s 16Vji, ko so vedno bolj cenjeni z original feltnami. Moje mnenje.
Uporabniški avatar
Waxxx
Prispevkov: 1735
Pridružen: 06 Jan 2006, 20:10
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a Waxxx »

Symon napisal/-a:Samo nikoli prodajati original opreme. :oops: Raje jih za zimske uporabi pa, ko ga boš prodajal in boš imel original RS feltne bo vsak veliko raje ga vzel. Saj so lepe, čeprav pravijo, da bi lahko imele večje luknje, za boljše hlajenje diskov.
Kar poglej kako je s 16Vji, ko so vedno bolj cenjeni z original feltnami. Moje mnenje.
Tud js bi reku popolnoma enako, sploh kar se tiče odebeljenega! :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Sash
Prispevkov: 237
Pridružen: 06 Maj 2009, 16:13
Kraj: Šempeter pri Celju

Odgovor Napisal/-a Sash »

zlo je lep z original feltnami ampak z belimi bo pa extremno lep črna + bele feltne = Strupeno!! 8) :twisted:

Pa lepo da si ga zrihtau... :wink:

Lp.
Clio 1.4 l.99
R5 1.4 Five - SOLD
Volvo 850 T5
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
broker
Prispevkov: 471
Pridružen: 31 Mar 2006, 18:36

Odgovor Napisal/-a broker »

Predlagam ti, da daš bele feltne gor za eno sezono, pol pa nazaj originalne in bele prodaš. Ker sigurno se boš prej belih naveličal,kot pa originalnih. Ker te bele,bodo redko lepe bele,ampak bodo stalno umazane od praha od ploščic,in ti bodo prej ko slej dop... 8)
[email protected]
Clio RS II PH2 s.n. 000001 :)
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Ja res je, jih je treba dostkrat pucat, sam so pa dost lepš k so spucane enkrat.

Dej za nas firbca sam na eno stran tele feltne gor, ker pomoje bo res hud 8)
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
broker
Prispevkov: 471
Pridružen: 31 Mar 2006, 18:36

Odgovor Napisal/-a broker »

kmetek napisal/-a:Ja res je, jih je treba dostkrat pucat, sam so pa dost lepš k so spucane enkrat.

Dej za nas firbca sam na eno stran tele feltne gor, ker pomoje bo res hud 8)
Nej en photoshopa nahitro eno slikco :)
[email protected]
Clio RS II PH2 s.n. 000001 :)
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Kolk so pa vredne te felne ? Pomojem bo to bomba :D
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Če boste pridni bom original sliko gor dau z belimi feltnami, da nebo lih photoshopa :D
Odgovori