Stran 4 od 17
Objavljeno: 02 Mar 2008, 22:27
Napisal/-a ZZ-717
Objavljeno: 02 Mar 2008, 22:28
Napisal/-a 5 GTT
Uff, skoda!
Objavljeno: 02 Mar 2008, 22:52
Napisal/-a Sokol
Auu je moral bit kar fajn udarec.Dobro ,da si ok!!
Objavljeno: 02 Mar 2008, 23:05
Napisal/-a pivo
fak, skoda...res je bil lep twingic

Objavljeno: 03 Mar 2008, 08:31
Napisal/-a simonz1
Skoda ga je pa tako lep je bil.
Vazn da teb ni nc.
Objavljeno: 03 Mar 2008, 20:53
Napisal/-a DragR
Res skoda, tole sm skor stoposto da bo totalka. Kaj po o drugem buhtlu ko se neki govori?!?!
Objavljeno: 03 Mar 2008, 21:56
Napisal/-a rok46
ja PM! res skoda ne ... dej kej vec povej kako je blo
Objavljeno: 03 Mar 2008, 22:03
Napisal/-a ClioOwner
Pa ne, da je Duli tudi meu nesreco?

Kako je z njim? avto?
Objavljeno: 03 Mar 2008, 22:38
Napisal/-a spela
ClioOwner napisal/-a:Pa ne, da je Duli tudi meu nesreco?

Kako je z njim? avto?
z dulijem je vse ockej

avto se pa mislim da tudi ze sestavlja...
Objavljeno: 03 Mar 2008, 22:42
Napisal/-a slovenc
Sj duli je se vecji buhtl od buhtlna k ga je vozu...mu ne more nic bit
Skoda GTja matr...si ze kj zvedu glede zavarovalnice?
Objavljeno: 03 Mar 2008, 23:58
Napisal/-a geezmo
Objavljeno: 04 Mar 2008, 00:38
Napisal/-a gasper12
ja res skoda ampak se zgodi in vazn da teb ni nc ostalo bo pa ze zavarovalnca pokrila:D
Objavljeno: 04 Mar 2008, 00:50
Napisal/-a AnŽo
Na zacetku sm biu lajk

,... potem sm pa

, too bad res

Objavljeno: 04 Mar 2008, 09:15
Napisal/-a Drmo
Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov.
Vazno da si ti uredu.

Objavljeno: 04 Mar 2008, 13:11
Napisal/-a blue racer
Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov.
Vazno da si ti uredu.

Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!
Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!
Lp, Gass