Stran 4 od 17

Objavljeno: 02 Mar 2008, 22:27
Napisal/-a ZZ-717
:cry: :cry: :cry:

Objavljeno: 02 Mar 2008, 22:28
Napisal/-a 5 GTT
Uff, skoda!

Objavljeno: 02 Mar 2008, 22:52
Napisal/-a Sokol
Auu je moral bit kar fajn udarec.Dobro ,da si ok!!

Objavljeno: 02 Mar 2008, 23:05
Napisal/-a pivo
fak, skoda...res je bil lep twingic :cry:

Objavljeno: 03 Mar 2008, 08:31
Napisal/-a simonz1
Skoda ga je pa tako lep je bil.
Vazn da teb ni nc.

Objavljeno: 03 Mar 2008, 20:53
Napisal/-a DragR
Res skoda, tole sm skor stoposto da bo totalka. Kaj po o drugem buhtlu ko se neki govori?!?!

Objavljeno: 03 Mar 2008, 21:56
Napisal/-a rok46
ja PM! res skoda ne ... dej kej vec povej kako je blo

Objavljeno: 03 Mar 2008, 22:03
Napisal/-a ClioOwner
Pa ne, da je Duli tudi meu nesreco? :roll: Kako je z njim? avto?

Objavljeno: 03 Mar 2008, 22:38
Napisal/-a spela
ClioOwner napisal/-a:Pa ne, da je Duli tudi meu nesreco? :roll: Kako je z njim? avto?
z dulijem je vse ockej :) avto se pa mislim da tudi ze sestavlja...

Objavljeno: 03 Mar 2008, 22:42
Napisal/-a slovenc
Sj duli je se vecji buhtl od buhtlna k ga je vozu...mu ne more nic bit :wink:

Skoda GTja matr...si ze kj zvedu glede zavarovalnice?

Objavljeno: 03 Mar 2008, 23:58
Napisal/-a geezmo
:angel: :smt026 pa tok lep je biu :roll: drgac pa ne zgleda tok sesut...hladilniki so celi? sam kokr so airbagi enkat vn je to ze tok stroskov d glava pece...pa tud res je da je nov avto in rezervni deli niso tok pocen :cry: jah nesreca ne pociva...treba bl na druge k pa nase gledat na teh slovenskih cestah:( najbl vazn pa je da si ti ok pleh se ze pogliha :wink:

Objavljeno: 04 Mar 2008, 00:38
Napisal/-a gasper12
ja res skoda ampak se zgodi in vazn da teb ni nc ostalo bo pa ze zavarovalnca pokrila:D

Objavljeno: 04 Mar 2008, 00:50
Napisal/-a AnŽo
Na zacetku sm biu lajk :shock: ,... potem sm pa :cry: , too bad res :?

Objavljeno: 04 Mar 2008, 09:15
Napisal/-a Drmo
Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:

Objavljeno: 04 Mar 2008, 13:11
Napisal/-a blue racer
Drmo napisal/-a:Sicer ne vem kako je z ostalimi deli (masina, hladilnik itd.), ampak na slikah sploh ne zgleda tolk slabo. No razen airbagov. Itak bo zavarovalnica pokrila skodo. To se da vse zrihtat, da bo kot nov. :wink:

Vazno da si ti uredu. :wink:
Ni tko mal k je vidt je kr precej masina je nazaj porinjena, levo kolo za 3 cm not zabito ,spredi itak use zdrobleno, zadni desen blatnik ,odbijac, feltna,streha zapigana,....skratka TOTALKA!

Trenutno najbol obiskana spletna stran je avto-net...kupujem avto!

Lp, Gass