Stran 30 od 61

Objavljeno: 22 Jun 2009, 19:19
Napisal/-a Pancho
Pricakujte nizje cene, sodcek zopet pod 70$ in to precej. Ce bo vse posreci se bodo trgi sesuli se enkrat.

Objavljeno: 22 Jun 2009, 20:18
Napisal/-a exr
Pancho napisal/-a:Pricakujte nizje cene, sodcek zopet pod 70$ in to precej. Ce bo vse posreci se bodo trgi sesuli se enkrat.
vse kaze, da se nam res obeta prosti pad tudi na surovinskem trgu (pri nafti pa sploh).

Objavljeno: 29 Jun 2009, 18:17
Napisal/-a IcEm4n
Uporabniki dizla bomo z jutrisnjim dnem na boljsem:

http://www.finance.si/251173/Dizel_bo_s ... _cenej%B9i

Mi pa nekaj ni jasno. Vceraj so pisali, da se bo najverjetneje vse pocenilo, ce le ne bo prislo do sprememb pri trosarinah - navzgor seveda. Za dizel so se trosarine znizale in je seveda tudi koncna cena nizja. Trosarine za bencin ostajajo iste, pa gre vseeno gor?

Objavljeno: 30 Jun 2009, 10:58
Napisal/-a MaTe0
Je kdo videl ze tole :) :shock: :shock:

http://www.oe24.at/wirtschaft/Chaos_bei ... 487019.ece

Poglejte na tablo cene :)

Objavljeno: 30 Jun 2009, 11:34
Napisal/-a vBoy08
Kje naj bi blo to ? Sodec po komentarjih v Nemciji sigurno ne (In Deutschland kostet der Liter Super 1,28 Euro )..

Objavljeno: 30 Jun 2009, 12:55
Napisal/-a MaTe0
Ocitno da v avstriji nekje.

Objavljeno: 30 Jun 2009, 23:04
Napisal/-a jurre
sj pise Spritpreise um 0,56 Euro locken in Salzburg

Objavljeno: 30 Jun 2009, 23:21
Napisal/-a 5 GTT
Hudo- Hofer dela povsod kolone :lol: Pri nas za kako nikakvo TV ali pralni stroj.., v Avstriji pa kar za bencin po skoraj polovicni ceni :twisted:

Tukaj bi stal tudi jaz v koloni, pa se en sod bi mel sabo :lol: :oops:

Objavljeno: 30 Jun 2009, 23:48
Napisal/-a Igla
Ma jst bi cisterno od nafte uril in sel benzin tankat :D

Objavljeno: 30 Jun 2009, 23:53
Napisal/-a MaTe0
Pomojem je mesanca 1:1 :)

Objavljeno: 30 Jun 2009, 23:56
Napisal/-a gagi'd hype
to ni res po moje, ker ce dobr pogledas ne pise 59centov ampak 99, sam je una petka oz. devetka tko skrita... po moje ni res, tud po logiki ne more bit... :? :?

Objavljeno: 30 Jun 2009, 23:57
Napisal/-a jurre
gagi, sj text tud lahko beres :lol:

Die drei Diskont-Tankstellen, die ohne Personal auskommen (bezahlt wird am Automaten mit Karte) verkauften Diesel um 0,525 Euro, Super um 0,592 Euro pro Liter.

Objavljeno: 01 Jul 2009, 00:29
Napisal/-a Igla
Pomojem nateg :) K so tud oni tko ocpodi napisali, verjetno.

Objavljeno: 01 Jul 2009, 07:38
Napisal/-a gagi'd hype
jurre napisal/-a:gagi, sj text tud lahko beres :lol:

Die drei Diskont-Tankstellen, die ohne Personal auskommen (bezahlt wird am Automaten mit Karte) verkauften Diesel um 0,525 Euro, Super um 0,592 Euro pro Liter.

sej pravim da so zanalasc slikal pod takim kotom da se ne vidi, spodaj pa napisali kao 59...u bistvu pa sploh ni.. no vsaj js tko mislim...

Objavljeno: 01 Jul 2009, 11:14
Napisal/-a vBoy08